Gdańsk - wywóz gruzu, wynajem kontenerów na gruz

Topgruz – wywóz gruzu i wywóz śmieci Gdańsk

Planujesz remont, ale nie wiesz w jaki sposób pozbyć się resztek materiałów, które po nim zostaną? Stos gruzu zalegający na podwórku to niezbyt przyjemny widok, a na pewno niepraktyczny. Topgruz oferuje wywóz gruzu w Gdańsku oraz wynajem kontenerów na śmieci, również w okolicach miasta.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Gdańsk – cennik:

Kontener KP5 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 750 zł
Kontener KP5 odpady zmieszane z budowy/remontu – bez gruzu/ziemi 1000 zł
Kontener KP5 odpady zmieszane z budowy/remontu – z gruzem 1300 zł
Kontener KP7 odpady zmieszane z budowy/remontu – bez gruzu/ziemi 1200 zł
Kontener KP7 odpady zmieszane z budowy/remontu – z gruzem 1500 zł
Kontener KP7 wełna mineralna/styropian 1500 zł
Kontener KP7 wielkogabaryty/odpady z opróżniania nieruchomości 1300 zł
Kontener KP9 odpady budowlane/ z remontu (lekkie -bez gruzu) 1400 zł
Kontener KP9 wełna mineralna/styropian 1600 zł
Kontener KP9 wielkogabaryty/odpady z opróżniania nieruchomości 1500 zł
Kontener KP20 odpady budowlane/z remontu (lekkie – bez gruzu) 3200 zł
Kontener KP20 wełna minerala/styropian 3200 zł

W przypadku Sobieszewa do powyższych cen należy doliczyć 100 zł w zależności od rozmiaru kontenera i typu odpadów.
Jeśli chodzi o Świbno, to do powyższych cen należy doliczyć 250 zł w zależności od kontenera i typu odpadów.

Miejscowości poza Gdańskiem, które obsługiwane są w tej samej cenie: Rębiechowo, Otomin, Kowale, Banino, Miszewo, Miszewko, Pępowo, Lniska.

Pozostałe miejscowości takie jak GdyniaSopot, czy Pruszcz Gdański znaleźć można na stronie lokalizacje razem z cenami kontenerów.

  • Dodatkowy postój kontenera: 150 zł/tydzien, 100 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 250 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Z chęcią pomożemy Ci pozbyć się zgromadzonych śmieci, również w sytuacjach takich jak porządki w ogrodzie, garażu lub kompletne oczyszczanie nieruchomości. Oferujemy wywóz śmieci różnego rodzaju, w atrakcyjnej cenie!

Oprócz kontenerów oferujemy także wywóz śmieci z załadunkiem (najczęściej w tej sposób wywożone są meble oraz odpady zielone, sprzątane piwnice i opróżniane mieszkania). Listę miejscowości, w których oferujemy kontenery gruzowe, poza Gdańskiem znajdziesz niżej na tej stronie.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Wywóz gruzu Gdańsk – kontenery na gruz i śmieci o różnej pojemności

To właśnie dzięki kontenerom o różnej pojemności prowadzony przez nas wywóz gruzu i śmieci w Gdańsku przebiega tak sprawnie, bo wielkość pojemnika możesz dobrać do ilości posiadanych odpadów, których chcesz się pozbyć.

Korzystamy z kontenerów typu KP5, KP7, KP10, KP14, KP20 i KP40.

Jeśli chodzi o wywóz gruzu w Gdańsku, najmniejszy sprawdzi się idealnie, kiedy przeprowadzasz niewielki remont lub chcesz pozbyć się ziemi po porządkach w ogródku. Do większej ilości, jeśli chodzi o wywóz śmieci przydaje się KP7, który dzięki większej pojemności radzi sobie z odpadami po poważniejszych remontach. KP10 i KP14 – sprawdzą się w przypadku sporych porządków – warto pamiętać, że nie wrzucamy do takich kontenerów gruzu, bo mogą być zbyt ciężkie do podniesienia przez samochód. KP20 i KP40 – nasze największe pojemniki przypadną Ci do gustu jeśli planujesz kompletne opróżnienie całego mieszkania (lub magazynu, biura, domu) lub kiedy masz do czynienia z odpadami materiałów izolacyjnych (wełna mineralna, styropian), które może nie są ciężkie, ale zajmują bardzo dużo miejsca.

