WYWÓZ GRUZU KRAKÓW – WYWÓZ ŚMIECI I WYNAJEM KONTENERÓW

Wywóz gruzu i śmieci Kraków – wynajem kontenerów w Topgruz

Interesuje Cię wywóz gruzu i śmieci w Krakowie? Dobrze, że trafiłeś do nas. Topgruz to firma, która specjalizuje się w usługach wywozowych kontenerami i dzięki zdobytemu doświadczeniu przeprowadza je sprawnie i dokładnie. Specjalnie na Twoje życzenie podstawimy kontener o wskazanych wcześniej rozmiarach lub przyjedziemy autem z opcją wyniesienia pod podany wcześniej adres. Z nami pozbędziesz się wszystkich remontowych i nieremontowych odpadów, które zagracają Twój spokój. Naprawdę.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Kraków – cennik:

Kontener KP4 czysty gruz 700 zł
Kontener KP4 odpady zmieszane 1200 zł
Kontener KP6 czysty gruz 800 zł
Kontener KP6 odpady budowlane/zmieszane 1500 zł
Kontener KP8 odpady budowlane/zmieszane 1600 zł
Kontener KP6 Papa 1700 zł

Powyżej podane ceny obowiązują na terenie całego miasta Krakowa oraz w miejscowościach: Balice, Kryspinów, Rząska, Wieliczka, Kokotów, Skawina, Zielonki

Do podanych cen należy doliczyć 50 zł, w przypadku miejscowości: Węgrzce, Zabierzów, Mogilany, .

Jeśli interesuje Ciebie kontener do innej miejscowości – skontaktuj się z nami, a my podany cenę.

Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni

Pusty podjazd: 150 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)

Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.

Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Kontenery na gruz i śmieci w Krakowie

Dostępne rozmiary kontenerów: KP4, KP6 i KP8.

Załoga Topgruz wie o tym że wybór odpowiedniego kontenera na gruz to rzecz istotna, dlatego jeśli chodzi o wynajem kontenerów w Krakowie, uporządkowaliśmy naszą ofertę w taki sposób, byś mógł zapoznać się ze specyfikacją każdego kontenera i w ten sposób stwierdzić, który z nich sprawdzi się najlepiej w przypadku posiadanych przez Ciebie odpadów. KP4, a może KP6 lub KP8? Każdy z nich różni się między sobą przede wszystkim rozmiarem (to ta cyfra stojąca obok, wyrażająca pojemność w metrach sześciennych) i głównie wysokością burt (bo ich szerokość i długość jest z reguły podobna – mieszczą się na miejscu parkingowym).

Jeśli interesuje Cię wywóz gruzu lub śmieci w Krakowie i dysponujesz sporą ilością odpadków o dużych gabarytach, postaw na kontener typu KP8. To pojemnik, który radzi sobie doskonale z odpadami z opróżniania nieruchomości, meblami, lekkimi śmieciami z budowy, czy materiałami izolacyjnymi. Planujesz lub masz za sobą mały remont? Warto byś wziął pod uwagę kontener KP7 lub wywóz samochodem razem z załadunkiem. KP7 to pojemnik o najmniejszej pojemności jaki posiadamy w Krakowie, najbardziej zgrabny i o najniższej cenie wynajmu.

Poza kontenerami posiadamy samochody dostawcze o pojemnościach od 7 do 10m3 i ładowności do 1,5t. Usługi takimi samochodami realizujemy razem z załadunkiem – dzięki temu możemy opróżnić z powodzeniem mieszkanie, piwnicę, garaż lub inna nieruchomość. Możemy wywieźć jedną rzecz jak np. kanapę, lub opróżnić cały budynek. Jeśli chodzi o wywóz gruzu, czy śmieci w Krakowie, jesteśmy do dyspozycji.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiar kontenera wybierz rozsądnie

Wywóz gruzu w Krakowie realizujemy głównie kontenerami KP7 o pojemności ok 6-6,5m3. Nadają się one idealnie na czysty gruz: beton, cegła, ceramika.

Jeśli chodzi o wynajem kontenerów, ważne, żebyś kontenery na śmieci wybrał rozsądnie. Oceń wielkość i ilość posiadanych odpadów, sposób ich załadowania, a następnie dopasuj do tego pojemność pojemnika. Jeśli jednak wolisz sięgnąć po radę specjalistów, zachęcamy do kontaktu z załogą Topgruz. Nasz numer znajdziesz w zakładce „Kontakt” lub w dolnej i górnej części strony. Po prawej stronie u góry masz również link wyceń usługę. Być może taka opcja również ułatwi kontakt.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Kraków

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Wywóz gruzu i śmieci w Krakowie – jaki koszt?

