Wywóz gruzu – Koziegłowy

Koziegłowy – wywóz gruzu i innych odpadów, fachowo i terminowo

Planujesz remont i nie wiesz, co zrobić z odpadami, które wtedy powstaną? A może chcesz zrobić generalne porządki w ogrodzie, piwnicy, garażu lub pozbyć się wyposażenia w nabytej nieruchomości? W każdej z tych sytuacji wywóz gruzu w Koziegłowach to dobry pomysł! Wystarczy, że zadzwonisz do nas i wyrazisz chęć skorzystania z usługi wynajmu kontenera i utylizacji odpadów w Koziegłowach. My zajmiemy się resztą! Podstawimy kontener we wskazane miejsce i w ustalonym terminie, a po upłynięciu określonej liczby dni zabierzemy pojemnik wraz z odpadami i zorganizujemy ich profesjonalną utylizację. Nie wiesz, jaki rozmiar kontenera sprawdzi się w Twojej sytuacji? Chętnie doradzimy! Uwierz, to znacznie bezpieczniejsze rozwiązanie niż „partyzanckie” korzystanie z ogólnodostępnych pojemników na śmieci.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Koziegłowy – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Jeśli chcesz wynająć kontenery na odpady w Koziegłowach, jesteś w dobrym miejscu! Topgruz to firma o wieloletnim doświadczeniu i rozbudowanej siatce kontaktów. Dzięki temu możemy zaoferować Ci prawdopodobnie najbardziej różnorodny katalog kontenerów na gruz i śmieci. W nim znajdziesz dokładnie taką ładowność, jakiej potrzebujesz do niedrogiego, ale efektywnego pozbycia się odpadów remontowo-budowlanych i innych. I to w konkurencyjnej cenie! Bierzemy na siebie utylizację różnego rodzaju odpadów, między innymi odpadów zielonych, czystego gruzu, odpadów wielkogabarytowych, materiałów izolacyjnych, szkła. Dysponujesz innymi śmieciami i nie wiesz, czy kontener na gruz w Koziegłowach wystarczy, by się ich pozbyć? Zadzwoń do nas i zapytaj; chętnie powiemy, co i jak!

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Koziegłowy

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Ile kosztuje wywóz gruzu w Koziegłowach i okolicy?

Wynajem kontenerów w Koziegłowach wiąże się z różną ceną w zależności od tego, jaki pojemnik wybierzesz – jaki typ i o jakiej ładowności, a także tego, jak dużą odległość będziemy musieli pokonać, by dostarczyć kontener we wskazane miejsce. Duże znaczenie ma też rodzaj śmieci; niektóre są bowiem trudniejsze i kosztowniejsze w utylizacji, a to powoduje wzrost ceny wynajmu kontenera. W naszym cenniku wyróżniamy również opłaty dodatkowe – za nadmiernie przepełniony kontener i użytkowanie pojemnika niezgodnie z zasadami oraz jego przeznaczeniem. Konkretne stawki – uzależnione od Twojej indywidualnej sytuacji i potrzeb – poznasz, kontaktując się z nami.

Czy kontenery na gruz i śmieci w Koziegłowach można wynająć na niestandardowy czas?

Oczywiście! Choć standardowy okres wynajmu kontenera na odpady w Koziegłowach wynosi 4-5 dni, z myślą o takich sytuacjach przygotowaliśmy ofertę uzupełniającą. Korzystając z niej, możesz pozyskać kontener na tydzień, dwa tygodnie, a nawet miesiąc. Wtedy koszty podstawienia i odbioru pojemnika pozostają bez zmian; zmianie ulega wyłącznie koszt dzierżawy kontenera. Wychodząc naprzeciw różnorodnym potrzebom naszych Klientów, umożliwiamy również błyskawiczny załadunek. Wtedy kierowca przyjeżdża z kontenerem i czeka około 30 minut na załadunek. To cenne rozwiązanie tam, gdzie nie ma miejsca na podstawienie kontenera na kilka dni oraz wtedy, gdy nie chcesz lub nie jesteś w stanie uzyskać pozwolenia na zajęcie pasa ruchu.

Jak zlecić wywóz śmieci w Koziegłowach krok po kroku?

Staramy się, by nasza usługa była dostępna bez zbędnych formalności. Właśnie dlatego wystarczy, że do nas zadzwonisz i dopytasz o dostępność kontenerów w danym miejscu i terminie. Możesz też skorzystać z formularza internetowego dostępnego na naszej stronie WWW. Większość zleceń jesteśmy w stanie zrealizować z dnia na dzień – dziś dzwonisz, a za jutro kontener na gruz jest u Ciebie, gotowy do użycia! Oczywiście nie musimy podstawiać go tak szybko; zawsze robimy wszystko, by dostosować harmonogram przywiezienia i odbioru kontenera do Twoich potrzeb. Dzięki starannie opracowanej siatce partnerów nigdy nie brakuje nam kontenerów na gruz w Koziegłowach. Chyba że potrzebujesz pojemnika na niestandardowy okres lub kontenera o nietypowym rozmiarze bądź funkcjach. Wtedy prosimy o chwilę cierpliwości, żebyśmy mogli przygotować się do realizacji Twojego zlecenia.