Wywóz gruzu – Pobiedziska

TopGruz – profesjonalny wywóz gruzu i kontenery na śmieci w Pobiedziskach

Jeśli chcesz legalnie i wygodnie pozbyć się zgromadzonych odpadów, postaw na doświadczoną i profesjonalną firmę: TopGruz. Od lat odbieramy od klientów różnego rodzaju śmieci, kierując je do odpowiednich punktów odbioru i utylizacji. Podstawiamy różnorodne kontenery na gruz. Pobiedziska to jedna z wielu miejscowości, do których dojeżdżamy, również wsi i małych miasteczek, nie chcąc wykluczać ich mieszkańców z wygody, jaką daje profesjonalny wywóz gruzu.

Nasza pomoc to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż nadmierne eksploatowanie osiedlowych pojemników na śmieci czy próba samodzielnego przewiezienia odpadów do punktu odbioru.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Pobiedziska – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Chcesz zlecić nam pracę? To bardzo proste! Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz do nas i powiesz, jakich odpadów chcesz się pozbyć oraz jaką ich ilość udało Ci się zgromadzić. My doradzimy, który kontener na gruz w Pobiedziskach warto w takiej sytuacji podstawić. Od razu uwzględnimy, jakie kontenery mamy dostępne we wskazanym przez Ciebie terminie.

Bo choć mamy ich dużo (dysponujemy własnym parkiem maszynowym!), to niektóre pojemniki cieszą się bardzo dużą popularnością i są cały czas „w ruchu”. Standardowo kontenery na śmieci w Pobiedziskach wynajmujemy na 4-7 dni roboczych. Jeśli interesuje Cię niestandardowy termin usługi – z załadunkiem na poczekaniu lub długotrwały wynajem kontenera – skontaktuj się z nami i dopytaj o dostępność takiego rozwiązania.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Pobiedziska

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Czy warto wynająć kontener na gruz przy porządkach w ogrodzie?

Oczywiście! Odpady zielone to jedne z najczęściej odbieranych przez nas śmieci. Zwłaszcza w sezonie wiosennym i jesiennym, kiedy przychodzi pora na sprzątanie ogródków po zimie lub na przygotowanie ich przed zimą. Kontener na śmieci w Pobiedziskach warto wynająć zwłaszcza wtedy, gdy wiesz, że zdołasz zgromadzić większą ilość odpadów, minimum 2 m3.

Bo za wynajem płacisz jedną kwotę, niezależnie od tego, czy wypełnisz pojemnik w całości czy w niewielkiej części. Do takiego kontenera z powodzeniem wrzucisz liście, trawę, gałęzie, a także krzewy, kwiaty czy fragmenty drzewek. Pamiętaj, że w kontenerze na odpady zielone powinny pojawić się wyłącznie takie odpady; nic ponadto.

Załadunek na poczekaniu – co to za usługa?

Należy do grupy niestandardowych usług wywozu gruzu. W Pobiedziskach nie zawsze jest aktualna – zadzwoń i upewnij się, czy teraz ją świadczymy. Schemat działania jest w tym przypadku bardzo prosty. Masz 30 minut na załadowanie kontenera, którego nasz kierowca nie parkuje. To doskonałe rozwiązanie, jeśli jesteś w stanie szybko przenieść odpady do pojemnika (bo na przykład masz kogoś do pomocy), a jednocześnie nie możesz uzyskać pozwolenia na dłuższe zajęcie pasa ruchu lub obawiasz się, że ktoś zanieczyści wynajęty przez Ciebie kontener.

Jak szybko jesteście w stanie zrealizować wywóz gruzu w Pobiedziskach?

To zależy, jak szybkiej realizacji potrzebujesz! W wielu sytuacjach kontener jesteśmy w stanie podstawić nawet następnego dnia roboczego. Standardowy okres wynajmu to 4-7 dni roboczych; tyle czasu masz, by załadować kontener odpadami. Jeśli zdołasz zrobić to szybciej i chcesz, żeby śmieci wraz z kontenerem szybciej zniknęły z Twojego podjazdu, skontaktuj się z nami. Oferujemy bowiem usługę podstawienia i odebrania kontenera tego samego dnia. Możemy też skrócić bazowy okres wynajmu o jeden czy kilka dni. Jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się dopasować szczegóły zlecenia do potrzeb klienta.

Nie wiem, jak spośród wielu kontenerów na gruz wybrać odpowiedni. Pomożecie?

Pewnie! Dobre rady to jeden z elementów, na który nasi klienci zwracają najczęściej uwagę, opiniując naszą działalność. Wystarczy, że zadzwonisz i powiesz, jakich odpadów chcesz się pozbyć oraz w jakiej ilości, a my postaramy się doradzić, który model oraz jaka pojemność kontenera sprawdzi się najlepiej. Tak, żeby wywóz gruzu w Pobiedziskach lub innej lokalizacji kosztował Cię jak najmniej, a jednocześnie był najbardziej komfortowy. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że wybór ładowności czy typu kontenera może sprawiać problemy, zwłaszcza, jeśli wcześniej nie korzystałeś z takiej usługi.

Dlaczego wywóz papy jest droższy od wywozu innych odpadów?

To większe koszty utylizacji papy powodują, że cena wywozu papy jest droższa niż np. gruzu czy mebli. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że wywóz papy to bardzo cenna usługa dla wszystkich osób planujących remont dachu. Dlatego staramy się oferować atrakcyjną cenę, będącą rozsądną alternatywą dla samodzielnego transportu odpadu i utylizacji na własną rękę. Koszt realizacji takiej usługi jest inny w każdym regionie, dlatego aby uzyskać konkretną wycenę, skontaktuj się z nami.