Wywóz gruzu Pruszków

Wywóz gruzu i śmieci Pruszków – wynajem kontenerów w Pruszkowie i okolicach

Planujesz w najbliższym czasie domowe, większe porządki lub odświeżenie nieruchomości w celu poprawienia wartości sprzedaży? Zapewniamy klientom indywidualnym, firmowym oraz instytucjonalnym profesjonalną pomoc przy wywozie odpadów budowlanych w Pruszkowie i zajmujemy się wieloma kwestiami pobocznymi dotyczącymi prawidłowej utylizacji.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Pruszków – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 510 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 510 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 740 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 740  zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 833 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 833 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1760 zł
papa od 600 zł

Więcej lokalizacji możesz znaleźć tutaj. A jeśli chcesz sprawdzić ceny w Warszawie to kliknij.

  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Zastanawiasz się, co sprawdzi się lepiej – kontener na odpady, a może worek na śmieci wyróżniający się sporą wytrzymałością? W poniższym tekście udzielamy kilku praktycznych odpowiedzi na pytania dotyczące usuwania standardowych i trudniejszych nieczystości. Podpowiadamy również, co zrobić, żeby najbardziej zaoszczędzić na usługach utylizacji śmieci. Już w tym momencie zapraszamy do kontaktu i lektury omawiającej kluczowe założenia oferty marki Topgruz.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Pruszków

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP15

15 m3

3,74 x 2,34 x 1,8 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Czym różnią się kontenery na śmieci w Pruszkowie i dlaczego pojemność to ważna właściwość?

Oddajemy do Twojej dyspozycji kilka rodzajów kontenerów, a mianowicie dedykowane na gruz i pojemniki na odpady zmieszane. W niektórych kontenerach możesz zmieszać bez większych problemów gruz z lekkimi śmieciami. A zatem wybór zbiornika zależy od specyfiki prowadzonych prac i od preferowanej metody załadunku.

Przygotowaliśmy pojemniki o zróżnicowanych pojemnościach do mniejszych i bardziej zaawansowanych zadań porządkowych. Z czego konkretnie możesz wybierać? To kontenery w standardzie KP 2, KP 5, KP 7, a także w większych konfiguracjach KP 15. Mniejsze modele podstawiamy na wiele dni roboczych, często do tygodnia, żeby umożliwić klientom spokojne przenoszenie odpadów.

Kontenery na gruz w Pruszkowie podstawiamy w taki sposób, żebyś nie musiał długo do nich chodzić i żeby w żadnym wypadku nie uszkodziły terenu, chodniku, innej powierzchni. Mamy w tym temacie spore doświadczenie, więc nie narażamy Cię na dodatkowe koszty. Wynajem kontenerów na śmieci w Pruszkowie połączysz z workami na śmieci, tzw. big bagami. To narzędzie niezwykle przydatne w drobnych pracach remontowych, porządkowych, przy majsterkowaniu. Worki ograniczają w dużym stopniu straty ładowności i to gwarantuje spore oszczędności na transporcie.

Czy macie coś poza standardowymi kontenerami na śmieci w Pruszkowie, coś mniejszego?

Niektórzy klienci zgłaszają się do nas w celu oddania niewielkiej ilości śmieci albo po prostu nie potrzebują dużego kontenera pod lokalem. Takim klientom przygotowaliśmy specjalistyczny samochód z paką o pojemności około 1.5 metra sześciennego. To pojemność wystarczająca do wielu podstawowych zadań utylizacyjnych. Dodatkowo wystarczy, że poprosisz kierowcę o pomoc przy załadunku, a oszczędzisz sporo pracy.

Oczywiście taka usługa wymaga wniesienia dodatkowej opłaty najczęściej negocjowanej na miejscu z pracownikiem. Wywóz gruzu w Pruszkowie to bardzo popularna usługa, dlatego powinieneś upewnić się wcześniej o dostępności kontenerów. Wystarczy szybka rozmowa telefoniczna. Płacisz za kontener dopiero po podstawieniu pojemnika. Dzięki temu bezpiecznie ocenisz stan techniczny i skonsultujesz właściwe techniki utylizacji odpadów. Jedna z najtańszych pozycji to same kontenery na gruz w Pruszkowie.

W jaki sposób uniknąć problemów przy załadunku odpadów budowlanych?

Kontenery na śmieci w Pruszkowie różnią się mechanizmem załadunku i często wyglądem. Mniejsze przypominają wannę. W większych występuje schemat otwierania platformy ułatwiającej wjazd taczką. Technika otwierania kontenera, sposób ładowania odbija się często na szybkości prac, a przez to nie musisz korzystać ze zbiornika przez kilka dni, ale tylko przez jeden, bo z większością śmieci poradzisz sobie we własnym zakresie i to bez nadwyrężania.

Upewnij się koniecznie, czy posiadamy na stanie kontener, który Cię interesuje. Nie chcemy Cię przecież narażać na problemy z dotrzymaniem terminów zakończenia prac budowlanych. Utrzymujemy prawidłową rotację zbiorników na odpady w praktycznie całym regionie i to wyróżnia nas mocno na tle konkurencji. Stosujemy zasadę udostępniania mniejszych kontenerów na kilka dni, a większych na dzień roboczy, po prostu na krócej, żeby zaspokoić zapotrzebowanie zgłaszane przez klientów indywidualnych, biznesowych, instytucjonalnych.

Jakie usługi dodatkowe dotyczące utylizacji rekomendujemy?

Musisz wiedzieć, że pracujemy od poniedziałku do soboty, a na życzenie wynajmujemy kontenery na śmieci w Pruszkowie w porze wieczornej, nocą. Chcesz dyskretnie pozbyć się śmieci albo uniknąć niedyskretnych spojrzeć sąsiadów? To zatem dobry pomysł. Nasi pracownicy regularnie pomagają w załadunku, wynoszenia cięższych mebli, nietypowych gabarytów.

Załadunek na miejscu to jedna z naszych najważniejszych specjalizacji. Nie musisz angażować, zatrudniać dodatkowej kadry. Wybierz po prostu nas, a pomożemy. Dodatkowo sklasyfikujemy standardowe i trudne w utylizacji odpady, żebyś nie miał kłopotów formalnych. Praktykujemy wywóz papy w Pruszkowie, eternitu, ziemi, gałęzi po pracach ogrodniczych.

Chcesz nam oddać odpady zielone w masowej skali? Nie robimy z tym kłopotów. A zatem przekażesz nam załadunek, wszystkie kwestie dotyczące wynoszenia odpadów trudnych, wystawienie pojemnika w godzinach nocnych. Na przestrzeni lat dopasowaliśmy nasze usługi w taki sposób, aby odpowiadały większości potrzeb klientów z różnych działów.

Jesteś wykonawcą budowlanym? Topgruz się sprawdzi. Robisz porządki w magazynie i zostało do oddania wiele folii, styropianu, zbędnych tworzyw sztucznych? Zadzwoń do nas. Mamy rozwiązanie dotyczące utylizacji dosłownie dla każdego.