Wywóz gruzu – Zakrzewo

Fachowy wywóz gruzu i wynajem kontenerów na odpady w Zakrzewie

Kilka dni i gotowe! Odpady znikną z Twojej posesji, a Ty będziesz mógł kontynuować prace porządkowe, remontowe czy budowlane lub po prostu cieszyć się uprzątniętą przestrzenią wokół siebie. Oto, co zyskujesz, decydując się na współpracę z nami, firmą Topgruz, jednym z liderów w wywozie gruzu w województwie wielkopolskim. Dzięki starannie opracowanej ofercie kontenerów na wynajem wspieramy klientów w utylizacji wielu różnych odpadów, i to w każdej ilości! Wywozimy m.in. odpady budowlane, śmieci z opróżniania mieszkań, odpady zielone, „gabaryty”. Duża dokładność naszych pracowników, a także ludzkie podejście do niestandardowych zleceń sprawiają, że TopGruz to jedna z najchętniej wybieranych firm do wywozu gruzu w Zakrzewie. Nie wierzysz? Zadzwoń i sprawdź!

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Zakrzewo – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

W naszej ofercie kontenerów na gruz w Zakrzewie znajdziesz kilkanaście różnych wariantów: kontenery mieszczące od 1,7 do nawet 40 m3 odpadów. Możesz zatem śmiało zdecydować się na współpracę z TopGruz zarówno gdy szukasz małego kontenera do domowych porządków, jak i dużego kontenera na plac budowy. Gwarantujemy, że wszystkie nasze kontenery pochodzą od sprawdzonych dostawców. Są przykładem bardzo dużej wytrzymałości, wygodnego załadunku i estetyki, która nadmiernie nie zaburza wyglądu otoczenia, do którego trafia pojemnik. Z nimi i z pomocą naszych doświadczonych kierowców sprawnie pozbędziesz się zgromadzonych odpadów: budowlanych/remontowych, ogrodowych, starych mebli i wielu innych. Kliknij i sprawdź, jakie odpady odbieramy. Zainteresowała Cię nasza usługa? Nie zwlekaj; zadzwoń!

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Zakrzewo

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Za co płacę, zamawiając wywóz gruzu w Zakrzewie?

W cenę usługi wliczone jest podstawienie kontenera, jego postój i odbiór wraz z utylizacją zgromadzonych w nich odpadów. W zależności od tego, jakiego działania z naszej strony potrzebujesz, wycena będzie inna. Wpływ na koszt usługi ma: model kontenera, typ odpadów do wywozu, lokalizacja. Z myślą o różnych potrzebach naszych klientów oferujemy też niestandardowy wywóz gruzu – z załadunkiem na poczekaniu czy długoterminowym wynajmem kontenera. Jest też pula odpadów, która wymaga innego wyliczenia kosztów usługi. To np. papa, dla której podajemy osobną cenę za podstawienie, postój i odbiór kontenera, a osobną za utylizację odpadu.

Jaki kontener wybrać do wywozu odpadów po ociepleniu budynku?

Stare materiały izolacyjne, choć lekkie, mogą zająć dużo miejsca. Z tego powodu kontenerem na odpady w Zakrzewie, który dobrze sprawdzi się w takiej sytuacji jest kontener o pojemności co najmniej 10 m3, czyli model KP10. Przy wymianie ocieplenia w dużym budynku warto wynająć nawet większy kontener – KP14, który zmieści do 14 m3 odpadów. Pamiętaj, żeby odpady ładować do pojemnika w taki sposób, by nie wychodziły poza burtę boczną. Dopuszczalne przekroczenie jej poziomu to maksymalnie 10 cm. W innym wypadku wywóz odpadów nie będzie możliwy ze względu na bezpieczeństwo transportu.

Co oznacza wywóz czystego gruzu? Jakie odpady się w nim mieszczą?

Przez pojęcie czystego gruzu rozumiemy gruz ceglany, betonowy i tynk. Może się w nim znaleźć też mieszany gruz betonowo-ceglany i gruz zawierający niedużą ilość ceramiki budowlanej (np. dachówki, glazura, kafle). Dozwolona jest również obecność niewielkiego odsetka gleby, ziemi, kamieni czy piasku. Kontener na gruz w Zakrzewie nie stanowi jednak przestrzeni na inne odpady powstałe przy budowie/remoncie, jak np. płyty gipsowe. Do innych odpadów remontowo-budowlanych należy przeznaczyć osobny kontener. Tylko w taki sposób możliwa będzie prawidłowa utylizacja odpadów.

Na ile dni maksymalnie można wynająć kontener na odpady budowlane?

Zarówno w przypadku odpadów budowlanych, jak i pozostałych śmieci nasze kontenery wynajmujemy standardowo na 4-7 dni roboczych. Ale z myślą o klientach z innymi potrzebami umożliwiamy też wynajem kontenerów na niestandardowy czas: dłuższy (nawet kilka tygodni) i krótszy (w ramach załadunku na poczekaniu trwającego około 30 minut, na kilka godzin lub jeden dzień). Nie każda usługa dodatkowa jest jednak dostępna w Zakrzewie, dlatego zadzwoń do nas, by dopytać o szczegóły.

Jakich odpadów nie zabieracie w ramach wywozu gruzu w Zakrzewie?

Niezależnie od lokalizacji nie podejmujemy się wywozu eternitu (azbestu), resztek jedzenia (również słoików czy puszek z żywnością), telewizorów, monitorów, świetlówek, drukarek, lodówek, baterii, akumulatorów, opon, odpadów medycznych (w tym lekarstw), odpadów zwierzęcych. Wywóz papy jest możliwy, ale tylko po wcześniejszym ustaleniu szczegółów usługi.