Wywóz gruzu Białe Błota

Topgruz – wywóz gruzu Białe Błota i okolice

Chcesz zrobić remont, ale zastanawiasz się, w jaki sposób podejść do utylizacji odpadów i generalnie wszystkich pozostałości po pracach? W takim przypadku proponujemy solidne kontenery na gruz w Białych Błotach lub wytrzymałe worki na gruz zapewniające odpowiednią elastyczność wykonawcom. Dlaczego warto postawić właśnie na nas, czyli markę Topgruz? Poniżej kilka kluczowych informacji o naszej ofercie i głównych specjalizacjach.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Białe Błota – cennik:

Kontener KP2 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 600 zł
Kontener KP3 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 700 zł
Kontener KP5 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 1100 zł
Kontener KP7 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 1200 zł
Kontener KP2 odpady budowlane/ z remontu  650 zł
Kontener KP3 odpady budowlane/ z remontu 800 zł
Kontener KP5 odpady budowlane/ z remontu  1200 zł
Kontener KP7 odpady budowlane/ z remontu  1300 zł
Kontener KP8 odpady budowlane/ z remontu 1500 zł
Kontener KP10 odpady budowlane/ z remontu 2100 zł
materiały izolacyjne od 650 zł
papa od 1000 zł

Ceny kontenerów poza Białym Błotem możesz sprawdzić w zakładce lokalizacje, wybierając stronę danej miejscowości. Jeśli nie ma tam akurat tej, do której chcesz kontener na odpady zamówić to nic straconego – śmiało zadzwoń do nas a udzielimy Ci informacji. Chcesz wiedzieć ile kosztuje kontener na gruz w Bydgoszczy?

  • Dodatkowy postój kontenera: 150 zł/tydzien, 100 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 200 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Wywóz śmieci Białe Błota – co obejmuje?

Radzimy sobie nie tylko z wywozem gruzu w Białych Błotach, ale odbieramy większość standardowych i niestandardowych śmieci, a do tego pomagamy Ci w załadunku. Możesz oddać do kontenerów ziemię, wszystkie odpady pozostałe po pracach wykończeniowych, nietypowe gabaryty od starych mebli po zużycie narzędzia. Jeżeli masz odpady z ogrodów, gałęzie, z którymi nie wiesz, co zrobić zadzwoń do nas.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Białe Błota

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Kontener KP10

10 m3

3,8 x 1,8 x 1,55 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

W jaki sposób dzielą się nasze usługi wywozu śmieci w Białych Błotach?

W naszym katalogu występują nie tylko kontenery na gruz w Białych Błotach, ale również BIG BAGI, czyli worki na śmieci dopasowane do trudniejszych zadań. Takie worki wytrzymują naprawdę duże obciążenia eksploatacyjne, nie pękną przypadkiem przy załadunku. Dodatkowo worki możesz nieco dłużej przechować w piwnicy, na strychu albo na zewnątrz przy odpowiedniej logistyce.

Wynajem kontenerów Białe Błota – jakie terminy proponujemy?

Generalnie pracujemy od poniedziałku do soboty, także do późnych godzin. Masz pilną potrzebę i potrzebujesz kontenera na gruz w nocy? Nie robimy z tym problemów. Wystarczy telefon lub w szczególnych przypadkach kontakt mailowy. Nasze najważniejsze specjalizacje to wynajem kontenerów, wynoszenie wszystkich rodzajów odpadów budowlanych, załadunek na poczekaniu wykonywany przez fachowców. Dzięki nam masz do czynienia z utylizacją pewną, zgodną z aktualnymi normami prawnymi i krótko mówiąc bezproblemową.

Wywóz odpadów budowlanych w Białych Błotach – co można powiedzieć o zaletach kontenerów na śmieci?

Potrzebujesz kontenera na jeden dzień lub nieco dłużej? Podstawiamy odpowiedni pojemnik pod wskazany adres i gwarantujemy szybki odbiór po zakończeniu prac. Wywóz odpadów budowlanych w Białych Błotach obsługujemy regularnie u klientów indywidualnych oraz właścicieli działalności gospodarczych. Zapewniamy wiele rozmiarów kontenerów. Akurat w Białych Błotach to modele KP2, KP4 i KP7. To pojemniki wystarczające, nawet przy intensywnych pracach remontowych.