Sopot - wywóz gruzu, wynajem kontenerów na gruz

Topgruz – wywóz gruzu i wywóz śmieci Sopot

Planowanie wykończenia nieruchomości to najczęściej skomplikowany proces, w którym od każdego wykonawcy wymaga się właściwego podejścia do zarządzania odpadami budowlanymi. Specjalizujemy się w pomocy klientom pragnącym w prawidłowy sposób wyremontować lokal. Jesteśmy w stanie podstawić kontenery na śmieci w Sopocie oraz większe worki, tzw. BIG BAGI w Sopocie. Z jakiego rozwiązania i w jakich warunkach najlepiej skorzystać?

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Sopot – cennik:

Kontener KP5 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 750 zł
Kontener KP5 odpady zmieszane z budowy/remontu (bez gruzu) 1020 zł
Kontener KP5 odpady zmieszane z budowy/remontu (z gruzem) 1300 zł
Kontener KP7 odpady zmieszane z budowy/remontu (bez gruzu) 1200 zł
Kontener KP7 odpady zmieszane z budowy/remontu (z gruzem) 1500 zł
Kontener KP7 wełna mineralna/styropian 1500 zł
Kontener KP7 gabaryty/odpady z opróżniania nieruchomości  1500 zł
Kontener KP9 odpady budowlane/ z remontu (lekkie -bez gruzu) 1500 zł
Kontener KP9 wełna mineralna/styropian  1700 zł
Kontener KP9 gabaryty/odpady z opróżniania nieruchomości  1700 zł

Cennik kontenerów w Gdańsku i Gdyni znajdziesz na podstronach tych miast. Inne lokalizacje możesz sprawdzić tutaj.

  • Dodatkowy postój kontenera: 150 zł/tydzien, 100 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 200 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Kontenery na śmieci Sopot – kiedy warto się na nie zdecydować?

Kontenery na śmieci w Sopocie to szczególnie dobre rozwiązanie dla klientów, którzy chcą pozbyć się szybko większości rodzajów odpadów budowlanych, najczęściej niezależnie od rozmiaru. Odpowiadamy za wywóz gruzu w Sopocie, więc nie musisz martwić dodatkowymi formalnościami i poszukiwaniem innego wykonawcy. Załatwiamy wszystkie kwestie dotyczące utylizacji. Kontenery nie zajmują tak naprawdę dużo miejsca. Można postawić je niedaleko nieruchomości, ogrodu, garażu, co w znaczący sposób ułatwia prowadzenie prac.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Sopot

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP9

9 m3

Wyceń usługę

Kontener KP20

20 m3

4,25 x 2,2 x 2,25 m - na śmieci (dł/sz/w)
6 x 2,4 x 1,4 m - na gruz (dł/sz/w)

Wyceń usługę

W jaki sposób ustawić kontener na gruz przy pracach wykończeniowych i nie tylko?

Niektórzy klienci ustawiają kontenery na gruz w Sopocie dopiero po wykonaniu wszystkich czynności wykończeniowych. Odpady można przecież gromadzić samodzielnie w schowku, piwnicy lub innym miejscu, a później przenieść bezpośrednio do kontenera. To ciekawe i stosunkowo ekonomiczne rozwiązanie stosowane przez wielu wykonawców stawiających przede wszystkim na oszczędności.

Jakie dodatkowe usługi świadczymy poza podstawieniem kontenerów na odpady w Sopocie?

Pomagamy również w załadunku wielu śmieci i cięższych odpadów. Podchodzimy bardzo profesjonalnie do tematu wywozu odpadów budowlanych razem z załadunkiem i zachowujemy przy usłudze maksymalne standardy bezpieczeństwa odbijające się później na pozytywnych opiniach o naszej działalności.

Wywozimy z powodzeniem meble, które zostały nagromadzone przez lata użytkowania nieruchomości, pozostałości po roślinach, graty z piwnic, garaży, większość nieużywanych rzeczy. A zatem nasze usługi wywozu śmieci w Sopocie przydają się nie tylko w trakcie samego remontu, wykończenia lokalu, ale podczas etapu przygotowania pod różne prace.

