Wywóz gruzu – Śrem

Sprawny wywóz gruzu w Śremie | Krótkie terminy, duży wybór kontenerów

Zdarzają się sytuacje, które generują dużą ilość odpadów trudnych do samodzielnego zutylizowania. Większość z nas nie dysponuje roboczymi samochodami umożliwiającymi przewóz gabarytów czy gruzu do legalnego punktu odbioru. Właśnie dlatego tak cenne okazuje się wsparcie firm wyspecjalizowanych w wywozie gruzu. Śrem to jedna z wielu miejscowości województwa wielkopolskiego, które obsługujemy jako firma TopGruz. Od lat oferujemy wynajem kontenerów na gruz i odpady, ich terminowe podstawienie oraz odebranie, a także legalną utylizację śmieci różnego typu. W ten sposób oszczędzamy klientom wiele czasu i energii, a także wspieramy w realizacji mniejszych i większych prac remontowych, budowlanych i porządkowych. Zainteresowała Cię nasza usługa? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Śrem – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Jesteśmy jednym z liderów w wywozie gruzu w województwie wielkopolskim. Naszą firmę wyróżnia między innymi to, że dostarczamy kontenery na gruz w Śremie i do innych, mniejszych miejscowości, także wsi, oddalonych nawet o kilkadziesiąt kilometrów od Poznania. Co więcej, nasza oferta jest prawdopodobnie jedną z najbardziej rozbudowanych i różnorodnych. Znajdziesz w niej kontenery na gruz, odpady poremontowe, odpady zielone, a także gabaryty czy materiały izolacyjne. Dysponujemy parkiem maszynowym, a w nim kilkunastoma modelami kontenerów, od małych kontenerów mulda o pojemności 1,7-5 m3, przez większe kontenery mulda mieszczące od 6 m3 do 15 m3 śmieci, po kontenery hakowe (inaczej: LV), których ładowność sięga 23-40 m3. Dzięki temu realizujemy zlecenia klientów indywidualnych, instytucjonalnych i firmowych. Interesuje Cię wywóz gruzu w Śremie? Wybierz wyspecjalizowaną w tym firmę – TopGruz!

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Śrem

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Czy w ramach wywozu gruzu w Śremie odbieracie materiały izolacyjne?

Wywóz gruzu i wywóz materiałów izolacyjnych to dwie różne usługi. Odpady te nie mogą bowiem trafić do tego samego kontenera; każde potrzebują innego pojemnika, bo tylko w taki sposób będziemy mogli sprawnie przekazać je do utylizacji. Ale oczywiście wynajmiesz u nas kontener dostosowany do zgromadzenia i transportu materiałów izolacyjnych: styropianu, waty mineralnej i wełny szklanej. W takiej sytuacji polecamy wynająć kontener o pojemności minimum 10 m3. Znajdziesz go w naszej ofercie pod nazwą „KP10”. To model mulda o wymiarach 3,8 x 1,8 x 1,55 m i charakterystycznym kształcie, nieco przypominającym wannę.

Z jakich kontenerów warto skorzystać na budowie?

To zależy od specyfiki, w tym rozmiarów prac budowlanych. Z myślą o budowach domów i innych, dużych projektach budowlanych do oferty włączyliśmy kontenery hakowe (inaczej: LV) o pojemności 23 m3, 33 m3 i 40 m3. Sprawdzą się doskonale do zgromadzenia i transportu mieszanych odpadów budowlanych, a także materiałów izolacyjnych. Jeśli interesuje Cię kontener na gruz w Śremie, zwróć uwagę na mniejsze modele, bo waga gruzu (i innych sypkich materiałów) w jednym kontenerze i tak nie może przekroczyć 4 ton. Dobrze sprawdzi się kontener mulda KP5 o pojemności 5 m3. Ewentualnie trochę mniejszy, jeśli akurat KP5 nie będzie dostępny w interesującym Cię terminie. Prace budowlane realizujesz w ramach własnej działalności gospodarczej i szukasz firmy wywozowej, która regularnie i profesjonalnie wesprze Cię w wywozie odpadów budowlanych? Poinformuj nas o tym przy składaniu zamówienia; przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę.

Ile odpadów może trafić do kontenera, żeby go nie przeładować?

To zależy, jakich odpadów chcesz się pozbyć. Jeśli lekkich, ale obszernych, pamiętaj, by śmieci nie wystawały ponad burtę boczną. Jeśli będą wystawać na więcej niż 10 cm, transport stanie się niemożliwy; wtedy konieczne będzie przeładowanie części odpadów do drugiego kontenera i automatycznie wzrosną koszty wywozu. Z kolei przy stosunkowo niedużych objętościowo, ale ciężkich i bardzo ciężkich odpadach – jak gruz, żwir czy piach, maksymalna ładowność to 4 tony. Dla lepszej orientacji informujemy, że 1 m3 gruzu betonowego odpowiada około 1,5-2 tonom. Podobnie jest ze żwirem i piaskiem.

Jak przebiega realizacja małych zamówień na wywóz odpadów w Śremie?

Z myślą o małych zamówieniach składanych głównie przez klientów indywidualnych do oferty włączyliśmy nieduże kontenery na odpady. Śrem – tu do Twojej dyspozycji oddajemy m.in. kontenery mulda o pojemności 1,7 m3, 2 m3 i 2,7 m3. Czasami naszą pracę wspiera tzw. bus z mocną paką, czyli samochód specjalnie przystosowany do przewozu niedużej ilości odpadów i załadunku na poczekaniu. Nie jest on jednak dostępny w każdej lokalizacji, dlatego zadzwoń do naszego biura i sprawdź, czy aktualnie możesz z niego skorzystać.