Wiemy, że cena usług to jedna z pierwszych rzeczy, na które zwraca się uwagę, dlatego już tutaj wspomnimy jakiej kwoty możesz się spodziewać. Jeśli chodzi o wywóz gruzu i śmieci w Krakowie, cena zależy przede wszystkim od rozmiaru kontenera, na który się zdecydujesz, rodzaju odpadków, które chcesz nam oddać i odległości, jaką będziemy musieli pokonać, by dotrzeć na umówione wcześniej miejsce. W ten sposób koszt wywozu gruzu w Krakowie zaczyna się od 1700 zł – to cena wynajmu naszego najmniejszego kontenera typu KP7 na czysty gruz lub ziemię. Ten sam rozmiar kontenera na odpady zmieszane z budowy lub remontu to koszt 1700 . Są to ceny netto, do których należy doliczyć 8% VAT.

Wywóz odpadów z załadunkiem rozpoczyna się od 200 zł za pojedynczą rzecz, a za całe auto to kwota 1000-1200 zł (w zależności od rodzaju odpadów).

Czy zajmujemy się również wywozem mebli w Krakowie?

Topgruz to nie tylko wywóz gruzu i śmieci w Krakowie – rozszerzyło swoją działalność o wywóz mebli w Krakowie. Teraz pomożemy Ci nawet podczas najmniejszego remontu z chęcią zabierając od Ciebie wszystkie niepotrzebne materiały i utylizując je w bezpieczny dla środowiska sposób. A działać będziemy na dwa sposoby – za pomocą jednego z kontenerów, tak, jak przy wywozie gruzu i śmieci lub z samochodem dostawczym z możliwością wyniesienia. Wszystko to w zbliżonej do siebie kwocie.

Jakich odpadów możesz pozbyć się z firmą Topgruz?

Jeśli chodzi o wynajem kontenerów w Krakowie, odbieramy takie śmieci jak: gruz (beton, cegła, ceramika), ziemia, odpady z budowy/remontu, wełnę mineralną/watę szklaną, styropian, tworzywa sztuczne, kartony, płyty kg, odpady z opróżniania nieruchomości, stare meble i inne.
Jeśli informacje zawarte na stronie nie wystarczają, z chęcią rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i przedyskutujemy realizację Twojego zamówienia przez telefon. Zadzwoń do nas, a odpowiemy konkretnie na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Wywóz gruzu i śmieci nie tylko w Krakowie

Wyceń usługę

Oczywiście, jeśli chodzi o wynajem kontenerów w Krakowie oraz usuwanie odpadów działamy na terenie całego Krakowa i dzielnicach takich jak między innymi Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Krowodrza, Bronowice, Swoszowice i Podgórze Duchackie, ale również w miejscowościach leżących bliżej lub dalej samego Krakowa. Na myśli mamy Wieliczkę, Skawinę, Piekary, Balice, Grabie, Niepołomice, Liszki, Michałowice, Zielonki, Węgrzce, Podłęże, Kocmyrzów, Bibice i inne. Nie martw się, dojedziemy również w miejsce, które wskażesz nam Ty.

W ofercie również:

Dodatkowe informacje

Wyceń usługę

Aby usługa wywóz gruzu Kraków, była zrealizowana jak najszybciej wyznajemy politykę minimum formalności. Zwykle wystarczy adres do dostawy kontenera, numer telefonu oraz informację odnośnie daty i godzin dostawy. Z Twojej strony musisz przygotować miejsce na dostawę kontenera gruzowego oraz dojazd do tego miejsca. W niektórych przypadkach potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na zajęcie pasa ruchu, które trzeba uzyskać samodzielnie w Zarządzie Infrastruktury Komunalnej i Transportowej. Jest ono potrzebne jeśli kontener jest ustawiany na miejscu, które należy do miasta. Jeśli interesuje Cię wynajem kontenerów w Krakowie lub kompleksowe usługi, jeśli chodzi o wywóz gruzu, czy śmieci, zapraszamy!

Zgłoś się do nas

Strona kontaktowa