Reda - wywóz gruzu, wynajem kontenerów na gruz

Topgruz – wywóz gruzu Reda i okolice

Specjalizujemy się w wywożeniu gruzu oraz śmieci na terenie Redy. Przyjmujemy zgłoszenia od klientów indywidualnych oraz właścicieli lokalnych działalności gospodarczych. W naszym katalogu znajdziesz przede wszystkim bardzo pojemne kontenery na gruz w Redzie oraz łatwe w przenoszeniu i magazynowaniu Big Bagi w Redzie przydatne najbardziej w mniejszych pracach porządkowych. Poniżej kilka najważniejszych informacji o naszej ofercie i o tym, w czym możemy Ci pomóc.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Reda – cennik:

Kontener KP5 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 850 zł
Kontener KP5 odpady zmieszane z budowy/remontu 1120 zł
Kontener KP7 odpady zmieszane z budowy/remontu 1300 zł
Kontener KP7 wełna mineralna/styropian 1600 zł
Kontener KP7 wielkogabaryty/odpady z opróżniania nieruchomości 1500 zł

Sprawdź ceny w Gdańsku lub Gdyni.
Ceny w pozostałych miejscowościach, które obsługujemy znajdziesz na podstronie lokalizacje. Jeśli nie ma tam Twojej miejscowości to śmiało zapraszamy do kontaktu.

  • Dodatkowy postój kontenera: 200 zł/tydzien, 100 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 250 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Rozmiary kontenerów

Reda

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Jak pracujemy przy utylizacji śmieci?

Po wywóz gruzu w Redzie możesz się zgłosić do nas bezpośrednio. Wysyłamy również wyceny online. Udostępniamy maila, telefon i jesteśmy w stanie przedstawić wiele przykładów dotychczasowych realizacji. Dysponujemy kontenerami na śmieci w Redzie o standardowych rozmiarach, czyli modelami KP5 i KP7, ale również większymi pojemnikami przystosowanymi do cięższych prac wykończeniowych, remontowych. Nasze usługi sprawdzają się szczególnie dobrze we wszystkich pracach porządkowych.

Jakie odpady odbieramy w pierwszej kolejności?

Wywóz gruzu w Redzie to nasza najważniejsza specjalizacja, ale chętnie utylizujemy odpady zielone, wełnę mineralną, pozostałości po przeprowadzkach. Uczestniczymy w oczyszczaniu strychów, garaży, piwnic, mocno zaniedbanych składów, nieruchomości wymagających odświeżenia.

Dlaczego warto skorzystać z worków na śmieci w Redzie?

Worki na śmieci w Redzie to coraz popularniejsza usługa ze względu na ogromną wygodę i rzeczywistą pomoc ekspertów. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące jakości kontenerów lub struktury BIG BAGÓW zachęcamy do konsultacji telefonicznych lub mailowych.

Nasze usługi dodatkowe związane z wywozem odpadów, nie tylko budowlanych

Udostępniamy BIG BAGI oraz solidne kontenery sprawdzające się w najtrudniejszych zadaniach porządkowych. Działamy do późnych godzin. Jeżeli masz pilne zamówienie nocne dzwoń do nas bez żadnych problemów. Odpowiadamy nawet w sytuacjach awaryjnych, kiedy potrzebujesz kontenera na już. Potrzebujesz pomocy? Nasi pracownicy pomogą z załadunkiem.