Żukowo - wywóz gruzu, wynajem kontenerów na gruz

Wywóz gruzu i śmieci Żukowo – wynajem kontenerów w Żukowie i okolicach

Chcesz wywieźć gruz lub inne odpady budowlane, nietypowe śmieci po remoncie i poszukujesz profesjonalnej pomocy? Odezwij się do nas. Chętnie pomożemy. Specjalizujemy się w wywozie gruzu, w ładowaniu nieczystości do kontenerów i ich transporcie, w wynajmie kontenerów oraz większych worków, tzw. BIG BAGÓW dla klientów zainteresowanych zachowaniem wysokich standardów prac remontowych.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Żukowo – cennik:

Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 800 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane (bez gruzu) 1020  zł
Kontener KP5  odpady zmieszane (z gruzem) 1300  zł
Kontener KP7 odpady budowlane/zmieszane (bez gruzu) 1200 zł
Kontener KP7 odpady budowlane/zmieszane (z gruzem) 1500 zł
Kontener KP9 odpady budowlane/zmieszane 1600 zł
papa od 1800 zł

Sprawdź ceny wywozu gruzu w Gdańsku i Gdyni lub w innych lokalizacjach. Jeśli Twojej lokalizacji nie ma na liście to śmiało zadzwoń do nas.

  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

W jaki sposób wywozimy odpady?

Przede wszystkim proponujemy Ci kontenery na gruz w Żukowie charakteryzujące się różnymi pojemnościami. To sprawia, że możemy podstawić kontener dopasowany do realnej skali robót budowlanych, ogrodniczych, czy dotyczących oczyszczania różnych pomieszczeń. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni oraz biznesowi nie tylko z Żukowa, ale też okolicznych miejscowości. Odpowiadamy za podstawienie kontenerów po indywidualnych konsultacjach, za ładowanie śmieci na życzenie i za transport. Dzięki nam przeprowadzisz utylizację odpadów budowlanych w zgodny z przepisami, bezpieczny sposób.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Żukowo

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP9

9 m3

Wyceń usługę

Wywóz śmieci i gruzu Żukowo – na jakie dodatkowe usługi możesz u nas liczyć?

Pracujemy bez większych trudności na poczekaniu, kiedy tego potrzebujesz. Docieramy z kontenerem w porach nocnych, jeżeli drobny remont się przedłuża albo nie chcesz narażać się na spojrzenia sąsiadów. Pomożemy Ci przy wynoszeniu śmieci, odpadów, gabarytów i zagwarantujemy prawidłowy załadunek. Nasza dodatkowa specjalizacja to wywóz papy w Żukowie.

Jak wygląda wywóz gruzu w Żukowie z Topgruz?

Tak naprawdę proponujemy nawet mały wywóz gruzu w Żukowie. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy niewielkim projekcie budowlanym, odświeżasz tylko nieruchomość zadzwoń do nas. Nie musimy od razu podrzucać pod nieruchomość kontenera. Dysponujemy BIG BAGAMI cieszącymi się sporą popularnością ze względu na wytrzymałość, pojemność, poręczną strukturę.

Dzięki samym workom na śmieci w Żukowie przechowasz odpady dłużej do późniejszej utylizacji. Przy drobnych remontach zalecamy duże worki na śmieci, a kontenery na gruz w Żukowie dopiero przy poważniejszych zadaniach wykończeniowych. Telefonicznie lub mailowo wyjaśnimy Ci różnice pomiędzy poszczególnymi opcjami i omówimy kwestie wyceny, użyteczności.

Zadzwoń i umów się na wycenę

Wyceń usługę

Zapraszamy do współpracy przy podstawianiu kontenerów na gruzW miejscowości dostarczamy kontenery KP 5, KP 7.