Wywóz gruzu – Buk

Kontenery na gruz i śmieci w Buku | Profesjonalny wywóz gruzu

Nadmierne wykorzystywanie ogólnodostępnych pojemników na śmieci jest co najmniej niewygodne. Często prowadzi do konfliktów z sąsiadami, a nawet zarządcami terenu. Znacznie prostszą i stosunkowo niedrogą metodą jest zlecenie wywozu gruzu w Buku. Dzięki temu zyskujesz kontener dopasowany do Twoich potrzeb, dostarczany bezpośrednio pod wskazany adres. Umieszczasz w nim określone rodzaje odpadów, a o ustalonej wcześniej porze nasz kierowca odbiera załadowany pojemnik ze śmieciami, żebyśmy mogli zająć się ich utylizacją. Nic prostszego, prawda? Gwarantujemy terminowe, sprawne i schludne działanie, które zaoszczędzi Ci dużo czasu i energii. TopGruz to firma o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku. Świadczymy wynajem kontenerów na gruz w Buku i nie tylko – w zasadzie w całej Polsce!

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Buk – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

W toku wieloletniej pracy do perfekcji opanowaliśmy wywóz gruzu i utylizację odpadów. Dziś dysponujemy dużym parkiem maszynowym i rozbudowaną oraz dopracowaną ofertą kontenerów na gruz – w Buku i okolicach. Dzięki temu jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas pojemnik idealnie dopasowany do Twoich potrzeb – tego, ile gruzu lub śmieci musisz się pozbyć oraz ile miejsca znajdziesz do dyspozycji pod swoim adresem. Poniżej znajdziesz dokładny wypis dostępnych kontenerów. Sprawdź! A jeśli nie wiesz, który z nich będzie najlepszy, skontaktuj się z nami; chętnie podpowiemy. Cieszymy się, że dziś możemy świadczyć usługi wywozu gruzu w Buku również. Naszym celem było bowiem dotarcie nie tylko do największych miast, ale też mniejszych miejscowości. Buk zlokalizowany jest około 30 km od Poznania. Mimo to zapewniamy w nim terminowy i sprawny wywóz odpadów.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Buk

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Jak zamówić kontener na gruz w Buku?

To bardzo proste! Współpraca z nami przebiega w pięciu krokach. Najpierw składasz zamówienie – telefonicznie lub mailowo. Podaj lokalizację, interesujący Cię rozmiar kontenera i typ odpadów, których chcesz się pozbyć. Mając te informacje, będziemy mogli podać Ci dokładną cenę wywozu gruzu w Buku. Jeśli ją zaakceptujesz, otrzymasz link do płatności online – prosto i wygodzie zapłacisz za wynajem kontenera na śmieci. Na tym etapie ustalimy też datę dostarczenia kontenera. We wskazanym dniu nasz kierowca przywiezie pojemnik gotowy do użycia. Standardowo masz 4-7 dni na wypełnienie go odpadami. Po tym czasie odbierzemy go od Ciebie i zajmiemy się utylizacją śmieci.

Co jest wliczone w cenę wynajęcia kontenera na gruz?

W ramach podanej przez nas wyceny masz zapewniony transport kontenera, jego postój i utylizację zebranych w nim odpadów. Musisz jednak wiedzieć, że wywóz gruzu i śmieci w Buku jest usługą narażoną na pewne niedopowiedzenia. Z tego powodu stworzyliśmy listę opłat dodatkowych. Występują one w sytuacji, gdy umieścisz w kontenerze odpady inne niż zadeklarowane przy składaniu zamówienia, gdy odpadów będzie za dużo (ponad 10 cm nad burtę boczną lub więcej niż 4 tony) i gdy kierowca nie będzie mógł zaparkować z kontenerem (tzw. pusty podjazd). Jeśli jednak będziesz przestrzegać najważniejszych zasad wynajmu kontenera na śmieci i uczciwie zakomunikujesz nam najważniejsze informacje, najpewniej obędzie się bez jakiejkolwiek dopłaty!

Wywóz gruzu w Buku – gdzie zaparkuje kierowca z kontenerem?

To bardzo ważne zagadnienie i cieszymy się, że przyszło Ci ono na myśl! Twoim zadaniem jako zleceniodawcy jest uzyskanie pozwolenia na zajęcie pasa ruchu i zapewnienie wolnego miejsca na postój kontenera. W większości przypadków chodnik i tereny zielone należą do miasta lub gminy. Musisz zatem wystosować odpowiedni wniosek do urzędu przypisanego do Twojej lokalizacji i zlecić wywóz gruzu w Buku dopiero, gdy uzyskasz pozwolenie. Prosimy też, żebyś niedługi czas przed pojawieniem się naszego kierowcy zadbał o to, by docelowe miejsce nie zostało zajęte przez innego kierowcę. W takiej sytuacji nasz pracownik nie będzie bowiem mógł czekać (jak pewnie się domyślasz, mamy dużo pracy!). Kontener wróci znów do naszej bazy i pojawi się konieczność naliczenia opłaty za tzw. pusty podjazd.

Na jak długo zamówić kontener na gruz i śmieci?

Zazwyczaj nasze kontenery trafiają do klientów na 4-7 dni. Taki też postój mieści się w standardowej wycenie. Budujesz dom i wytwarzasz śmieci przez kilka miesięcy? Zalecamy ich składowanie i zamówienie kontenera dopiero na ostatnie dni prac budowlanych. Wtedy nie musisz płacić dużych kwot za długoterminowy wynajem kontenera.

Wychodząc jednak naprzeciw niestandardowym potrzebom naszych klientów umieściliśmy w ofercie możliwość przedłużenia postoju kontenera. Bazowo generuje to koszt 250 zł + 8% VAT za każdy tydzień nadprogramowego postoju. Cena ta zależy jednak od typu kontenera i jego popularności, dlatego jeśli interesuje Cię taka usługa, dopytaj o nią kontaktując się bezpośrednio z naszym biurem. Rozbudowaliśmy ofertę wynajmu kontenerów na gruz i śmieci również o załadunek na poczekaniu (kontener stoi tylko przez 30 minut) i podstawienie kontenera na jeden dzień (pojawia się rano, znika późnym popołudniem). Ważne: nie wszystkie usługi dodatkowe są dostępne w Buku!