Wywóz gruzu Gdańsk

Topgruz - wywóz gruzu i wywóz śmieci Gdańsk

Planujesz remont, ale nie wiesz w jaki sposób pozbyć się resztek materiałów, które po nim zostaną? Stos gruzu zalegający na podwórku to niezbyt przyjemny widok, a na pewno niepraktyczny. Topgruz oferuje wywóz gruzu w Gdańsku oraz wynajem kontenerów na śmieci, również w okolicach miasta. Z chęcią pomożemy Ci pozbyć się zgromadzonych śmieci, również w sytuacjach takich jak porządki w ogrodzie, garażu lub kompletne oczyszczanie nieruchomości. Oferujemy wywóz śmieci różnego rodzaju, w atrakcyjnej cenie!

Oprócz kontenerów oferujemy także wywóz śmieci z załadunkiem (najczęściej w tej sposób wywożone są meble oraz odpady zielone, sprzątane piwnice i opróżniane mieszkania). Listę miejscowości, w których oferujemy kontenery gruzowe, poza Gdańskiem znajdziesz niżej na tej stronie.

Wywóz gruzu Gdańsk – cennik

Kontener KP5 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 600 zł
Kontener KP5 odpady zmieszane z budowy/remontu 950 zł
Kontener KP7 odpady zmieszane z budowy/remontu 1150 zł
Kontener KP7 wełna mineralna/styropian 1500 zł
Kontener KP7 wielkogabaryty/odpady z opróżniania nieruchomości 1300 zł
Kontener KP9 odpady budowlane/ z remontu (lekkie -bez gruzu) 1300 zł
Kontener KP9 wełna mineralna/styropian 1500 zł
Kontener KP9 wielkogabaryty/odpady z opróżniania nieruchomości 1500 zł
Kontener KP20 odpady budowlane/z remontu (lekkie – bez gruzu) 2500 zł
Kontener KP20 wełna minerala/styropian 2500 zł

W przypadku Sobieszewa do powyższych cen należy doliczyć 100 zł w zależności od rozmiaru kontenera i typu odpadów.
Jeśli chodzi o Świbno, to do powyższych cen należy doliczyć 250 zł w zależności od kontenera i typu odpadów.

Miejscowości poza Gdańskiem, które obsługiwane są w tej samej cenie: Rębiechowo, Otomin, Kowale, Banino, Miszewo, Miszewko, Pępowo, Lniska.

Pozostałe miejscowości takie jak Gdynia, Sopot, czy Pruszcz Gdański znaleźć można na stronie lokalizacje razem z cenami kontenerów.

  • Dodatkowy postój kontenera: 150 zł/tydzien, 100 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 200 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wywóz gruzu Gdańsk – kontenery na gruz i śmieci o różnej pojemności

To właśnie dzięki kontenerom o różnej pojemności prowadzony przez nas wywóz gruzu i śmieci w Gdańsku przebiega tak sprawnie, bo wielkość pojemnika możesz dobrać do ilości posiadanych odpadów, których chcesz się pozbyć.

Korzystamy z kontenerów typu KP5, KP7, KP10, KP14, KP20 i KP40.

Jeśli chodzi o wywóz gruzu w Gdańsku, najmniejszy sprawdzi się idealnie, kiedy przeprowadzasz niewielki remont lub chcesz pozbyć się ziemi po porządkach w ogródku. Do większej ilości, jeśli chodzi o wywóz śmieci przydaje się KP7, który dzięki większej pojemności radzi sobie z odpadami po poważniejszych remontach. KP10 i KP14 – sprawdzą się w przypadku sporych porządków – warto pamiętać, że nie wrzucamy do takich kontenerów gruzu, bo mogą być zbyt ciężkie do podniesienia przez samochód. KP20 i KP40 – nasze największe pojemniki przypadną Ci do gustu jeśli planujesz kompletne opróżnienie całego mieszkania (lub magazynu, biura, domu) lub kiedy masz do czynienia z odpadami materiałów izolacyjnych (wełna mineralna, styropian), które może nie są ciężkie, ale zajmują bardzo dużo miejsca. 

W Gdańsku oraz okolicach Trójmiasta wywozimy gruz również kontenerem o pojemności ok 20m3 – jeśli chodzi o wynajem kontenerów w Gdańsku, nasza oferta jest bardzo szeroka

W tym miejscu warto nadmienić fakt, że im większy kontener, tym na krótszy okres jest wypożyczany. Standardowy czas wynajmu to ok 4-5 dni roboczych (czyli do tygodnia), kontenery typu kp14 czy kp20 wynajmujemy na okres maksymalnie 3 dni roboczych, a kontener KP40 na okres maksymalnie jednego dnia.

