Wywóz gruzu – Września

TopGruz – profesjonalny wywóz gruzu we Wrześni | kontenery na wynajem

Przetrzymywanie dużej ilości odpadów nie jest zbyt wygodne. Z kolei ich wywóz na własną rękę do pobliskiego PSZOK-a zajmuje czas i wymaga skorzystania z przystosowanego do tego samochodu. Niestety – do ogólnodostępnych pojemników nie mogą trafić śmieci z remontu, budowy czy gabaryty powstałe przy zmianie aranżacji mieszkań lub porządków. Najwygodniejsze rozwiązanie to profesjonalny wywóz gruzu we Wrześni prowadzony przez prywatną, doświadczoną w tym firmę.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Września – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu prosto od klientów to nasza specjalność. Jako firma TopGruz świadczymy tę usługę od lat, wynajmując kontenery na odpady we Wrześni i kilkudziesięciu innych miejscowościach, nie tylko w województwie wielkopolskim. Klienci we współpracy z nami cenią przede wszystkim terminowość i fachowość. Każde zlecenie realizujemy w ustalonym wcześniej dniu i godzinie, a dzięki temu, że pozostajemy w stałym kontakcie z wynajmującymi oraz kierujemy się po prostu ludzkim nastawieniem, wywóz odpadów we Wrześni przebiega bezproblemowo i przyjemnie. Dużym wyróżnikiem naszej firmy na tle innych jest rozbudowany i różnorodny katalog kontenerów na wynajem. Oferujemy zarówno małe pojemniki idealnie przystosowane do wywozu bardzo ciężkich, głównie sypkich odpadów, jak i większe kontenery bardzo dobrze sprawdzające się przy wywozie gabarytów, materiałów izolacyjnych i innych. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby! Nie trać czasu; postaw na profesjonalistów w tym fachu!

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Września

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Kiedy warto wynająć kontener na śmieci od prywatnej firmy?

Ogólnodostępne pojemniki, na przykład osiedlowe czy miejskie, są przeznaczone do gromadzenia odpadów, które powstają w codziennym życiu, tzw. komunalnych. Inne śmieci każdy mieszkaniec może kierować do pobliskiego PSZOK-a (Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych). Wiele PSZOK-ów odbiera też odpady budowlane, ale w bardzo małej ilości – zazwyczaj do 1 m3 na gospodarstwo domowe rocznie! Niemal każda budowa i remont wymagają zatem zamówienia kontenera na odpady budowlane. Września – tu działamy i chętnie podstawimy Ci potrzebny kontener. Przyda się też, gdy zechcesz wyrzucić stare meble lub większą ilość odpadów zmieszanych – ubrań, folii, kartonów, puszek, słoików i innych rzeczy, które czasami zalegają w piwnicach i garażach.

W jakim terminie spodziewać się kontenera na gruz we Wrześni?

Standardowo pracujemy w godz. 7:00-17:00 od poniedziałku do piątku. Kontenery podstawiamy też w soboty w godz. 9:00-13:00. Jednocześnie pozostajemy elastyczni i otwarci na potrzeby naszych klientów. Potrzebujesz, żebyśmy przyjechali z kontenerem wcześnie rano, późnym popołudniem lub wieczorem? Zadzwoń i dopytaj o dostępność takiej usługi w Twojej lokalizacji. Zamówiony kontener na odpady w większości przypadków zostaje u klienta na 4-7 dni. Jest to bowiem wystarczający czas, by załadować pojemnik odpadami. Jeśli jednak potrzebujesz kontenera na dłużej lub krócej, też daj nam znać; postaramy się przygotować odpowiednią ofertę.

Ile kosztuje wywóz odpadów budowlanych we Wrześni?

To zależy od kilku rzeczy! Przede wszystkim ilości zgromadzonych śmieci. Im większy kontener wybierzesz, tym większa będzie cena jego wynajmu. Koszt zależy też od Twojej dokładnej lokalizacji – im większa odległość do pokonania przez naszego kierowcę, tym wyższa cena. W standardowym wariancie koszt wynajmu kontenera na odpady budowlane we Wrześni zaczyna się już od 300 zł. Zadzwoń do nas, by ustalić szczegóły i poznać konkretną wycenę. Pamiętaj też o opłatach dodatkowych, które obowiązują za przedłużenie terminu postoju kontenera, przeładowanie kontenera, umieszczenie w nim odpadów innych niż na początku zadeklarowane oraz tzw. pusty podjazd, czyli sytuację, w której nasz kierowca nie może zaparkować kontenera z winy klienta i musi wrócić z „paką” do bazy.