Wywóz gruzu Rumia

Topgruz – wywóz gruzu Rumia i okolice

Zapewniamy Ci profesjonalną pomoc w zakresie transportowania odpadów budowlanych. Nasze usługi przydają się szczególnie dobrze w trakcie wykończenia nieruchomości, w ramach realizacji sezonowych prac ogrodniczych, ale również przy standardowych przeprowadzkach.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Rumia – cennik:

Kontener KP5 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 850 zł
Kontener KP5 odpady zmieszane z budowy/remontu 1120 zł
Kontener KP7 odpady zmieszane z budowy/remontu 1300 zł
Kontener KP7 wełna mineralna/styropian 1600 zł
Kontener KP7 wielkogabaryty/odpady z opróżniania nieruchomości 1500 zł

Ceny w pozostałych miejscowościach, które obsługujemy znajdziesz na podstronie lokalizacje. Jeśli nie ma tam Twojej miejscowości to śmiało zapraszamy do kontaktu.
Sprawdź ceny w Gdańsku lub Gdyni.

  • Dodatkowy postój kontenera: 200 zł/tydzien, 100 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 250 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Odpowiadamy za podstawianie kontenerów na gruz w Rumii i dbamy o wywóz nieczystości zgodnie z aktualnymi normami prawnymi. Dzięki temu niczym nie ryzykujesz i możesz znacznie lepiej zaplanować oczyszczanie lokalu lub różnych obszarów na zewnątrz. Sprawdź, jak najlepiej wykorzystać nasze usługi i czym się charakteryzują.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Rumia

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Rumia – dlaczego to dobre rozwiązanie dla klientów zainteresowanych remontami?

Jeżeli planujesz wykończenie nieruchomości wywóz gruzu w Rumii to przydatna usługa, ponieważ odciąża wykonawców od czasochłonnego segregowania nieczystości. Wszystkie śmieci po prostu wystarczy wrzucić do odpowiedniej wielkości kontenera. Akurat dysponujemy wieloma rozmiarami pojemników na gruz wyróżniających się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Podstawiamy najczęściej kontenery otwarte, pod wskazany adres. Na życzenie jesteśmy w stanie pomóc w załadunku gabarytów, śmieci, innych rzeczy.

Kontenery na gruz Rumia – szeroka oferta

W naszym katalogu znajdziesz kontenery w klasie KP5, KP7, KP9, a także KP20. Jeżeli nie bardzo wiesz, w jaki sposób dopasować odpowiednie kontenery na śmieci w Rumii nic nie szkodzi. Prowadzimy regularne konsultacje, udzielamy praktycznych wskazówek. Co najważniejsze zapewniamy odbiór nawet niewielkich porcji odpadów. Chcesz posprzątać w sezonie nieruchomość, ale nie wiesz, w jaki sposób utylizować niektóre pozycje? Nic nie szkodzi. Zajmiemy się wszystkim.

Ile kosztuje wynajem kontenerów na gruz w Rumii?

Im mniejszy kontener, tym mniej płacisz. Wywóz papy w Rumii oraz wywóz odpadów budowlanych w bardziej nietypowych kategoriach rozliczamy indywidualnie, ale naturalnie po Twojej pełnej akceptacji. Ograniczamy Twoje ryzyko do absolutnego minimum i przed nawiązaniem współpracy jasno informujemy o cenniku. Mniejsze odpady odbieramy mniej więcej w kwocie 150 złotych, ale po szczegóły lepiej zgłoś się do naszego konsultanta.

BIG BAGI Rumia – dlaczego warto?

Poza kontenerami na gruz i śmieci proponujemy BIG BAGI w Rumii, czyli wytrzymałe worki sprawdzające się przy remontach, ale też lżejszych pracach porządkowych na zewnątrz, w ogrodzie. Big Bagi wytrzymują spore obciążenia eksploatacyjne, występują w bardzo konkurencyjnych cenach, nie wymagają wiele miejsca przy przechowywaniu. Wielu naszych klientów na początku wybiera Big Bagi w Rumii, przekonuje się o ich jakości, a następnie zamawia już większe kontenery.