W Gdańsku oraz okolicach Trójmiasta wywozimy gruz również kontenerem o pojemności ok 20m3 – jeśli chodzi o wynajem kontenerów w Gdańsku, nasza oferta jest bardzo szeroka

W tym miejscu warto nadmienić fakt, że im większy kontener, tym na krótszy okres jest wypożyczany. Standardowy czas wynajmu to ok 4-5 dni roboczych (czyli do tygodnia), kontenery typu kp14 czy kp20 wynajmujemy na okres maksymalnie 3 dni roboczych, a kontener KP40 na okres maksymalnie jednego dnia.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Gdańsk

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP9

9 m3

Wyceń usługę

Kontener KP20

20 m3

4,25 x 2,2 x 2,25 m - na śmieci (dł/sz/w)
6 x 2,4 x 1,4 m - na gruz (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Wywóz śmieci Gdańsk – wygoda i atrakcyjna cena?

Jeśli chodzi o wynajem kontenerów na gruz i śmieci w Gdańsku i okolicy, zmieniliśmy system ich podstawiania i odbierania. Dla Klientów, których interesuje szybki załadunek pojemnika, podstawiamy kontener w godzinach porannych, tj 7:00-8:00, a odbieramy w przedziale 14:00-16:00. W ten sposób porządki w postaci wywozu gruzu i śmieci przeprowadzisz jeszcze szybciej, ale pamiętaj – odbiór po godzinie 16:00 zazwyczaj jest niemożliwy, więc jeśli wiesz, że nie uwiniesz się z załadunkiem do tej godziny, pomyśl nad inną opcją znajdującą się w naszej ofercie.

Ile kosztuje wywóz gruzu i śmieci w Gdańsku oraz okolicach?

Koszt usług naszej firmy, jeśli chodzi o wynajem kontenerów w Gdańsku opiera się na trzech filarach: rozmiarze kontenera, który zamówisz, typie odpadów, których chcesz się pozdbyć, dokładnej lokalizacji, a więc odległości, którą będziemy musieli pokonać. Jeśli chodzi o wywóz gruzu, cena rozpoczyna się już od 500 zł za kontener KP5 na odpad czystego gruzu lub ziemi, natomiast jeśli w grę wchodzi wywóz śmieci w Gdańsku i okolicy, cena rozpoczyna się już od 850 zł za kontener KP5 na odpady zmieszane z budowy/remontu. Chcesz poznać dokładną jej wysokość ze względu na konkretne zlecenie? Zadzwoń do nas, a o wszystkim Ci opowiemy lub sprawdź ceny wywozu w tabelce wyżej.

Wywóz gruzu Gdańsk – jakie kontenery?

O ile każdy z wcześniej wymienionych rozmiarów kontenerów nadaje się na śmieci, o tyle na czysty gruz standardowo udostępniamy tylko kontener KP5, lub w przypadku dużych prac kontener KP20.

Kontenery na śmieci i gruz w Gdańsku – życzenia indywidualne?

Interesuje Cię wywóz śmieci w Gdańsku, ale dysponujesz odpadami, które nie kwalifikują się do żadnego typu kontenera, który oferujemy?A może chcesz, by nasz pojemnik został z Tobą na dłużej niż kilka dni? Z myślą o indywidualnych potrzebach naszych Klientów świadczymy usługi dodatkowe. Przejrzyj dokładnie naszą ofertę lub skontaktuj się z nami. Z chęcią opowiemy Ci o tym.

Co jeszcze możemy wywieźć?

Nasze oferta obejmuje nie tylko wywóz gruzu i śmieci w Gdańsku oraz oklicy – poza gruzem i śmieciami z budowy i remontu, wywozimy również takie rzeczy jak: papa, wełna mineralna, czy wata szklana, meble, ziemię i inne.

Jak się pozbyć śmieci lub innych odpadów?

Jeśli chcesz zamówić usługę lub potrzebujesz dodatkowych informacji, jeśli chodzi o wywóz śmieci w Gdańsku, śmiało skontaktuj się z nami. Na tej stronie możesz przeczytać jak wygląda procedura zamówienia kontenera.

Wywóz gruzu i śmieci w Gdańsku oraz okolicznych miejscowościach

Wyceń usługę

Interesuje Cię wywóz gruzu i śmieci w miejscowościach leżących niedaleko Gdańska? Dojedziemy do mniejszych i większych miast leżących nawet kilkanaście km od Gdańska. Jeśli nie jesteś pewny czy nasza oferta dotyczy również Twojego miejsca zamieszkania, zadzwoń do nas, spytaj, a na pewno się dowiesz.

Poniżej lista miejscowości, do których dojeżdżamy: Kolbudy, Żukowo, Kartuzy, Straszyn, Rotmanka, Łęgowo, Przejazdowo, Banino, Otomin, Przyjaźń, Niestępowo, Pszczółki.