Wywóz gruzu – Oborniki

Profesjonalny wywóz gruzu w Obornikach | TopGruz – firma z wieloletnim doświadczeniem

TopGruz to marka, która na stale zapisała się w pamięci wielu mieszkańców województwa wielkopolskiego i nie tylko, w tym również miejscowości Oborniki. Wywóz gruzu jest bowiem naszą specjalnością. Usługę realizujemy z zachowaniem najwyższych standardów – terminowo, punktualnie, schludnie i w oparciu o cennik przekazany klientowi na samym początku. Wykorzystujemy schludne, wytrzymałe i przechodzące regularne kontrole kontenery na gruz. Oborniki – tutaj mieszkasz lub planujesz budowę? Chętnie pomożemy! W ramach jednej, przejrzystej ceny dostarczymy kontener na ustalony okres, a po tym czasie odbierzemy go razem ze zgromadzonymi w nim odpadami, by następnie przekazać je do utylizacji. W ten sposób oszczędzasz czas i energię, które na pewno przydadzą Ci się podczas porządków/remontu/budowy i masz pewność, że ktoś fachowo zajął się Twoimi śmieciami!

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Oborniki – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

W zależności od lokalizacji oferujemy od kilku do nawet kilkunastu kontenerów na odpady, w zakresie od 2 do 40 m3 pojemności. To umożliwia nam odbiór różnorodnych śmieci – od drobnych i sypkich, przez lekkie i duże, po wielkogabarytowe i ciężkie. Jesteśmy zatem w stanie odpowiedzieć na potrzeby wielu klientów, nie tylko w największych miastach, ale też mniejszych miejscowościach i wsiach. Oborniki – kontener na gruz dostarczamy też tutaj. Dokładny wypis dostępnych modeli znajdziesz poniżej! Przy każdym widnieje jego pojemności (w metrach sześciennych) i dokładne wymiary. Jeśli mimo to nie zdołasz dopasować modelu do ilości i typu posiadanych odpadów, skontaktuj się z nami; doradzimy! Celem jest to, by kontener nie był ani zbyt duży, ani zbyt mały, bo wtedy wywóz gruzu w Obornikach jest najefektywniejszy kosztowo!

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Oborniki

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Kiedy wybrać mały, a kiedy większy kontener na śmieci w Obornikach?

Małe kontenery gruzowe, czyli od 2 do 6 m3, sprawdzają się bardzo dobrze przy porządkach mieszkań, domów i przestrzeni wokół, a także przy generalnych remontach. Umieścisz w nich m.in. płytki ceramiczne, kafle, gruz powstały przy kuciu ścian oraz odpady zielone, jak ziemia, liście, gałęzie. Takie kontenery spełniają potrzeby przeważającej części klientów prywatnych. Większe kontenery na śmieci w Obornikach, o pojemności 8-15 m3 i jeszcze większe – mieszczące nawet 23-40 m3 odpadów to produkty dedykowane placom budowy. To wręcz ogromne pojemniki, które po załadowaniu mogą osiągnąć wagę nawet kilkudziesięciu ton, dlatego też ich wywóz jest bardziej wymagający, a sam teren pod zaparkowanie takiego kontenera musi zostać odpowiednio przygotowany, na przykład utwardzony.

Czy świadczycie usługi dodatkowe w ramach wywozu gruzu i śmieci w Obornikach?

Chcemy, by pozbycie się odpadów było dla Ciebie jak najłatwiejsze. Właśnie dlatego wzbogaciliśmy naszą ofertę o usługi dodatkowe, na które składa się m.in. pomoc w załadunku na miejscu. Planujesz wyrzucić stare meble i martwisz się, czy zdołasz przenieść je do kontenera? Powiedz o tym naszemu pracownikowi podczas rozmowy konsultacyjnej. Dowiesz się wtedy, czy wywóz gruzu w Obornikach wiąże się też z usługami dodatkowymi. Nie zawsze bowiem możemy taką pomoc zaoferować – to zależy m.in. od obłożenia danego dnia. Inną ciekawą usługą jest wynajem kontenera na śmieci na noc. Wiemy bowiem, że niektórzy wolą realizować porządki właśnie o tej porze – ze względu na większą dyskretność, a często też dlatego, że wtedy mają najwięcej wolnego czasu, by się z tym zadaniem uporać.

Na co muszę uważać podczas korzystania z kontenera, by nie ryzykować opłatami dodatkowymi?

Najszybciej dowiesz się tego, czytając zbiór zasad korzystania z kontenerów na gruz. Informujemy w nich o tym, by nie przeładowywać kontenera (odpady nie mogą wystawać na więcej niż 10 cm ponad burtę boczną ani ważyć więcej niż 4 tony w przypadku standardowego kontenera). Dlaczego? Bo transport takiego pojemnika jest o wiele trudniejszy, czasami niemożliwy przy użyciu pojazdów, z których korzystamy standardowo. W kontenerze należy umieszczać tylko takie odpady, które ustaliliśmy w toku rozmów początkowych. Powód jest podobny – różne odpady wymagają różnych nakładów finansowych, żeby je zutylizować; niektóre są tańsze, a inne droższe. Przed wynajęciem kontenera na gruz w Obornikach musisz też uzyskać pozwolenie na zajęcie pasa ruchu, jeśli pojemnik ma stanąć na nienależącym do Ciebie terenie.