Wywóz gruzu – Kleszczewo

Profesjonalny wywóz gruzu w Kleszczewie | Dla Twojej wygody i oszczędności czasu

Zdarzają się sytuacje, gdy gromadzimy dużą ilość odpadów i musimy się ich pozbyć. Dziś nadmierne korzystanie z ogólnodostępnych pojemników nie wchodzi w grę, ani w mieście, ani we wsi. Najprostszym sposobem na legalną i jednocześnie wygodną utylizację odpadów jest zamówienie usługi nazywanej wywozem gruzu, ewentualnie wynajem kontenerów na gruz. Kleszczewo to jedna z wielu miejscowości, którą obsługujemy w ramach firmy TopGruz. Zajmujemy się wszystkim – dostarczamy, parkujemy, a później odbieramy kontener, by na końcu profesjonalnie zutylizować przekazane nam śmieci. Twoim zadaniem jest jedynie wypełnienie pojemnika odpadami, co przy starannym zaparkowaniu kontenera i jego dużej wytrzymałości nie sprawia większych problemów.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Kleszczewo – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

TopGruz to firma wyróżniająca się na rynku. W trakcie wieloletniej obecności w branży zdobyliśmy uznanie tysięcy klientów. Do cech naszej działalności, na które klienci najczęściej zwracają uwagę należy: dobra i konkurencyjna cena, terminowość oraz elastyczność połączona z otwartością na pomoc doradczą. Nie bez znaczenia jest też rozbudowana i różnorodna oferta kontenerów na gruz w Kleszczewie. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc każdej osobie, która potrzebuje wsparcia w pozbyciu się odpadów. Śmieci odbieramy zarówno od klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dopracowany system obsługi i zarządzania parkiem maszynowym sprawia, że kontener na odpady w Kleszczewie możemy dostarczyć nawet następnego dnia po ustaleniu szczegółów zlecenia. Sprawdź poniżej, jakie kontenery oferujemy w tej lokalizacji!

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Kleszczewo

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Czy mogę zlecić wywóz odpadów budowlanych w Kleszczewie?

Oczywiście! Wywóz odpadów budowlanych to jedna z najczęściej zamawianych usług w naszej firmie. Wspieramy klientów zarówno w generalnych remontach, jak i przy wielkoskalowych budowach. Czasami kontenery na odpady budowlane w Kleszczewie dostarczamy już na samym początku prac budowlano-remontowych, a czasami w ostatnim etapie. Drugie rozwiązanie jest tańsze, bo po prostu wynajmujesz kontener na krótszy czas. Aby jednak mogło dojść do skutku, musisz dysponować przestrzenią na tymczasowe składowanie odpadów, które dopiero w ostatni dzień przerzucisz do naszego pojemnika. Jeśli takiego miejsca nie masz, rozpocznij wynajem kontenera na gruz w Kleszczewie wcześniej.

Jak krok po kroku przebiega wywóz gruzu w Kleszczewie?

Na samym początku kontaktujesz się z nami i razem ustalamy szczegóły zlecenia, w tym rodzaj i pojemność kontenera, termin jego dostarczenia, dokładną lokalizację i dane kontaktowe. To też czas, w którym chętnie odpowiemy na Twoje pytania związane z realizacją usługi. Jeśli warunki zostaną przez Ciebie zaakceptowane, przychodzi moment na opłacenie zlecenie za pomocą wygodnej płatności online. Następnie w ustalonym dniu i godzinie nasz kierowca dostarcza i parkuje kontener w miejscu, na zajęcie którego zorganizowałeś wcześniej oficjalne pozwolenie (więcej o tym przeczytasz w zasadach wynajmu kontenerów). Na określony okres kontener jest do Twojej dyspozycji. Pamiętaj, by korzystać z niego zgodnie z naszym regulaminem! Po upłynięciu tego czasu kierowca znów pojawia się u Ciebie, tym razem, żeby odebrać kontener i przekazać śmieci do utylizacji. Na samym końcu chcemy poznać Twoją opinię o naszej współpracy, więc prawdopodobnie skontaktujemy się z Tobą i spytamy, czy wszystko przebiegło zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i czy ewentualnie możemy nasze działanie jakoś udoskonalić.

Na ile dni mogę wynająć kontener na gruz w Kleszczewie?

Standardowy czas postoju naszych kontenerów to 4-7 dni. Taki okres pozwala bowiem większości klientów na spokojnie zapełnienie pojemnika nawet bardzo dużą ilością odpadów. Wiemy jednak, że potrzeby użytkowników naszych kontenerów są różne, dlatego stworzyliśmy trzy dodatkowe opcje: podstawienie kontenera na jeden dzień (parkowanie rano, odbiór późnym popołudniem), załadunek na poczekaniu (w około 30 minut) i wynajem długoterminowy (nawet na kilka tygodni). Ważne! Nie w każdej lokalizacji świadczymy wszystkie usługi dodatkowe, dlatego jeśli interesuje Cię wynajem kontenera na śmieci w Kleszczewie na nietypowych warunkach, skontaktuj się z nami i dopytaj o taką możliwość.

Czy oferujecie wywóz gruzu dla firm?

Pewnie! I wielu klientów biznesowych regularnie korzysta z naszego wsparcia. Na korzyść współpracy z nami przemawia minimalna ilość formalności i niezawodność wyrażana przez terminowe podstawianie i odbieranie kontenerów oraz profesjonalną utylizację odpadów, spełniającą nawet największe oczekiwania. Nawet jeśli Twoja firma działa w różnych lokalizacjach, zawsze z łatwością się z nami skontaktujesz, a Twoimi zleceniami zajmuje się jedna osoba – dedykowany opiekun. Możesz też śmiało zamówić u nas usługę wywozu gruzu w Kleszczewie czy innej miejscowości, w której nawet nie byłeś; z TopGruz masz gwarancję fachowego odbioru śmieci!