Wywóz gruzu – Stęszew

Wywóz gruzu w Stęszewie | Wynajem kontenerów na gruz i odpady

TopGruz to jedna z niewielu firm w Polsce oferująca wywóz gruzu i podstawienie kontenerów na odpady w tak uproszczonym systemie pozbawionym zbędnych formalności, a jednocześnie sprawnie i profesjonalnie. Z nami szybko i bez dodatkowego wysiłku pozbędziesz się różnych śmieci, w tym gruzu, zmieszanych odpadów budowlanych/remontowych, odpadów zielonych oraz gabarytów. To znacznie bezpieczniejsze i wygodniejsze rozwiązanie niż nadmierna eksploatacja ogólnodostępnych pojemników. I legalna w porównaniu do porzucania śmieci na łonie natury. Decydując się na wywóz gruzu w Stęszewie z naszą firmą, oszczędzasz czas, energię i nie ryzykujesz mandatu ani niezadowolenia sąsiadów. Zainteresowany?

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Stęszew – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Dobry kontener na gruz to połowa sukcesu w pozbyciu się odpadów! Wybór pojemności dopasowanej do potrzeb umożliwia bowiem najbardziej oszczędną wywózkę. Bo płacisz za wynajem danego kontenera tę samą cenę, niezależnie od tego, w jakim stopniu go zapełnisz. Dlatego uważnie przyjrzyj się rozmiarom i pojemności oferowanych przez nas kontenerów na gruz w Stęszewie i dobierz ją zgodnie ze zgromadzoną ilością oraz typem odpadów. Dla porównania, wywóz mebli wymaga większego kontenera ze względu na ich duży rozmiar, zwłaszcza mebli nierozbitych na mniejsze elementy składowe. Z kolei wywóz gruzu, żwiru czy piasku to konieczność wynajęcia kontenera na gruz w Stęszewie o mniejszym rozmiarze. Obowiązuje bowiem ograniczenie wagowe – 4 tony odpadów w jednym pojemniku to maksimum. Jeśli nie wiesz, jaki kontener sprawdzi się w Twoim zleceniu, nic straconego – zadzwoń i opowiedz o swoich potrzebach, a doradzimy, który model warto wybrać!

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Stęszew

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Chcę opróżnić nieruchomość. Jaki kontener wybrać?

Przy opróżnianiu nieruchomości mamy do czynienia z bardzo różnorodną grupą odpadów. Mieszczą się w nich zarówno odpady komunalne, makulatura, gabaryty, jak i materiały izolacyjne i fragmenty tynku. Najwygodniej jest, gdy wszystkie można skierować do jednego pojemnika, mając pewność legalnej i wygodnej utylizacji. Na to możesz liczyć w naszej firmie, zlecając wywóz gruzu w Stęszewie! W takich sytuacjach najlepiej sprawdza się kontener mulda o pojemności 12 m3 lub 14 m3. Im większa nieruchomość lub im bardziej zagracona, tym odpadów będzie więcej. Warto mieć to na uwadze, pamiętając też, że każde zlecenie ma inną specyfikę i może wymagać innego niż zwykle kontenera.

Planuję zlecić wywóz gruzu w Stęszewie, ale nie chcę zostać z kontenerem na kilka dni. Co w takiej sytuacji?

Standardowy czas postoju naszego kontenera u klienta to 4-7 dni roboczych. Zdarza się jednak, że zaparkowany przez tydzień lub prawie tydzień blokuje istotną część posesji lub podjazdu, utrudniając prace. Czasami po prostu nie potrzebujemy z niego tak długo korzystać. Wynajem kontenera na śmieci w Stęszewie na krótszy czas z reguły jest możliwy. Czasami dajemy też możliwość realizacji załadunku na poczekaniu – w ciągu 30 minut od przyjazdu naszego kierowcy. Zadzwoń do nas i upewnij się, czy taka usługa jest aktualnie dostępna w Twojej lokalizacji.

Kiedy warto zlecić wywóz gruzu?

Stęszew czy inna miejscowość w województwie wielkopolskim – lokalizacja nie ma znaczenia, jeśli chodzi o potrzebę pozbycia się odpadów. Wynajem kontenerów przydaje się z reguły w tych samych sytuacjach: podczas remontu i prac budowlanych, przy opróżnianiu nieruchomości, porządkach w ogrodzie, piwnicy, na strychu, a także kiedy nadchodzi pora na pozbycie się mebli i innych odpadów gabarytowych, których nie sposób usunąć w ramach korzystania z ogólnodostępnych pojemników czy wywozu świadczonego przez podmioty współpracujące z urzędem miasta lub gminy. Współpraca z nami daje Ci gwarancję szybkiego wywozu odpadów – w takim terminie, który najbardziej Ci odpowiada i bez konieczności ich samodzielnego przewożenia/przenoszenia gdziekolwiek. Dostarczamy bowiem wybrany kontener na gruz do Stęszewa – pod wskazany nam adres, a kiedy jest już zapełniony odpadami, odbieramy i kierujemy go do punktu utylizacji.

Jaką mam pewność, że kontener trafi do mnie na czas?

Za naszym profesjonalizmem i terminowością przemawia wiele lat doświadczenia w tej branży i dobre opinie klientów. Prowadzimy legalną, zarejestrowaną działalność i każdorazowe ustalanie szczegółów zlecenia jest wiążącą umową. Zapewniamy, że jeśli pojawi się jakiś problem i nasz kontener nie trafi do Ciebie, zwrócimy Ci pieniądze. Prosimy jednak o wyrozumiałość; dzięki dopracowanej logistyce około 97% zamówień realizujemy w przewidzianym na początku czasie, ale zdarzają się trudności na drogach, niezależne od nas, które czasami powodują zauważalne opóźnienie w dostarczeniu kontenera. O takich sytuacjach informujemy na bieżąco, kontaktując się telefonicznie z klientem.