Solec Kujawski - wywóz gruzu, wynajem kontenerów na gruz

Topgruz – wywóz gruzu Solec Kujawski i okolice

Zastanawiasz się, w jaki sposób poradzić sobie z gruzem i innymi śmieciami, pozostałościami po pracach remontowo – budowlanych? Nasza firma Topgruz zajmuje się wypożyczaniem pojemnych kontenerów na gruz w Solcu Kujawskim. Przed kontaktem z naszym zespołem chcemy Cię upewnić o opłacalności usługi, opowiedzieć o dostępnych rozwi

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Solec Kujawski – cennik:

Kontener KP2 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 500 zł
Kontener KP3 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 600 zł
Kontener KP5 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 1000 zł
Kontener KP7 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 1100 zł
Kontener KP2 odpady budowlane/ z remontu  550 zł
Kontener KP3 odpady budowlane/ z remontu 700 zł
Kontener KP5 odpady budowlane/ z remontu  1100 zł
Kontener KP7 odpady budowlane/ z remontu  1200 zł
Kontener KP8 odpady budowlane/ z remontu 1400 zł
Kontener KP10 odpady budowlane/ z remontu 2000 zł
materiały izolacyjne od 550 zł
papa od 1000 zł

Ceny kontenerów poza Solcem Kujawskim możesz sprawdzić w zakładce lokalizacje, wybierając stronę danej miejscowości. Jeśli nie ma tam akurat tej, do której chcesz kontener na odpady zamó

  • Dodatkowy postój kontenera: 150 zł/tydzien, 100 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 200 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Czym wyróżniają się nasze kontenery na śmieci w Solcu Kujawskim?

Proponujemy nie tylko kontenery na gruz w Solcu Kujawskim, ale również usługę wywozu śmieci z utylizacją. Działamy zgodnie z aktualnymi przepisami, więc nie będziesz miał żadnych problemów formalnych, w tym kłótni w sąsiadami o czystość w okolicy. W naszych kontenerach zmieścisz właściwie wszystkie rodzaje nieczystości, nawet nietypowe gabaryty. Na życzenie pomagamy z załadunkiem mebli, gruzu, odpadów zielonych pozostałych po robotach w ogrodzie, na zewnątrz.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Solec Kujawski

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Kontener KP10

10 m3

3,8 x 1,8 x 1,55 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kiedy kontenery na gruz w Solcu Kujawskim opłacają się najbardziej?

Nasze kontenery to ciekawe rozwiązanie przy remontach, ale również sezonowych porządkach. Nie wszystkie odpady możesz wynieść do zwykłego śmietnika i narazić się na problemy ze spółdzielnią. W takim przypadku lepsza propozycja to po prostu podstawienie własnego kontenera na śmieci w Solcu Kujawskim oraz przekazanie odpowiedzialności za utylizację branżowym ekspertom.

Realizujesz jakieś mniejsze zadania, chociażby opróżnianie nieruchomości, usuwanie śniegu lub sprzątasz piwnicę? Na pewno zainteresują Cię pojemne worki na śmieci w Solcu Kujawskim do wynajęcia w bardzo konkurencyjnych cenach, na dłuższy termin. Jak już skończysz uzupełniać kontener lub worki wystarczy telefon do nas, a przygotujemy szybki, terminowy odbiór. Stawiamy z reguły na długoterminową współpracę z klientami, co odbija się na większym zaufaniu.

Czy wywóz odpadów budowlanych w Solcu Kujawskim od TopGruz to dobre rozwiązanie?

Nasza firma Topgruz działa na rynku wynajmu kontenerów od lat i wiemy, w jaki sposób dopasować pojemnik na śmieci w taki sposób, aby nie naruszył budżetu i nie spowodował żadnych problemów technicznych. Wykorzystujemy elastyczny model współpracy. Kształtujemy cennik na konkurencyjnych zasadach. Sugerujemy załadunek gabarytów i pomagamy w różnych zadaniach porządkowych zgodnie z Twoimi potrzebami. Zachęcamy Cię do kontaktu telefonicznego. Chętnie dopasujemy najlepszą opcję utylizacyjną.