Wywóz gruzu – Paczkowo

Wywóz gruzu i śmieci – Paczkowo | Kontenery na wynajem w różnych rozmiarach

Gruz, materiały izolacyjne, szkło, plastik, piach, odpady zielone… To tylko kilka grup śmieci, których pozbędziesz się z naszym kontenerem na śmieci.

Paczkowo to jedna z wielu wsi w województwie wielkopolskim, w których świadczymy naszą usługę. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem, podasz ilość i typ odpadów, jakie chcesz nam przekazać, a pracownik podpowie, który kontener na gruz w Paczkowie sprawdzi się najlepiej.

Szybko przejdziecie do ustalania szczegółów i wyceny. W większości przypadków odpowiedni kontener jesteśmy w stanie podstawić nawet następnego dnia! Oczywiście możemy też umówić się na bardziej odległy, najdogodniejszy dla Ciebie termin. Usługa wywozu gruzu realizowana przez doświadczoną firmę to znacznie wygodniejsza i bezpieczniejsza opcja niż korzystanie z ogólnodostępnych pojemników czy wywóz śmieci na własną rękę.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Paczkowo – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Za satysfakcjonującą realizację usługi w dużej mierze odpowiada wybór dobrego kontenera. W TopGruz masz dostęp nawet do kilkunastu różnych pojemników (liczba różni się w zależności od lokalizacji). Wśród nich znajdziesz kontener odpowiedni do małych porządków, jak i wielkowymiarowych prac remontowych i budowlanych.

Dysponujemy kontenerami o pojemności od 2 m3, przez 5-10 m3, do nawet 15 m3. W dodatku do perfekcji opracowaliśmy system zarządzania ich transportem. Dzięki temu odpowiadamy na potrzeby różnych klientów: indywidualnych, firmowych i instytucjonalnych.

Klienci doceniają też nasze wsparcie doradcze; nie wiesz, jaki kontener na gruz w Paczkowie wynająć? Zadzwoń do nas i spytaj, a chętnie podpowiemy.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Paczkowo

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Wywóz gruzu w Paczkowie – jak to działa?

Najpierw ustalamy szczegóły zlecenia potrzebne m.in. do przygotowania wyceny i oczywiście prawidłowej realizacji usługi. Później przychodzi etap płatności – u nas zrealizujesz ją w kilka minut, online. Następnie w ustalonym terminie podstawiamy wybrany przez Ciebie kontener do wskazanego miejsca. Teraz jest czas na wypełnienie go odpadami; umieść w nim gruz, który chcesz, żebyśmy wywieźli. Po określonym wcześniej okresie nasz pracownik przyjeżdża, by zabrać kontener. W ten sposób transportuje odpady do legalnego punktu odbioru. Nic skomplikowanego! Szczegóły zlecenia ustalamy głównie telefonicznie. W tym celu zadzwoń pod numer 736 288 288 lub 736 287 287. Możesz też wypełnić prosty formularz online.

Czy do kontenera na gruz w Paczkowie mogę wrzucać różne śmieci?

Jedną z najważniejszych zasad wynajmu kontenerów na śmieci jest umieszczanie w nich tylko takich odpadów, o jakich poinformowałeś w momencie składania zlecenia. Dlaczego to takie ważne? Bo różne typy odpadów wymagają tańszej lub kosztowniejszej utylizacji. A niektórych po prostu nie możemy odebrać. I właśnie w oparciu o przekazane przez Ciebie informacje zostanie przygotowana wycena usługi.

Pod żadnym pozorem nie umieszczaj w kontenerze czegokolwiek, co wpadnie Ci pod rękę. Karą za takie zachowanie może być naliczenie wysokiej opłaty dodatkowej, mającej pokryć straty po naszej stronie. Jeśli masz inne związane z tym pytania, zadzwoń do nas i dopytaj.

Jak mam się przygotować do wywozu gruzu?

Paczkowo czy inna miejscowość – niezależnie od lokalizacji przed wywozem gruzu musisz zadbać o kilka rzeczy. Przede wszystkim o możliwość legalnego i wygodnego zaparkowania kontenera. Jeśli nie jesteś właścicielem terenu, na którym stanie pojemnik, koniecznie uzyskaj pozwolenie na tzw. zajęcie pasa ruchu. Jest ono potrzebne nawet jeśli zamówisz najmniejszy kontener na gruz w Paczkowie i zajmiesz zaledwie skrawek trawnika czy chodnika.

Na szczęście dość łatwo jest je uzyskać. Wystarczy, że złożysz odpowiedni wniosek do urzędu miasta/gminy/spółdzielni mieszkaniowej (wybierz podmiot odpowiedni w Twojej sytuacji) i opłacisz go. Najczęściej po kilku dniach właściciel wydaje pozwolenie na zajęcie pasa ruchu. Wtedy masz pewność, że nasz kontener będzie mógł na nim stanąć. Około 30 minut przed jego dostarczeniem nasz kierowca skontaktuje się z Tobą.

Mniej więcej od tego czasu przypilnuj miejsca, w którym stanie pojemnik – by żaden samochód go nie zastawił. Podobnie zachowaj się przy odbiorze kontenera – zadbaj o to, by nasz kierowca mógł podjechać i zabrać pojemnik.

Czy gruz i odpady budowlane to to samo?

Tak zwany czysty gruz to odpady z cegły, betonu lub ceramiki (bez żadnych innych rzeczy). Z kolei odpady budowlane to szersza kategoria odpadów, w których mieści się też: styropian, tapety, folia, tynk, płytki, a nawet stare meble. To bardzo ważne, by przyswoić sobie tę różnicę i w momencie zamawiania usługi na wywóz gruzu w Paczkowie zgodnie ze stanem faktycznym zadeklarować odpady, jakie masz do wywiezienia. Kliknij i dowiedz się więcej o tym, jakie odpady odbieramy.