Wywóz gruzu – Murowana Goślina

Kontenery na gruz, śmieci i odpady w Murowanej Goślinie | Wywóz gruzu i innych odpadów

Niezależnie od tego, czy wykonujesz remont, porządki lub prace budowlane na prywatny użytek, czy prowadzisz firmę budowlano-remontową, wywóz gruzu w Murowanej Goślinie realizowany przez TopGruz zaoszczędzi Ci sporo czasu i stresu! Jesteśmy jednym z liderów w tej usłudze na rynku nie tylko wielkopolskim, ale ogólnopolskim. Każdego dnia obsługujemy dziesiątki klientów potrzebujących wsparcia w odbiorze i utylizacji odpadów różnego typu, od budowlanych, przez zielone, po wielkogabarytowe powstałe przy opróżnianiu nieruchomości i podwórek. W czasach, kiedy dowolne korzystanie z ogólnodostępnych pojemników nie wchodzi w grę, nasze wsparcie jest na wagę złota. Tym bardziej że nie wymaga wypełniania zbędnych formalności i wiąże się z atrakcyjną ceną.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Murowana Goślina – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Duża dostępność i różnorodność kontenerów na gruz w Murowanej Goślinie i innych lokalizacjach czyni nas jedną z wiodących firm w wywozie gruzu i śmieci. Zobacz sam! Poniżej publikujemy dostępną rozmiarówkę kontenerów w tej miejscowości. Dowiesz się z niej, jakie dokładnie wymiary i jaką pojemność ma każdy z kontenerów. Dzięki temu łatwo możesz określić swoje zapotrzebowanie – wystarczy, że wybierzesz nieco większy pojemnik niż ilość zgromadzonych odpadów. A jeśli nie potrafisz tak dokładnie wskazać objętości śmieci, których chcesz się pozbyć, możesz zadzwonić do nas i dopytać; zawsze chętnie doradzimy. Możesz też posiłkować się tą informacją – w prywatnym użytku sprawdzają się najlepiej małe kontenery o pojemności od 2 do 7 m3.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Murowana Goślina

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Czym jest opłata za pusty podjazd widoczna w opłatach dodatkowych za wywóz gruzu w Murowanej Goślinie?

To opłata stosowana powszechnie nie tylko przy odbiorze i wywozie odpadów, ale też w firmach kurierskich. Zabezpiecza ona interes firmy na wypadek niedopatrzenia ze strony klienta. Naliczamy ją, kiedy kierowca dostarczy kontener, ale nie ma możliwości zaparkowania, a także wtedy, gdy niemożliwe jest odebranie już załadowanego kontenera. Sytuacje te spowodowane są głównie przez zastawienie kontenera lub wydzielonej dla niego przestrzeni przez inny samochód. Dlatego tak ważne jest, by zamawiając kontener na gruz w Murowanej Goślinie, przypilnować miejsca parkingowego chwilę przed umówioną godziną przyjazdu naszego kierowcy.

Który kontener na gruz i śmieci w Murowanej Goślinie jest uniwersalny?

Najbardziej uniwersalny kontener to model KP7. Jego pojemność wynosi około siedmiu metrów sześciennych. To właśnie takie pojemnik widujesz na większości placów budowlanych i przy budynkach przechodzących generalny remont. Sprawdza się też w trakcie dużych porządków. Jego dużą zaletą jest to, że nawet wypełniony po brzegi ciężkim gruzem może zostać z łatwością podniesiony i transportowany samochodem. Tu otrzymujesz też odpowiedź na to, dlaczego większe kontenery na odpady – w Murowanej Goślinie i nie tylko – mogą być używane raczej do większych, ale lżejszych śmieci, jak styropian czy plastik. Bo wtedy waga mieści się w zakresie umożliwiającym naszym pojazdom bezpieczny transport załadunku.

O co muszę zadbać zanim zlecę wywóz gruzu w Murowanej Goślinie?

Osoby, które do tej pory nie korzystały z pomocy firmy od wywozu odpadów mogą nie wiedzieć, że przed zleceniem usługi należy uzyskać pozwolenie na zajęcie pasa ruchu. Jest ono niezbędne nawet jeśli chcesz zamówić mały kontener na śmieci w Murowanej Goślinie, który zajmie zaledwie skrawek chodnika czy trawnika. Chyba że pojemnik wyląduje na Twoim podwórzu – wtedy ta zasada nie obowiązuje. Ale duża część klientów zamawia kontenery do swoich mieszkań i pomieszczeń gospodarczych w budynkach wielorodzinnych lub do domów, ale takich, gdzie miejsce na kontener znajduje się tylko na publicznym chodniku. W takiej sytuacji urząd lokalny właściwy dla miejsca realizacji usługi musi wydać pozwolenie na zajęcie tzw. pasa ruchu. W Internecie z łatwością znajdziesz informację, jak takie pozwolenie uzyskać. Możesz też zadzwonić do nas po radę.

Dlaczego warto skorzystać z usług TopGruz?

Trudno wybrać jedną i najważniejszą cechę przemawiającą na korzyść naszej firmy. Przypuszczamy, że jest to punktualność. Zawsze ustalamy konkretną godzinę dostarczenia kontenera z uwzględnieniem dwugodzinnych „widełek”. Pierwszy kurs dostarczania kontenerów do klientów realizujemy w godz. 7:00-8:00. W 95% przypadków pojawiamy się w ustalonym wcześniej czasie; pozostałe 5% to sytuacje, w których nasz kierowca dojeżdża z maksymalnie 30-minutowym opóźnieniem. Taka punktualność umożliwia realizację porządków, remontu lub budowy zgodnie z założonym planem.