Toruń - wywóz gruzu, wynajem kontenerów na gruz

Topgruz – wywóz gruzu i wywóz śmieci Toruń

Planujesz od pewnego czasu remont nieruchomości, ale boisz się o komplikacje związane z przechowywaniem odpadów budowlanych, w tym nietypowych gabarytów. Nasza firma specjalizuje się we wspieraniu klientów zainteresowanych wykończeniem lokalu bez problemów ze śmieciami. Możemy od ręki podstawić kontenery na gruz w Toruniu lub worki na śmieci przydatne przy mniejszych zadaniach porządkowych lub do wzmocnienia skali segregacji niepotrzebnych rzeczy.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Toruń – cennik:

Kontener KP2 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 650 zł
Kontener KP3 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 750 zł
Kontener KP5 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 1200 zł
Kontener KP7 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 1300 zł
Kontener KP2 odpady budowlane/ z remontu 750 zł
Kontener KP3 odpady budowlane/ z remontu 900 zł
Kontener KP5 odpady budowlane/ z remontu 1300 zł
Kontener KP7 odpady budowlane/ z remontu 1400 zł
Kontener KP8 odpady budowlane/ z remontu 1600 zł
Kontener KP10 odpady budowlane/ z remontu 2200 zł
materiały izolacyjne od 750 zł
papa od 1000 zł

Ceny kontenerów poza Toruniem możesz sprawdzić w zakładce lokalizacje, wybierając stronę danej miejscowości. Jeśli nie ma tam akurat tej, do której chcesz kontener na odpady zamówić to nic straconego – śmiało zadzwoń do nas a udzielimy Ci informacji. Obsługujemy też Bydgoszcz!

 • Dodatkowy postój kontenera: 150 zł/tydzien, 100 zł/dodatkowe 2-3 dni
 • Pusty podjazd: 200 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
 • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
 • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Z jakiego rozwiązania i kiedy powinieneś skorzystać? Poniżej wyjaśniamy najważniejsze sprawy z wypożyczeniem kontenerów na śmieci. Dzięki temu dowiesz się, jak analizować pojemności, jakie terminy podstawienia wchodzą w grę i czy to w ogóle droga usługa?

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Toruń

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Kontener KP10

10 m3

3,8 x 1,8 x 1,55 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontenery na śmieci w Toruniu – kiedy przydają się najbardziej?

Kontenery na śmieci w Toruniu to korzystna propozycja dla klientów indywidualnych oraz biznesowych zamierzających pozbyć się wszystkich rodzajów odpadów od ręki i to w połączeniu z załadunkiem na miejscu. Co to oznacza w praktyce? Nasi pracownicy odbierają czasami odpady bez potrzeby podstawiania kontenera. Chodzi o meble i niektóre gabaryty. Podpowiemy Ci, kiedy takie oszczędności staną się możliwe. Wystarczy szybki kontakt telefoniczny w celu ustalenia warunków współpracy.

Przy wywozie gruzu w Toruniu nie musisz się przejmować żadnymi formalnościami związanymi z utylizacją nieczystości, pozostałości remontowych, po pracach ogrodniczych i wielu innych zadaniach. Po co poszukiwać innych, oddzielnych wykonawców, skoro możesz zorganizować utylizację wyłącznie przez markę TopGruz?

Jakie kontenery na śmieci posiadamy w ofercie?

W Toruniu możemy zaproponować Ci kontenery w wielu klasach pojemności. To przede wszystkim zbiorniki KP 2, KP 4 oraz KP 7. Dzwonisz do nas z okolicy miasta? Też możesz liczyć na takie rozwiązanie. Wynajem kontenerów na śmieci w Toruniu łączymy z udostępnianiem Big Bagów z wygodnymi uchwytami przeznaczonymi do szybkiego przemieszczania odpadów. Big Bagi doskonale współpracują z kontenerami i sprawdzają się w bardziej długoterminowych remontach.

Jeżeli nie chcesz od razu podstawiać kontenera to worki okażą się idealne do szybkiej selekcji nieczystości. Taki worek możesz odstawić później lub przechować dłużej w piwnicy. Wiele zależy od okoliczności prac porządkowych. Jesteśmy w stanie podpowiedzieć Ci, kiedy taka, a nie inna opcja sprawdzi się najlepiej. Kontenery o mniejszych pojemnościach zostawiamy u klientów nawet na kilka dni roboczych, bez żadnych problemów z dostępnością.

Jakie dodatkowe usługi proponujemy klientom w Toruniu?

