Wywóz gruzu – Tulce

Wybierz wywóz gruzu w Tulcach i wynajem kontenerów realizowany przez profesjonalistów!

Odbiór, transport i utylizacja odpadów to nie jest łatwe zadanie. Wymaga dobrej organizacji i odpowiedniej znajomości przepisów prawa, które od czasu do czasu się zmieniają. Jeśli chcesz mieć pewność terminowego i schludnego wywozu gruzu w Tulcach, postaw na współpracę z TopGruz – liderem w wynajmie kontenerów na odpady w okolicach Poznania. Nasz kierowca bardzo dobrze znający ten teren dostarczy Ci wybrany kontener w ustalonym wcześniej terminie, zaparkuje go w najdogodniejszym miejscu – by maksymalnie ułatwić Ci załadunek odpadów, a po ustalonym okresie odbierze go razem ze śmieciami, pozostawiając porządek w miejscu parkowania kontenera i przekaże odpady do legalnego punktu utylizacji. Z nami masz pewność odpowiedzialnego i sprawnego pozbycia się odpadów! Oszczędzasz czas i energię, których potrzebowałbyś naprawdę dużo, decydując się na samodzielny wywóz gruzu. To co? Zajmiemy się tym wspólnie?

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Tulce – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Niezależnie od tego, jakie śmieci zgromadziłeś, jesteśmy pewni, że możemy wyręczyć Cię w ich utylizacji! Bo dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym, a w nim dziesiątkami kontenerów o różnych wymiarach i budowie. Do Twojej dyspozycji oddajemy standardowe kontenery mulda (kształtem przypominające wannę) i kontenery hakowe (te największe) o ładowności od 1,7 m3 do nawet 40 m3. Wytrzymałe i szczelne nadają się do gromadzenia zarówno odpadów sypkich (gruzu, żwiru, piasku), jak i lekkich odpadów izolacyjnych, czy odpadów zielonych z ogrodu/parku i gabarytów (mebli, desek itp.). Wystarczy, że określisz typ zgromadzonych odpadów oraz mniej więcej ich objętość i podasz nam ją podczas rozmowy, a my doradzimy, który kontener na gruz w Tulcach sprawdzi się w Twoim przypadku najlepiej.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Tulce

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Czy mogę zamówić więcej niż jeden kontener na gruz w Tulcach?

Oczywiście! Jeśli wiesz, że masz do usunięcia różne typy odpadów lub jednakowe, ale w tak dużej ilości, że jeden kontener ich nie zmieści, jak najbardziej wynajem co najmniej dwóch kontenerów na odpady w Tulcach to dobry pomysł. Możesz zamówić je od razu, w ramach tego samego zlecenia lub rozbić na dwa mniejsze, z dostarczeniem i odebraniem każdego pojemnika w innym dniu. Pamiętaj, że jeśli większe potrzeby wynikają z tego, że prowadzisz firmę, możesz odezwać się do nas jako klient firmowy; wtedy przygotujemy dla Ciebie inną ofertę, lepiej dopasowaną do Twoich potrzeb przedsiębiorcy. Dla osób zainteresowanych regularnym lub intensywnym wynajmem naszych kontenerów przewidzieliśmy atrakcyjne warunki cenowe – to powinno zachęcić Cię do kontaktu z naszym biurem. 😉

W jakich godzinach realizujecie wywóz odpadów w Tulcach?

Standardowo pracę zaczynamy o 7:00, a ostatnie kontenery dostarczamy i odbieramy późnym popołudniem, około 17:00. Wiemy jednak, jak różne są potrzeby naszych klientów, dlatego ofertę firmy rozszerzyliśmy o niestandardowe usługi obejmujące na przykład podstawienie/odebranie kontenera w późniejszych godzinach, w tym także godzinach nocnych. Nadal jednak pracujemy nad wdrożeniem tych rozwiązań w mniejszych miejscowościach, takich jak na przykład Tulce, dlatego możliwe, że nie są one jeszcze dostępne w tym miejscu. Zadzwoń 736 288 288 lub 736 287 287 i upewnij się, w jakich godzinach realizujemy wywóz śmieci w Tulcach!

Czego nie można wrzucać do kontenera na odpady?

Niedozwolone jest umieszczanie w kontenerze śmieci innych niż te, które zadeklarowałeś w momencie składania dyspozycji. Mieszanie odpadów uniemożliwia bowiem ich sprawną utylizację i podnosi koszty realizacji, które w razie niekonsekwencji niestety będziesz musiał ponieść. Poza tym istnieje pula śmieci, których po prostu nie zabieramy, bo nie mamy takich uprawnień. Mowa m.in. o odpadach medycznych, elektronice, oponach, bateriach oraz odpadach zwierzęcych i azbeście (eternicie). Ciekawym przypadkiem jest wywóz papy w Tulcach i pozostałych miejscowościach. Jej transportem i utylizacją zajmujemy się WYŁĄCZNIE po uprzedniej informacji i szczegółowym poznaniu warunków zlecenia.

Czy samodzielny wywóz gruzu jest nielegalny?

Jeśli przetransportujesz odpady na wysypisko lub do wynajętego i przeznaczonego do tego kontenera – od firmy prywatnej bądź administracji osiedla, to wszystko jest w porządku! Nielegalne pozostaje wyrzucanie gruzu do pojemników na tzw. odpady komunalne, czyli tych ogólnodostępnych kontenerów, do których wyrzucamy śmieci zgromadzone w naszych domach w wyniku zwykłego, codziennego życia. I nie ma znaczenia, jak dużo tego gruzu zgromadziłeś. Nawet niewielka ilość podrzucona do osiedlowego lub miejskiego pojemnika to ryzyko dużej kary grzywny, sięgającej nawet 1500 zł, jak informuje art. 117 Kodeksu Wykroczeń. Znacznie bezpieczniejszym – i ostatecznie tańszym 🙂 – rozwiązaniem jest wynajem kontenera na gruz.