Wywóz gruzu – Pecna

Wywóz gruzu i śmieci w Pecnej realizowany przez TopGruz

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm specjalizujących się w wynajmie kontenerów na gruz i śmieci. Pecna to jedna z kilkudziesięciu miejscowości, które obsługujemy w ten sposób. Docieramy nawet do małych wsi, chcąc zapewnić klientom profesjonalne wsparcie w porządkowaniu posesji. U nas znajdziesz rozbudowany katalog kontenerów na odpady budowlane i nie tylko.

Zamawiasz pojemnik, my go dostarczamy, dając Ci nawet kilkanaście dni na zapełnienie go śmieciami, a po tym czasie odbieramy go razem z gruzem, który kierujemy do legalnego punktu odbioru. Proste, prawda? To znacznie wygodniejsze rozwiązanie niż „polowanie” na ogólnodostępny pojemnik czy samodzielny przewóz gruzu do punktu utylizacji. Pierwsze jest nielegalne, a drugie bardzo kłopotliwe.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Pecna – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Prawdopodobnie najważniejszym etapem w zamówieniu wywozu gruzu jest wybór odpowiedniego kontenera.

W naszym katalogu znajdziesz zarówno małe, średnie, jak i bardzo duże pojemniki, w których zmieści się od 2 m3 do nawet 15 m3 odpadów. W zależności od tego, ile i jaki typ śmieci chcesz nam przekazać, inny kontener powinien zwrócić Twoją uwagę.

Małe i średnie sprawdzą się przy porządkach w ogrodzie, opróżnianiu mieszkania czy remoncie jednego pomieszczenia.

Większe kontenery to konieczność przy generalnych remontach i małych pracach budowlanych, a także wywozie sypkich, ciężkich odpadów, jak np. gruz, żwir czy piasek. Największe kontenery na gruz w Pecnej oferujemy głównie z myślą o klientach firmowych i instytucjonalnych, prowadzących duże inwestycje budowlane. Nie wiesz, jaki model wybrać? Chętnie pomożemy!

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Pecna

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Kiedy najlepiej zamówić wywóz gruzu w Pecnej – w trakcie czy po remoncie?

Z zasady kontener na gruz w Pecnej warto zamówić po zakończeniu prac budowlanych lub remontowych. Wtedy, kiedy masz już wszystkie odpady i podczas jednorazowego wsparcia z naszej strony będziesz w stanie się ich pozbyć. Jeśli jednak widzisz, że ilość zgromadzonych odpadów już jest bardzo duża, a prace remontowo-budowlane nie zostały ukończone, oczywiście wynajmij kontener wcześniej. Zwłaszcza, że przechowywanie śmieci na posesji często utrudnia remont i budowę. Zwiększa też ryzyko wypadków.

Kontener nie musi stać na Twojej posesji kilka dni; w wielu lokalizacjach możesz zamówić ekspresowy wywóz – z załadunkiem na poczekaniu lub kilkoma godzinami na załadunek. Jeśli coś jest niejasne, pamiętaj, że zawsze możesz zadzwonić do nas i dopytać.

Co jest wliczone w cenę usługi wywozu gruzu w Pecnej?

Standardowo wycena obejmuje: podstawienie kontenera, jego postój i odbiór wraz ze zgromadzonymi w nim odpadami. Wywóz śmieci jest jednak dość różnorodną usługą, dlatego też nasza oferta musi być elastyczna. W przypadku niektórych typów odpadów podajemy dwie ceny: pierwsza za podstawienie, postój oraz odbiór kontenera, a druga za utylizację w postaci „cena za tonę”, np. 500 zł/tona. Jak widzisz, koszt uzyskania pozwolenia na zajęcie pasa ruchu, a także załadunek kontenera jest po Twojej stronie.

Dlaczego warto wynająć kontener na gruz od firmy TopGruz?

Powodów jest kilka, i wszystkie są regularnie wymieniane przez naszych klientów w opiniach. Po pierwsze, kontenery na gruz w Pecnej i innych miejscowościach zawsze podstawiamy na czas – w ustalonym z klientem dniu i godzinie. Oczywiście zawsze mogą pojawić się problemy na drogach lub po stronie poprzedniego wynajmującego kontener, które opóźnią nasz przyjazd, ale kiedy tak się dzieje, na bieżąco informujemy o tym klienta. Tak czy siak, jest to rzadkość.

Druga rzecz to profesjonalne doradztwo. Ważne zwłaszcza dla osób, które po raz pierwszy decydują się na wynajem kontenera na śmieci. Podpowiadamy, jaki pojemnik wybrać, by nie przepłacić oraz by komfortowo z niego skorzystać. I trzecia sprawa – konkurencyjne ceny. Nie jesteśmy najtańsi, ale oferowane przez nas stawki dobrze odzwierciedlają tempo i jakość realizacji usług przez naszą firmę.

Kiedy i jak płacę za wywóz gruzu? Ile to kosztuje?

Są dwie możliwości. Możesz zapłacić gotówką w momencie dostarczenia kontenera lub wykonać przedpłatę, realizując przelew online. Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu i dużym zaufaniu klientów, dlatego wybór formy płatności to raczej kwestia komfortu. Bo niezależnie od wybranego sposobu usługę zawsze realizujemy rzetelnie, sprawnie i fachowo.
Z kolei koszt wywozu gruzu to indywidualna sprawa. Zależy od ilości i typu śmieci, które chcesz nam przekazać. Im więcej i im trudniejsze są one w utylizacji, tym cena usługi jest większa.

Wypełnij formularz online lub zadzwoń pod jeden z numerów 736 288 288 / 736 287 287, by otrzymać konkretne informacje.