Wywóz gruzu Osielsko

Topgruz – wywóz gruzu Osielsko i okolice

Jeżeli chcesz sprawnie pozbyć się odpadów budowlanych po remoncie kontenery na śmieci w Osielsku to bardzo dobry pomysł. Proponujemy wynajem kontenerów charakteryzujących się standardową lub większą pojemnością. Obsługujemy zlecenia od klientów indywidualnych lub biznesowych, bez żadnych opóźnień. Terminowość to jedna z naszych najważniejszych zalet.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Osielsko – cennik:

Kontener KP2 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 500 zł
Kontener KP3 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 600 zł
Kontener KP5 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 1000 zł
Kontener KP7 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 1100 zł
Kontener KP2 odpady budowlane/ z remontu  550 zł
Kontener KP3 odpady budowlane/ z remontu 700 zł
Kontener KP5 odpady budowlane/ z remontu  1100 zł
Kontener KP7 odpady budowlane/ z remontu  1200 zł
Kontener KP8 odpady budowlane/ z remontu 1400 zł
Kontener KP10 odpady budowlane/ z remontu 2000 zł
materiały izolacyjne od 550 zł
papa od 1000 zł

Ceny kontenerów poza Osielskiem możesz sprawdzić w zakładce lokalizacje, wybierając stronę danej miejscowości. Jeśli nie ma tam akurat tej, do której chcesz kontener na odpady zamówić to nic straconego – śmiało zadzwoń do nas a udzielimy Ci informacji. Możesz też zamówić kontener na odpady w Bydgoszczy.

  • Dodatkowy postój kontenera: 150 zł/tydzien, 100 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 200 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Rozmiary kontenerów

Osielsko

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Kontener KP10

10 m3

3,8 x 1,8 x 1,55 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Jakie śmieci zabieramy w kontenerach lub workach?

Udostępniamy Ci kontenery na gruz w Osielsku lub Big Bagi. To bardzo wytrzymałe worki, które możesz składować w dowolnym miejscu, a dopiero później wyrzucić do kontenera lub zutylizować samodzielnie. Ułatwiamy Ci życie przez wywóz śmieci z pełnym załadunkiem. W takim przypadku nie musisz zatrudniać dodatkowej kadry. Po prostu wszystkim się zajmiemy.

Odbieramy przede wszystkim odpady budowlane, zielone, trudniejsze w utylizacji na czele z eternitem lub papą. Ze starymi meblami też nie robimy żadnych problemów. Ładujemy do kontenerów nietypowe gabaryty i usuwamy śmieci terminowo, zgodnie z aktualnymi przepisami. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi zmianami dotyczącymi gospodarowania odpadami. Przykładamy dużą uwagę do jakości świadczonych usług i do zachowania długoterminowych relacji z klientami.

Czy i kiedy BIG BAGI w Osielsku to dobry pomysł?

Big Bagi w Osielsku pomagają w organizacji odpadów i przy drobnych remontach, gdzie nie ma za bardzo miejsca na typowy kontener. Dajemy Ci alternatywę. Kontener lub worki na śmieci i to w mocno specjalistycznej wersji. Im więcej śmieci posiadasz do oddania, tym więcej zapłacisz za nasze usługi, ale wiele zależy też od pojemności kontenera. Nawet najmniejsze pojemniki najczęściej wystarczą przy remontach. Przy dobrej selekcji odpadów to przydatna perspektywa.

Wywóz odpadów budowlanych w Osielsku – dlaczego warto postawić na w Topgruz?

Dzięki nam pozbędziesz się wszystkich rodzajów odpadów budowlanych, bez dopełniania zbędnych formalności. Płacisz dopiero po otrzymaniu kontenera i zweryfikowaniu jakości pojemnika, nigdy wcześniej. Znamy rynek kontenerów. Radzimy sobie z pilnymi, nocnymi zleceniami. Czuwamy pod telefonem w sobotę i do późnych godzin w tygodniu. To właśnie wyróżnia nas na konkurencyjnym tle.

Pytaj w Osielsku o kontenery KP 2, KP 3 oraz KP 5, 7 i 10 wystarczające do większości zadań związanych z oczyszczaniem.

Wywóz gruzu Osielsko – gdzie działamy?

Wyceń usługę

Wywóz gruzu w Osielsku to tylko jedna z naszych najważniejszych propozycji. Działamy w wielu regionach. Najczęściej na Pomorzu. Utylizujemy wiele zgromadzonych śmieci lub krótsze serie w niskich cenach w zależności od potrzeb. Masz mało odpadów budowlanych lub nie radzisz sobie z ich przeniesieniem do kontenera? Skontaktuj się z naszymi pracownikami. Załadunek od ręki to jedna z naszych usług.