Wywóz gruzu – Borówiec

Profesjonalny wywóz gruzu i śmieci w Borówcu i okolicach

Planowanie remontu i generalnych porządków kosztuje dużo czasu i energii. Zamiast samodzielnie borykać się z utylizacją powstałych w tym czasie odpadów, skontaktuj się z nami – firmą TopGruz. Jesteśmy jednym z liderów w wynajmie kontenerów na gruz w Borówcu oraz wywozie gruzu i śmieci. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne kontenery o różnej pojemności, w których z łatwością umieścisz odpadki, zarówno sypkie, jak i wielkogabarytowe. Gwarantujemy terminowy, sprawny i dyskretny wywóz gruzu w Borówcu. To świetna alternatywa dla pozbycia się śmieci przy wykorzystaniu ogólnodostępnych pojemników. Korzystają z niej tysiące osób w całej Polsce, ceniąc wygodę i oszczędność czasu, jaka się z tym wiąże.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Borówiec – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Działamy na rynku od wielu lat. W tym czasie stworzyliśmy duży park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie w krótkim czasie dostarczyć niemalże dowolny kontener na śmieci i gruz. Wszystkie pojemniki pochodzą od sprawdzonych dostawców. Są szczelne, wytrzymałe i neutralne estetycznie, dzięki czemu nie rzucają się w oczy. Dobrze znoszą niekorzystne działanie pogody. Nadają się do magazynowania różnego rodzaju odpadów, w tym piasku, gruzu, odpadów zielonych, a także odpadów wielkogabarytowych: mebli czy materiałów izolacyjnych. Kliknij i sprawdź, jakie odpady odbieramy. A poniżej znajdziesz dokładny wypis dostępnych kontenerów na gruz w Borówcu!

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Borówiec

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

W jakich sytuacjach sprawdza się wywóz gruzu i śmieci w Borówcu?

Zawsze wtedy, kiedy zgromadzisz dużą ilość odpadów i nie wiesz, jak się ich pozbyć! Klienci najczęściej zgłaszają się do nas, planując generalny remont lub budowę, a także w trakcie dużych porządków w domu, mieszkaniu, garażu, piwnicy lub ogrodzie. Wspieramy naszych Klientów także wtedy, gdy muszą opróżnić nieruchomość, na przykład mieszkanie odziedziczone po członku rodziny mającemu skłonność do gromadzenia dużej liczby dóbr materialnych czy stary dom kupiony wraz z wyposażeniem. Jako firma świadcząca wywóz gruzu i utylizację odpadów w Borówcu i okolicach wyręczymy Cię w pozbyciu się śmieci, oszczędzając Twój czas, energię i nerwy!

Ile kosztuje wynajem kontenera na śmieci w Borówcu?

Na cenę świadczonych przez nas usług składa się kilka rzeczy. To przede wszystkim cena wynajmu kontenera – na gruz lub śmieci, która zależy od modelu i pojemności. Im większy pojemnik, tym większa cena jego wynajęcia. Do tego należy doliczyć koszt dojazdu kierowcy pod wskazany adres. Bardzo ważny jest też rodzaj odpadów. Standardowe śmieci są tanie w utylizacji i nie sprawiają większych problemów w transporcie. Odpady niestandardowe mogą jednak generować większe koszty po naszej stronie. Zgłoś się do nas i wyraź chęć skorzystania z usługi wywozu śmieci w Borówcu, a prześlemy Ci e-maila ze szczegółową wyceną. Wtedy zdecydujesz, czy chcesz zlecić nam utylizację odpadów.

Skąd mam wiedzieć, co można wrzucić do kontenera, a czego nie?

To bardzo proste! Wystarczy, że przed kontaktem z nami sprawdzisz, jakie odpady odbieramy. Na naszej stronie internetowej znajdziesz poświęconą temu zakładkę. Jeśli nie trafisz tam na interesujące Cię odpowiedzi, skontaktuj się z nami, a podpowiemy, jak prawidłowo korzystać z kontenerów gruz i śmieci na wynajem w Borówcu. W pojemnikach nie powinny znaleźć się przede wszystkim odpady elektroniczne i elektryczne, odpady medyczne, komunalne (takie, które lądują w naszych domowych koszach). Zabronione jest też umieszczanie azbestu i papy. Papę odbieramy tylko po wcześniejszych ustaleniach i wyraźnej akceptacji takiego zlecenia.

O co trzeba zadbać przed zleceniem wywozu gruzu?

Przede wszystkim o uzyskanie pozwolenia na zajęcie miejsca przez kontener. To bardzo ważne, ponieważ prawdopodobnie nie jesteś właścicielem skrawka chodnika lub trawnika, na którym wyląduje pojemnik. Najpewniej jest to własności miasta lub gminy. W takiej sytuacji musisz uzyskać oficjalne pozwolenie na zajęcie pasa ruchu. Spokojnie! Urzędy bez problemu wydają takie pozwolenia; wystarczy złożyć wniosek i wpłacić symboliczną opłatę. Nie bagatelizuj jednak tego wątku, bo to Ty ponosisz odpowiedzialność za zajęcie miejsca przez kontener na gruz. Kary za nieprzestrzeganie takiej zasady są nawet kilkukrotnie większe niż bazowa opłata za pozwolenie.