BIG BAGI SOPOT – przydatne do oczyszczania nieruchomości

BIG BAGI, czyli duże, bardzo wytrzymałe worki na odpady budowlane to również jedna z pozycji w naszej ofercie i tańsza alternatywa dla podstawienia kontenerów. BIG BAGI w Sopocie cieszą się dużą popularnością z kilku powodów. Przede wszystkim nie niszczą się po wprowadzeniu cięższych odpadów budowlanych, wytrzymują obciążenia eksploatacyjne, nie zajmują zbyt wiele miejsca.

Większe worki na śmieci w Sopocie możesz przenieść do piwnicy i dopiero później zamówić usługę wywozu. To zatem bardzo elastyczna usługa doceniana przez osoby fizyczne i klientów biznesowych organizujących sezonowe porządki lokali. BIG BAGI doskonale sprawdzają się przy mniejszych pracach wykończeniowych, przy odświeżaniu nieruchomości.

Dlaczego warto zainteresować kontenerami na śmieci w Sopocie?

Wiele pojemności kontenerów do wyboru od mniejszych modeli po duże. Jesteśmy w stanie mniej więcej ocenić, jaki kontener przyda się w konkretnym przypadku, więc na pewno nie przepłacisz. Dysponujemy kontenerami w klasach KP5, KP7 oraz KP 20, więc to całkiem spory wybór, również biorąc pod uwagę konkurencyjne oferty. Niektóre pojemniki odgrywają ważną rolę przy sezonowych porządkach, oczyszczaniu garażu i ogrodu. Obsługujemy standardowo klientów indywidualnych i biznesowych w Sopocie, ale też w wielu innych lokalizacjach. Pełną listę znajdziesz na naszej stronie firmowej.

Bardzo kompleksowy odbiór nieczystości remontowych i innych. Do kontenera możesz wprowadzić większość odpadów budowlanych, w tym wełnę mineralną, gruz, cięższe pozostałości płytek, stare okna, farby, pojemniki po silikonach. Im cięższe odpady, tym kontener przyda się bardziej. Wywóz gruzu w Sopocie organizujemy terminowo. Chętnie dopasujemy się do Twoich oczekiwań pod kątem ustalenia terminu odbioru śmieci.

Spełniamy indywidualne prośby klientów dotyczące utylizacji nietypowych odpadów. Jeżeli coś nie zmieści się w kontenerze lub nie może do niego wejść przeprowadzimy konsultacje i zajmiemy się problemem. To dla wielu klientów, a nawet specjalistów od remontów duża wygoda. Rozumiemy doskonale problem utylizacji odpadów budowlanych i nie tylko. Wyjaśniamy na bieżąco, w jaki sposób wygląda procedura zamówienia kontenera.

Czy można połączyć kontener na gruz z większym workiem na śmieci?

Niektórzy z naszych klientów łączą worki na śmieci z kontenerami, co umożliwia pozbycie się waty szklanej, większości rodzajów mebli, trudnych do klasyfikacji gabarytów, elektroniki, pozostałości po pracach z roślinami. Z kontenerami i workami na śmieci dojeżdżamy bardzo szybko nie tylko w Sopocie, ale również okolicznych miejscowościach. Wywóz odpadów budowlanych w Sopocie wymaga przestrzegania odpowiednich przepisów i jakościowego podejścia do obsługi klienta. Jeżeli nie chcesz żadnych problemów z utylizacją zachęcamy do kontaktu z naszym doświadczonym zespołem. Prowadzimy regularny wywóz papy w Sopocie.

Wywóz gruzu i śmieci w Sopocie – ceny i koszty

Na pewno nie zmienimy cennika po kontakcie, tylko dajemy jasne informacje w odpowiednim dziale. Przy długoterminowej współpracy chętnie negocjujemy stawki. Najmniej zapłacisz za BIG BAGI oraz za mniejsze kontenery. Wywóz śmieci i gruzu w Sopocie przeprowadzony przez naszą ekipę to krótko mówiąc gwarancja bezpieczeństwa i zachęcamy do wykorzystania usługi. Jeżeli masz nietypowe odpady do oddania też się nimi zajmiemy, co wyróżnia nas mocno na tle konkurencji.