Wywóz gruzu – Owińska

Profesjonalny wywóz gruzu w Owińskach – kontenery na wynajem

Nawet niewielki remont, a co dopiero generalne porządki lub duża inwestycja budowlana generują sporą ilość odpadów, z którymi trzeba coś zrobić. Zamiast gromadzić je, zasypując podwórko, samodzielnie przewozić śmieci do punktu utylizacji lub nielegalnie przepełniać ogólnodostępne pojemniki, zleć wywóz gruzu w Owińskach firmie TopGruz.

W ramach takiej usługi otrzymujesz duży, pojemny i szczelny kontener, do którego wrzucasz zgromadzone lub jeszcze wytwarzane odpady. Po upływie ustalonego terminu nasz pracownik odbiera kontener i przewozi go razem z zawartością do punktu odbioru. Tobie zostawiamy porządek. Oszczędzamy też Twój czas i energię. Co Ty na to?

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Owińska – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Współpracując z nami, możesz liczyć na prawdopodobnie największy i najbardziej różnorodny katalog kontenerów na gruz. Owińska to tylko jedna z kilkudziesięciu miejscowości, w których świadczymy naszą usługę. Dysponujemy zarówno małymi kontenerami, w których zmieścisz 2-5 m3 śmieci, jak i większymi, które sprawdzą się podczas kapitalnych remontów mieszkań, domów, apartamentów, biur.

Oferujemy też bardzo duże kontenery na gruz, odpowiednie przy realizacji dużych inwestycji budowlanych. Wszystkie prezentują najwyższą jakość – są pojemne, szczelne, a ich estetyka nie zaburza w znaczący sposób estetyki otoczenia. Z powodzeniem ustawisz je nawet pod blokiem lub domem, nie martwiąc się o narzekanie sąsiadów.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Owińska

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Ile kosztuje wynajem kontenera na gruz w Owińskach?

Cena wynajmu kontenera zależy od kilku rzeczy: jego rozmiaru, rodzaju śmieci, które chcesz nam w ten sposób przekazać i lokalizacji realizowania usługi (im większą odległość musimy pokonać, by dotrzeć na miejsce, tym opłata jest większa). Dlatego tak ważne jest, by wybrać kontener na gruz w Owińskach o optymalnej pojemności – takiej, która zmieści zgromadzone przez Ciebie odpady, ale która nie będzie zbyt duża, byś nie płacił za niewykorzystaną przestrzeń.

Jak wybrać odpowiedni kontener na śmieci?

Owińska czy inna miejscowość – niezależnie, gdzie chcesz wykorzystać nasz kontener, zwróć uwagę na ilość i rodzaj śmieci, których chcesz się pozbyć. Najmniejsze pojemniki (2-5 m3) są odpowiednie do gromadzenia niewielkiej ilości kafli, płytek ceramicznych, a także odpadów zielonych powstałych przy porządkach w ogrodzie. Wykorzystasz je też z powodzeniem przy opróżnianiu nieruchomości ze śmieci, na przykład po zbieraczach lub bezdomnych.

Większe kontenery (5-8 m3) wybierz do generalnych remontów więcej niż jednego pomieszczenia oraz niedużych projektów budowlanych. Z powodzeniem zmieści się w nich gruz, materiały izolacyjne, gabaryty (np. meble), a także ziemia i piach. Największe kontenery (9 m3 i więcej) przydają się raczej na największych placach budów. Nie wiesz, który kontener wybrać? Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z naszego doradztwa; zadzwoń pod numer 736 288 288 lub 736 287 287.

Ile muszę czekać na podstawienie kontenera na śmieci w Owińskach?

To zależy, kiedy zdecydujesz się na jego wynajem. W dużej części przypadków kontener możemy podstawić nawet następnego dnia roboczego. Pamiętaj jednak, że im dalsza odległość od dużego miasta i im popularniejszy model kontenera, tym więcej czasu prawdopodobnie będziemy potrzebować, żeby Ci go dostarczyć. Zadzwoń do naszego biura obsługi, by otrzymać konkretne informacje.

Na ile dni maksymalnie mogę wynająć kontener na gruz?

Standardowy czas wynajmu kontenera to 4-7 dni roboczych. Wiedząc jednak, jak różne są potrzeby naszych klientów, rozbudowaliśmy ofertę o kilka opcji niestandardowych. Oferujemy m.in. ekspresowy załadunek (na poczekaniu), podstawienie kontenera rano i jego odbiór popołudniu, podstawienie kontenera na noc, a także wynajem długoterminowy – nawet na dwa tygodnie czy miesiąc. Ty mówisz, czego potrzebujesz, a my tworzymy najlepszą dla Ciebie ofertę wynajmu kontenerów na gruz w Owińskach.

Czy mogę zamówić wywóz gruzu w Owińskach z załadunkiem?

Opcja załadunku gruzu przez naszego pracownika to usługa dodatkowa, która jest dostępna tylko w kilku lokalizacjach. Aktualnie to Warszawa i okolice oraz Trójmiasto wraz z przylegającymi do niego gminami. Niestety Owińska nie znajdują się na tej liście.

Jak prawidłowo załadować kontener na gruz?

Wystarczy, że nie będziesz rzucał śmieci do kontenera z wysokości i zapamiętasz, by umieszczać w nim tylko zadeklarowany typ odpadów i go nie przeładowywać, a resztę prawdopodobnie wykonasz prawidłowo, kierując się intuicją. Jeśli jednak chcesz jak najlepiej przygotować się do wywozu gruzu, by uniknąć naliczenia opłat dodatkowych, przed wynajmem sprawdź zasady.