Wynajem kontenerów na śmieci w Toruniu powiązaliśmy z załadunkiem, a dzięki temu realnie oszczędzasz na kosztach zatrudnienia dodatkowej kadry. Podstawiamy kontenery w dzień, ale również w nocy, jeżeli tego właśnie potrzebujesz. Niektórzy nasi klienci preferują przerzucanie odpadów w porze wieczornej ze względu na większy komfort lub specyficzne terminy realizacji inwestycji budowlanych. Ze względu na dużą elastyczność obsługi cieszymy się z tego powodu dużą popularnością w regionie.

W jaki sposób prawidłowo podchodzić do przechowywania i oddawania odpadów?

Często dobra praktyka to przechowanie odpadów we własnym zakresie, a później zamówienie dostawy kontenera na jeden dzień roboczy. W takiej konfiguracji oszczędzisz najwięcej. Chcesz jednak przekazać mniejsze odpady? Też jesteśmy do dyspozycji. Małe odpady odbieramy w kwotach około 150 złotych, więc bardzo konkurencyjnie biorąc pod uwagę inflację, koszty transportu i inne czynniki zewnętrzne.

Zajmujemy się również prawidłową utylizacją, żebyś nie musiał borykać się później z żadnymi problemami. Pamiętaj, że większość odpadów po remoncie nie możesz zostawić w zwykłym kontenerze spółdzielni mieszkaniowej. Takie kombinacje kończą się karami i kłótniami w sąsiedztwie, a nie mówiąc już o perspektywach kontroli inwestycji. Wywóz gruzu w Toruniu zlecisz u nas od ręki, więc nie przejmuj się żadnymi terminami. Pracujemy regularnie od poniedziałku do soboty i odpowiadamy na pilne potrzeby naszych klientów.

Kiedy lepiej wybrać kontenery, a kiedy najlepiej Big Bagi w Toruniu?

Kontenery na śmieci w Toruniu możemy podstawić bardzo blisko miejsca realizowanych prac, także w ogrodzie, jeżeli masz wystarczająco dużo miejsca. Przeniesienie odpadów do kontenera z naszym wsparciem zajmuje dosłownie chwilę. Nawet najmniejszy zbiornik zmieści wiele nieczystości praktycznie każdego typu. Masz do oddania coś nietypowego? Chętnie pomożemy i uzgodnimy wycenę. Za kontener płacisz dopiero po podstawieniu i weryfikacji stanu technicznego. Mamy w bazie solidnej jakości pojemniki na śmieci. Wyjaśniamy Ci, gdzie masz odkładać gruz, a gdzie inne nieczystości do utylizacji, żeby nie zniszczyć sprzętu.

Big Bagami w Toruniu możesz posługiwać się już od początku remontu. To ciekawe narzędzie, ponieważ pozwala na zachowanie czystości w miejscu wykonywania obowiązków wykończeniowych. Ponadto z wytrzymałych worków na pewno nic nie wypadnie, w tym nieco ostrzejsze przedmioty. Później możesz zgłosić worki do odbioru i utylizacji. Działamy zgodnie z aktualnymi przepisami dotyczące gospodarowania odpadami. Masz jakieś pytania związane z tym zagadnieniem? Pod telefonem znajdziesz do tego odpowiednich ludzi. Najczęściej obsługujemy Toruń i najbliższe okolice. Nie musisz kontaktować się tylko z miasta, ale również z okolicznych miejscowości. Nasze usługi sprawdzają się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz wsparcie przy załadunku i utylizacji.

Jakich odpadów pozbędziesz się, dzięki naszym usługom utylizacji?

Przejmujemy większość grup odpadów, w tym ziemię, pozostałości roślin, ciężkie gałęzie, uszkodzone meble, których chcesz się pozbyć przed rozpoczęciem prac wykończeniowych. Radzimy sobie z papą, eternitem, bardzo trudnymi w utylizacji rzeczami. Do kontenerów wrzucisz styropian, watę szklaną, ostrzejsze przedmioty, uszkodzone elementy maszyn, standardowe odpady zgromadzone w gospodarstwie domowym. Skonfigurowaliśmy usługi w taki sposób, żebyś nie martwił się przesadnie segregacją.

  W ofercie również:

  Dlaczego warto, żebyś się z nami skontaktował?

  Wyceń usługę

  Najpierw zadzwoń do nas i zapytaj o dostępność kontenerów o danych pojemnościach. Później przygotujemy wycenę i ostateczny termin dostarczenia zbiornika na nieczystości. Wywóz odpadów budowlanych w Toruniu może się przydać w naprawdę różnych okolicznościach, dlatego zapisz nasz numer na wszelki wypadek. Sprawdzamy się w najtrudniejszych sytuacjach, w trybie pilnym, nocą. Ewentualnie napisz do nas e-maila. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

  Zgłoś się do nas

  Strona kontaktowa