Wywóz gruzu – Kórnik

Profesjonalny wywóz gruzu w Kórniku | Wynajem kontenerów na gruz, śmieci, odpady

Dysponujemy wytrzymałymi, solidnymi kontenerami o różnych wymiarach, by spełniać różnorodne potrzeby naszych klientów. Jesteśmy w stanie odebrać odpady różnego rodzaju: budowlane, remontowe, zielone. Pomagamy w uprzątnięciu każdego bałaganu – po opróżnianiu nieruchomości, sprzątaniu pomieszczeń i budynków gospodarczych, remontach częściowych i generalnych, małych i wielkoskalowych pracach budowlanych. Zapewniamy legalną i wygodną alternatywę dla samodzielnego wywozu i utylizacji odpadów, a także dla korzystania z ogólnodostępnych pojemników, które może w najlepszym wypadku wywołać niechęć sąsiadów, a w najgorszym – irytację spółdzielni mieszkaniowej lub innego właściciela posesji. Wywóz gruzu w Kórniku? Tylko z TopGruz – liderem w tej branży w całym województwie wielkopolskim!

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Kórnik – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

W naszej rozbudowanej ofercie znajdziesz wiele kontenerów na gruz o różnej pojemności (konkretna liczba dostępnych kontenerów zależy od miejscowości). Niezależnie od tego, który pojemnik wybierzesz, możesz liczyć na terminowy i profesjonalny wywóz śmieci w Kórniku. Dziś odbiór i utylizacja odpadów nie jest czymś, co może wykonywać każdy; wymaga to wiedzy, w jaki sposób i gdzie oddać konkretne rodzaje śmieci. Jako że zajmujemy się tym od wielu lat, potrafimy doradzić naszym klientom w nawet najbardziej niestandardowej sytuacji generującej nietypowe odpady. Wspieramy w ten sposób zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych, a także instytucje publiczne. Zainteresowała Cię nasza usługa? Czytaj dalej i poznaj dostępne rodzaje kontenerów na gruz w Kórniku, a także odpowiedzi na popularne pytania zadane przez klientów z tej lokalizacji.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Kórnik

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Jak najszybciej mogę zlecić wywóz gruzu lub śmieci w Kórniku?

Najłatwiej skontaktujesz się z nami telefonicznie. Jesteśmy dostępni pod numerami telefonów 736 288 288 i 736 287 287. Sprawnie odpowiadamy też na wiadomości tekstowe, które możesz przesłać do nas korzystając z internetowego formularza kontaktowego lub numeru telefonu przeznaczonego wyłącznie do komunikacji SMS-owej: 736 286 286. Pozostajemy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-17:00 oraz w soboty między godz. 9:00 a 13:00. Jeśli przed kontaktem z nami ustalisz, czego potrzebujesz i oczekujesz, już podczas pierwszej, niedługiej rozmowy będziemy mogli przedstawić Ci konkretną ofertę na wywóz gruzu w Kórniku, razem z wyceną.

Zgromadziłem bardzo dużo różnych śmieci. Czy będziecie w stanie mi pomóc?

Oczywiście! Na sytuacje, w których do odebrania i zutylizowania jest pokaźna ilość różnych odpadów mamy zarezerwowane specjalne, duże kontenery na gruz. Kórnik – choć jest niewielką miejscowością – również został objęty naszymi usługami i z dumą pomagamy mieszkańcom Kórnika w pozbyciu się kłopotliwych śmieci. Skontaktuj się z nami i powiedz, jakie śmieci masz do odebrania, a zaproponujemy Ci konkretne rozwiązania i przejrzystą wycenę. Nie musisz wiedzieć dokładnie, jaki kontener sprawdzi się w Twoim przypadku; jeśli nie potrafisz tego ocenić, chętnie doradzimy, wykorzystując zgromadzoną przez lata wiedzę i doświadczenie.

Na ile dni wynajmujecie kontenery na gruz i śmieci w Kórniku?

Standardowy okres wynajmu naszych kontenerów to 4-7 dni. Jest to bowiem czas, który w zdecydowanej większości przypadków wystarcza na spokojne załadowanie pojemnika odpadami. Wiedząc jednak, że bywają wyjątkowe sytuacje wymagające nietypowych rozwiązań, dajemy możliwość wynajmu kontenerów na dłuższy czas (nawet kilka tygodni) oraz wynajmu typu express, czyli na jeden dzień lub z załadunkiem na poczekaniu (do 30 minut). Nie wszystkie wymienione usługi są jednak dostępne w każdej lokalizacji, dlatego jeśli interesuje Cię nasza niestandardowa oferta, zadzwoń lub napisz i dopytaj o wynajem kontenera na gruz w Kórniku.

Czy wywozimy też inne odpady niż gruz?

Pewnie! Wiedząc, jak różne są potrzeby naszych klientów, oferujemy odbiór i utylizację nie tylko gruzu, ale też ziemi/piachu, odpadów zielonych, szkła, materiałów izolacyjnych i gabarytów. Pomagamy też w wywozie papu, onduliny i gontu bitumicznego, ale materiały te – jako że są trudniejsze w utylizacji – wymagają osobnego kontenera i poinformowania nas już na początku o chęci ich przekazania naszej firmie. Z kolei czego bezwzględnie nie można umieszczać w wynajętym od nas kontenerze na śmieci – w Kórniku i gdziekolwiek indziej? Odpadów medycznych, niebezpiecznych, elektrycznych i elektronicznych, a także resztek jedzenia (w tym słoików i puszek z żywnością) i eternitu.