Wywóz śmieci Gdańsk – wygoda i atrakcyjna cena

Jeśli chodzi o wynajem kontenerów na gruz i śmieci w Gdańsku i okolicy, zmieniliśmy system ich podstawiania i odbierania. Dla Klientów, których interesuje szybki załadunek pojemnika, podstawiamy kontener w godzinach porannych, tj 7:00-8:00, a odbieramy w przedziale 14:00-16:00. W ten sposób porządki w postaci wywozu gruzu i śmieci przeprowadzisz jeszcze szybciej, ale pamiętaj – odbiór po godzinie 16:00 zazwyczaj jest niemożliwy, więc jeśli wiesz, że nie uwiniesz się z załadunkiem do tej godziny, pomyśl nad inną opcją znajdującą się w naszej ofercie.

Ile kosztuje wywóz gruzu i śmieci w Gdańsku oraz okolicach?

Koszt usług naszej firmy, jeśli chodzi o wynajem kontenerów w Gdańsku opiera się na trzech filarach: rozmiarze kontenera, który zamówisz, typie odpadów, których chcesz się pozdbyć, dokładnej lokalizacji, a więc odległości, którą będziemy musieli pokonać. Jeśli chodzi o wywóz gruzu, cena rozpoczyna się już od 500 zł za kontener KP5 na odpad czystego gruzu lub ziemi, natomiast jeśli w grę wchodzi wywóz śmieci w Gdańsku i okolicy, cena rozpoczyna się już od 850 zł za kontener KP5 na odpady zmieszane z budowy/remontu. Chcesz poznać dokładną jej wysokość ze względu na konkretne zlecenie? Zadzwoń do nas, a o wszystkim Ci opowiemy lub sprawdź ceny wywozu w tabelce wyżej.

Kontenery na śmieci i gruz w Gdańsku – życzenia indywidualne

 Interesuje Cię wywóz śmieci w Gdańsku, ale dysponujesz odpadami, które nie kwalifikują się do żadnego typu kontenera, który oferujemy?A może chcesz, by nasz pojemnik został z Tobą na dłużej niż kilka dni? Z myślą o indywidualnych potrzebach naszych Klientów świadczymy usługi dodatkowe. Przejrzyj dokładnie naszą ofertę lub skontaktuj się z nami. Z chęcią opowiemy Ci o tym.

Jak się pozbyć śmieci lub innych odpadów?

Jeśli chcesz zamówić usługę lub potrzebujesz dodatkowych informacji, jeśli chodzi o wywóz śmieci w Gdańsku, śmiało skontaktuj się z nami. Na tej stronie możesz przeczytać jak wygląda procedura zamówienia kontenera.

Wywóz gruzu Gdańsk – jakie kontenery?

O ile każdy z wcześniej wymienionych rozmiarów kontenerów nadaje się na śmieci, o tyle na czysty gruz standardowo udostępniamy tylko kontener KP5, lub w przypadku dużych prac kontener KP20.

Wywóz gruzu i śmieci w Gdańsku oraz okolicznych miejscowościach

Interesuje Cię wywóz gruzu i śmieci w miejscowościach leżących niedaleko Gdańska? Dojedziemy do mniejszych i większych miast leżących nawet kilkanaście km od Gdańska. Jeśli nie jesteś pewny czy nasza oferta dotyczy również Twojego miejsca zamieszkania, zadzwoń do nas, spytaj, a na pewno się dowiesz.
Poniżej lista miejscowości, do których dojeżdżamy: Kolbudy, Żukowo, Kartuzy, Straszyn, Rotmanka, Łęgowo, Przejazdowo, Banino, Otomin, Przyjaźń, Niestępowo, Pszczółki.

Co jeszcze możemy wywieźć?

Nasze oferta obejmuje nie tylko wywóz gruzu i śmieci w Gdańsku oraz oklicy – poza gruzem i śmieciami z budowy i remontu, wywozimy również takie rzeczy jak: papa, wełna mineralna, czy wata szklana, meble, ziemię i inne.
Gdzie poza Gdańskiem oferujemy wywóz gruzu? Sprawdź lokalizacje w okolicy:

 

Dodatkowe informacje

Nasze usługi wywozu gruzu na terenie Gdańska staramy się wykonywać terminowo i w atrakcyjnych cenach. Są jednak pewne rzeczy, które osoba zamawiająca musi wykonać we własnym zakresie. Jedną z najważniejszych rzeczy jest fakt, że miejsce na dostawę kontenera zawsze zapewnia osoba zamawiająca. W niektórych przypadkach wymagane jest pozwolenie na zajęcie pasa ruchu i trzeba je uzyskać samodzielnie. My ze swojej strony staramy się, aby zamówienie kontenera było jak najmniej sformalizowane. Wystarczy do nas zadzwonić lub skontaktować się za pomocą poczty elektronicznej, aby uzyskać informację, albo zamówić usługę.