Wywóz gruzu – Wysogotowo

Wynajem kontenerów na gruz w Wysogotowie | Wywóz gruzu – fachowo i bez zbędnych formalności

Pozbądź się zgromadzonych odpadów we współpracy z doświadczoną i profesjonalną firmą – TopGruz. Dostarczymy wybrany kontener w ustalonym wspólnie terminie – nie wcześniej, nie później. Po tym, jak już wypełnisz go śmieciami, zabierzemy pojemnik, by przekazać odpady do legalnego punktu utylizacji. Proste, prawda? A poza tym też wygodniejsze i bezpieczniejsze niż nadmierne eksploatowanie ogólnodostępnych pojemników czy wywóz śmieci na własną rękę. Z nami zaoszczędzisz czas i nerwy. Zyskasz też pewność, że Twoje odpady trafią w dobre ręce – do ludzi, którzy fachowo i z troską o środowisko naturalne je zneutralizują. Pomożemy Ci niezależnie od tego, jakie odpady chcesz usunąć: budowlane, remontowe, z opróżnienia mieszkania czy porządków w ogrodzie, piwnicy, garażu.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Wysogotowo – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Do Twojej dyspozycji oddajemy rozbudowany i różnorodny katalog kontenerów na odpady w Wysogotowie. Znajdziesz w nim zarówno małe pojemniki odpowiednie do wywozu gruzu i innych sypkich, ciężkich odpadów, a także większe kontenery – na odpady budowlane, w tym materiały izolacyjne, a także kontenery na „gabaryty”, czyli meble i inne elementy wyposażenia mieszkań. Oferujemy dwa typy kontenerów: mulda (klasyczne, przypominające kształtem wannę) i LV (duże, hakowe). W ten sposób odpowiadamy na potrzeby klientów indywidualnych i firmowych. Wspieramy w małych, domowych porządkach i dużych pracach remontowo-budowlanych, a także generalnym opróżnianiu mieszkań i lokali służbowych. Pracujemy w oparciu o przejrzysty cennik i po prostu ludzkie podejście, więc jeśli szukasz uczciwej, niezawodnej firmy do wywozu gruzu w Wysogotowie, właśnie ją znalazłeś!

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Wysogotowo

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Wywóz odpadów zielonych z ogrodu. Jaki kontener zamówić?

Kontener na odpady zielone w Wysogotowie i innych lokalizacjach sprawdzi się, jeśli masz od usunięcia minimum 1,7 m3 śmieci. Bo taki jest nasz najmniejszy kontener. Zatem w zależności od tego, ile odpadów udało Ci się zgromadzić (mniej więcej; w metrach sześciennych), tak dobierz kontener do wynajęcia. W przypadku odpadów zielonych nasi klienci najczęściej decydują się na kontenery o pojemności od 3 m3 do 5 m3. Pamiętaj, że do pojemnika zamówionego w celu wywiezienia odpadów zielonych nie mogą trafić inne śmieci; tylko łodygi, chwasty, drobne pędy, liście, trawa, ewentualnie trociny, owoce i warzywa (bez cytrusów) oraz resztki kuchenne (np. obierki, ale bez odpadów pochodzenia zwierzęcego).

Jak krok po kroku przebiega wywóz gruzu w Wysogotowie z TopGruz?

Realizacja usługi przebiega w kilku głównych etapach. 1.) Ustalamy szczegóły zlecenia, w tym ilość i typ odpadów do odbioru, termin i miejsce podstawienia kontenera. Wybieramy najlepszy dla Ciebie kontener na odpady. 2.) W ustalonym dniu i godzinie nasz kierowca przyjeżdża z kontenerem i parkuje go we wskazanym przez Ciebie, dozwolonym prawnie miejscu. To też moment, w którym płacisz za usługę (chyba że wybrałeś płatność online i zapłaciłeś wcześniej). 3.) Teraz masz czas na zapełnienie kontenera odpadami. Pamiętaj, by robić to zgodnie z regulaminem. 4.) Po tym, jak upłynie czas na załadowanie śmieci nasz kierowca pojawia się ponownie, tym razem, żeby zabrać kontener i przekazać zgromadzone w nim odpady do punktu utylizacji. I to wszystko! Czasami jeszcze kontaktujemy się z naszymi klientami, żeby spytać o wrażenia ze współpracy.

Jak najlepiej ładować śmieci do kontenera na odpady?

Wysogotowo czy inna wieś lub miasto – w każdej z miejscowości warto kierować się tymi samymi zasadami prawidłowego i efektywnego załadunku. Najlepiej ładuj odpady przy pomocy taczki. Do wielu naszych kontenerów możesz wjechać bezpośrednio i tam zrzucić odpady. To przydatne zwłaszcza przy sypkich materiałach, jak gruz, piach czy żwir. Z kolei odpady łatwe w chwyceniu, np. deski lub styropian, możesz śmiało przerzucać przez burtę do kontenera lub też transportować je do niego, korzystając z taczki i możliwości bezpośredniego wjazdu do środka. Kontenery są bardzo wytrzymałe i szczelne, więc nie musisz obchodzić się z nimi jak z jajkiem. 😉 Pamiętaj jednak, że one też mogą ulec uszkodzeniu, dlatego nie rzucaj odpadów z dużej wysokości (np. z okna). Zabronione jest też rozpalanie ognia w kontenerze i wlewanie do niego płynnych odpadów, jak np. płynny beton.

Skąd mam wiedzieć, o której godzinie kierowca dostarczy kontener?

Nasi kierowcy kontaktują się z klientami około 30 minut przed planowaną godziną dostarczenia kontenera. Jeśli chcesz o coś zapytać, możesz zadzwonić do nas; zawsze sprawnie informujemy o aktualnym etapie realizacji zlecenia. Prosimy też, żeby w czasie poprzedzającym dostarczenie kontenera mieć telefon pod ręką, bo gdyby doszło do jakichś opóźnień spowodowanych np. problemami na drodze, nasz kierowca też da Ci znać. Ale możesz zachować spokój; około 97% zleceń realizujemy w ustalonym na początku terminie: dniu i przedziale godzinowym.