Wywóz gruzu – Czerwonak

Wynajem kontenerów na gruz i śmieci w Czerwonaku

Przygotowujesz się do generalnego remontu lub prac budowlanych? A może planujesz duże porządki w piwnicy, garażu lub ogrodzie? W każdej z tych sytuacji, a także przy opróżnianiu nieruchomości ze zbędnego wyposażenia przyda Ci się usługa wywozu gruzu. Czerwonak to jedna z kilkudziesięciu miejscowości, w której ją świadczymy. Zlokalizowana około 10 km od Poznania objęta jest naszą różnorodną ofertą kontenerów na gruz. W TopGruz znajdziesz pojemnik na niemal każdy rodzaj odpadów, w tym najbardziej popularne, jak gruz, odpady zielone i wielkogabarytowe, a także niestandardowe, do których zaliczamy m.in. papę. Gwarantujemy błyskawiczny wywóz gruzu w Czerwonaku oraz profesjonalną, bezpieczną i legalną utylizację śmieci. W ten sposób oszczędzamy Twój czas i energię.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Czerwonak – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Jeśli chodzi o kontenery na gruz i śmieci w Czerwonaku, z naszą ofertą do dyspozycji masz pojemniki w kilkunastu pojemnościach, od 1,7 m3 do nawet 40 m3. Dzięki temu razem z TopGruz możesz pozbyć się niemalże wszystkich odpadów, niezależnie od ich gabarytu. Każdy z rozmiarów sprawdza się najlepiej przy innym rodzaju śmieci. Najmniejsze kontenery są dobre do gromadzenia i transportu gruzu, ziemi, odpadów powstałych przy domowych porządkach. Kontener na śmieci w Czerwonaku o pojemności około 10 m3 to polecane rozwiązanie w przypadku materiałów izolacyjnych, a większe z powodzeniem wykorzystasz do wywozu i utylizacji makulatury, folii, odpadów komunalnych w bardzo dużych ilościach. Wszystkie kontenery na gruz w Czerwonaku pochodzące z naszego parku maszynowego są szczelne i odporne na niekorzystne warunki pogodowe, a także niesprawiające problemów przy załadunku. Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Czerwonak

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Kiedy warto zdecydować się na profesjonalny wywóz gruzu w Czerwonaku?

Z takiej usługi warto skorzystać zawsze wtedy, kiedy gromadzisz dużą ilość odpadów i nie chcesz martwić się ich transportem ani utylizacją. Jest to potrzeba, która występuje najczęściej przy wszelkiego rodzaju remontach i porządkach. Klienci zgłaszają się do nas, kiedy sprzątają garaże, piwnice i ogródki; kiedy budują i remontują nieruchomości; kiedy opróżniają mieszkania w blokach, kamienicach, a także domy jednorodzinne. Wybierając wynajem kontenerów na śmieci w Czerwonaku i zlecając ich wywóz, musisz tylko załadować odpady do pojemnika, nic więcej! Nasz kierowca dostarcza bowiem kontener we wskazane przez Ciebie miejsce, a w ustalonym momencie odbiera go razem ze zgromadzonymi śmieciami.

Jak wygląda wynajem kontenera na gruz w Czerwonaku realizowany przez TopGruz?

To bardzo proste! Kontaktujesz się z nami i wskazujesz, jaki kontener chcesz wynająć oraz jakiego rodzaju odpady chcesz zutylizować. Oczywiście jeśli nie wiesz, która pojemność będzie najbardziej odpowiednia w Twojej sytuacji, my chętnie doradzimy! Ustalamy też termin podstawienia i odbioru pojemnika oraz dokładną lokalizację. Po opłaceniu zlecenia, we wskazanym wcześniej terminie nasz kierowca pojawia się u Ciebie i zostawia wybrany kontener. Zazwyczaj masz 4-7 dni na jego wypełnienie, ale jeśli potrzebujesz mniej lub więcej czasu, żaden problem; wystarczy, że poinformujesz nas o tym na początku. Po tym okresie kierowca odbiera kontener na śmieci razem z zawartością, a Ty cieszy się porządkiem i spokojem.

O co muszę zadbać, chcąc skorzystać z wywozu gruzu?

To dobre pytanie! Żebyśmy mogli sprawnie i legalnie zająć się wywozem gruzu w Czerwonaku, we wskazanej przez Ciebie lokalizacji, musisz przede wszystkim uzyskać pozwolenie na zajęcie pasa ruchu. Zdobędziesz je, kontaktując się z właścicielem terenu; najczęściej jest to urząd miasta, gminy lub władze spółdzielni mieszkaniowej. Po zdobyciu oficjalnego pozwolenia przypilnuj, żeby w momencie przyjazdu kierowcy z kontenerem na gruz wskazane miejsce było wolne; żeby nie stał tam na przykład inny samochód. Jeśli bowiem nasz kierowca nie będzie mógł zaparkować, zostanie naliczona opłata za tzw. pusty podjazd.

Czy mogę zamówić wywóz gruzu w Czerwonaku na ten sam dzień?

To tzw. usługa express, która jest dostępna w naszej ofercie, ale która niestety nie zawsze jest możliwa. Dużo zależy od aktualnej dostępności kontenerów i kierowców, dlatego jeśli interesuje Cię błyskawiczny wywóz gruzu i śmieci w Czerwonaku, skontaktuj się z nami telefonicznie i dopytaj.