Wywóz gruzu – Rokietnica

Sprawny wywóz gruzu w Rokietnicy | Wynajem kontenerów na gruz i śmieci

Planowanie remontu, budowy czy generalnych porządków jest trudne. Nie dokładaj sobie ciężaru samodzielnej utylizacji odpadów! Zamiast szukać ogólnodostępnego pojemnika, do którego być może uda się je wrzucić czy tym bardziej porzucać śmieci na łonie natury, postaw na sprawny, wygodny i przede wszystkim legalny wywóz gruzu w Rokietnicy. W ramach tej usługi dostarczymy Ci kontener na odpady, a po upłynięciu określonej liczby dni odbierzemy go razem ze śmieciami, by następnie przekazać je do punktu odbioru i utylizacji. Z nami w zaledwie kilka dni pozbędziesz się nawet ogromnej ilości odpadów, w tym odpadów poremontowych, budowlanych, zielonych, a także starych mebli, resztek ogrodowych czy szkła.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Rokietnica – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Dla naszych klientów przygotowaliśmy rozbudowany i różnorodny katalog kontenerów na gruz. Rokietnica to miejscowość, w której oferujemy nawet kilkanaście pojemników o różnej pojemności, od 1,7 m3 do nawet 40 m3. W ten sposób jako jedna z niewielu firm w regionie jesteśmy w stanie świadczyć wywóz gruzu w Rokietnicy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych, w tym firm realizujących duże prace budowlane lub remontowe. Wspieramy też przy oczyszczaniu magazynów i obiektów handlowych oraz przy przeprowadzkach biur. Sprawność, terminowość, schludność i profesjonalne doradztwo to cztery rzeczy, które nasi klienci wskazują jako największe zalety TopGruz. Przekonasz się o nich, zlecając nam wywóz swoich odpadów!

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Rokietnica

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

W jakich pracach sprawdzi się kontener na śmieci o ładowności 2 m3?

Kontener typu mulda o pojemności 2 m3 przydaje się podczas małych remontów mieszkań. Doceniają go też właściciele nieruchomości zlokalizowanych w kamienicach z wąskimi bramami wjazdowymi. Taki kontener możemy bowiem przez nie przewieźć, parkując go blisko miejsca realizacji czynności porządkowych. To duże ułatwienie dla klienta! Kontener KP2 sprawdza się bardzo dobrze przy gromadzeniu i transporcie odpadów zmieszanych, gruzu, piasku, żwiru i innych materiałów sypkich. Umieścisz w nim też stare meble i różne przedmioty będące efektem opróżniania mieszkania. Interesuje Cię wynajem kontenera na gruz w Rokietnicy? Zadzwoń i zgłoś się po wycenę!

Jak najszybciej zamówić wywóz odpadów budowlanych?

Polecamy zadzwonić bezpośrednio do naszego biura lub skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie internetowej i przedstawić swoje kontenerowe potrzeby. Napisz/powiedz, jakich odpadów chcesz się pozbyć, jaki jest to typ śmieci, a nasi pracownicy zaproponują model kontenera najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Od tego momentu kontener może pojawić się u Ciebie nawet w 1-2 dni robocze! Wystarczy, że sprawnie opłacisz zlecenie i wybierzesz jeden z szybko dostępnych terminów wywozu gruzu w Rokietnicy czy innej miejscowości.

Skąd mam wiedzieć, czy moje odpady to czysty gruz?

Czysty gruz to odpady z cegły, betonu i ceramiki. Jeśli wśród odpadów znajdują się jakiekolwiek inne śmieci, na przykład karton gips czy tym bardziej plastik lub metal, nie klasyfikują się one już jako czysty gruz. Wtedy mówimy raczej o odpadach budowlanych/poremontowych. Utylizacja tak zmieszanych śmieci jest średnio o połowę droższa niż odbiór czystego gruzu. Pamiętaj, że jeśli zamówisz u nas wywóz czystego gruzu, do kontenera nie mogą trafić inne odpady. Niedotrzymanie umowy w tym zakresie może wygenerować opłatę dodatkową, mającą pokryć zwiększony koszt utylizacji.

Czy wynajmujecie kontenery na odpady dla firm?

Oczywiście! Dla firm i deweloperów przygotowaliśmy osobną ofertę, uwzględniającą wynajem większej liczby kontenerów lub kontenerów o większej pojemności. Z naszymi pojemnikami pozbędziesz się odpadów z nawet największego placu budowy, remontu czy rozbiórki. Sprawnie przewieziemy je do punktu utylizacji, zwalniając miejsce w Twoim miejscu pracy. Z TopGruz zrealizujesz zlecenie zgodnie z przepisami prawa dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy. Zadzwoń pod numer 736 288 288 lub 736 287 287, by skontaktować się z naszym doradcą. On – po poznaniu Twoich potrzeb – przedstawi Ci najbardziej korzystną ofertę.

Jakich odpadów nie można wrzucać do kontenera na śmieci w Rokietnicy?

Najważniejsza zasada użytkowania kontenerów to umieszczanie w nich tylko takich odpadów, które zostały ustalone w ramach umowy. Niedozwolone jest wrzucanie do pojemnika wszystkiego, co trafi do ręki. Po pierwsze dlatego, że różne odpady wymagają różnych nakładów finansowych, żeby je zutylizować – niektóre są tańsze, a inne droższe. Co więcej, niektórych typów odpadów po prostu nie odbieramy. To na przykład odpady medyczne, urządzenie elektroniczne, opony czy azbest.