Wywóz gruzu – Plewiska

Różnorodne kontenery na śmieci i profesjonalny wywóz gruzu | Plewiska

Porządki w ogrodzie? Opróżnianie nieruchomości? A może remont lub prace budowlane? Każda z tych czynności generuje dużo odpadów, z którymi trzeba sobie jakoś poradzić.

Korzystanie z ogólnodostępnych pojemników nie jest najlepszym pomysłem. W zdecydowanej większości przypadków będzie nielegalne lub po prostu wywoła irytację sąsiadów. I na pewno nie będzie wygodne. Zamiast tego postaw na oszczędność czasu i energii. Skontaktuj się z nami i zleć profesjonalny wywóz gruzu w Plewiskach.

W ten sposób zyskujesz pewność, że Twoje śmieci trafią do legalnego punktu odbioru i zostaną poddane prawidłowej utylizacji. Niemal z dnia na dzień możesz cieszyć się porządkiem w miejscu teraz zajętym przez odpady.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Plewiska – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

W ofercie naszej firmy znajdziesz wiele różnych kontenerów na śmieci. Plewiska to jedna z kilkudziesięciu miejscowości, które obsługujemy przy ich pomocy. W ten sposób odbieramy kilka typów odpadów, od gruzu, przez odpady zielone, po gabaryty (meble i nie tylko). Kliknij i sprawdź, jakie odpady odbieramy.

Zajmujemy się tym od lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu potrafimy podstawić kontener w krótkim czasie, często nawet następnego dnia roboczego! Usługę realizujemy terminowo i sprawnie, uwalniając klientów nawet od największej ilości zgromadzonych śmieci. Jednocześnie oferujemy konkurencyjne ceny. Jako jedna z niewielu firm dostarczamy kontenery na gruz w Plewiskach i innych małych miejscowościach województwa wielkopolskiego.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Plewiska

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Kiedy przydają się kontenery na śmieci?

Zawsze wtedy, kiedy chcesz pozbyć się większej ilości odpadów lub wielkogabarytowych śmieci, a nie masz możliwości zrobić tego w inny sposób niż poprzez wynajem kontenerów. Z naszą pomocą zyskujesz duży pojemnik, do którego kierujesz zadeklarowane odpady, nie musząc myśleć o tym, jak je zutylizować. Tym zajmujemy się my – w ramach wywozu gruzu w Plewiskach i nie tylko.

Taka usługa przydaje się więc podczas różnego rodzaju porządków, remontów i prac budowlanych. Niezależnie od tego, czy masz do uprzątnięcia garaż, ogród, piwnicę, strych czy długo nieużytkowane lub nieużytkowane prawidłowo mieszkanie. Kontenery na gruz w Plewiskach podstawiamy też na place budów – małych, średnich i dużych. Nie tylko dla klientów indywidualnych, ale też firmowych.

Jakich klientów obsługujemy przy wywozie gruzu w Plewiskach?

Jak już wspomnieliśmy, współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami, a także z instytucjami. Bardzo często dostarczamy kontenery na śmieci na potrzeby działalności gospodarczych, głównie budowlanych i budowlano-remontowych, ale nie tylko. Kontenery trafiają do samodzielnych majsterkowiczów, a także pod budynki użyteczności publicznej poddawane małym lub generalnym remontom.

Wspieramy też inwestorów nieruchomościowych w realizacji ich projektów. Cenimy sobie regularne, długoterminowe współprace, dlatego jeśli chcesz co jakiś czas korzystać z naszych kontenerów na gruz – w Plewiskach lub gdzie indziej – skontaktuj się z nami. W takich sytuacjach przewidujemy miejsce na atrakcyjne rabaty.

Czy są jakieś grupy odpadów, których nie zabieracie?

Niestety nie możemy odbierać wszystkich typów odpadów. Śmieci, których nie zabieramy to tzw. odpady niebezpieczne – azbest (eternit), odpady chemiczne i medyczne. Do dostarczanych przez nas kontenerów na śmieci i gruz nie można też wrzucać resztek jedzenia, odpadów zwierzęcych, urządzeń elektrycznych i elektronicznych, baterii ani opon. Papa też należy do odpadów trudnych w utylizacji, ale tę akurat możemy od Ciebie odebrać. Ważne! Musisz nas o tym poinformować w trakcie składania zamówienia i ustalania szczegółów. Wywóz papy musi bowiem zostać inaczej wyceniony.

Jakie typy kontenerów na śmieci oferujecie?

W Poznaniu i okolicznych miejscowościach jesteśmy w stanie dostarczyć dwa typy kontenerów na odpady: mulda, czyli pozbawione drzwi bocznych i przypominające kształtem wannę, a także LV, czyli kontenery hakowe wyposażone w tylne drzwiczki, które można otworzyć, by na przykład wjechać do kontenera z taczką wypełnioną odpadami.

Warto pamiętać, że kontenery pozyskujemy od różnych producentów i większość z pojemników regularnie krąży od klienta do klienta, dlatego dostępność poszczególnych kontenerów na śmieci w Plewiskach może różnić się w zależności od dnia. Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z naszym biurem pod numerem 736 288 288 lub 736 287 287.