Wywóz gruzu – Zalesie Górne

Zalesie Górne to malownicza wieś położona w województwie mazowieckim, nieopodal stolicy Polski. Choć nie jest duża, skrywa w sobie wiele uroków i ciekawostek. Jednym z nich jest fakt, że wieś jest popularnym miejscem wypoczynku dla mieszkańców Warszawy, poszukujących spokoju i bliskości przyrody. W okolicach Zalesia Górnego można podziwiać piękne krajobrazy i lasy. Według ostatnich danych, Zalesie Górne liczy sobie około 3 tysiące mieszkańców. Mimo bliskości metropolii, wieś zachowała swój spokojny i sielski charakter.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Zalesie Górne – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 554 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 554 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 878 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 878 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 971 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 971 zł
Kontener KP8  odpady budowlane/zmieszane 1063 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1989 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Rozbiórka budynku? TOPGRUZ zaopiekuje się Twoimi śmieciami!

Generalny remont czy rozbiórka to duże przedsięwzięcie, które niesie za sobą wiele wyzwań. Jednym z nich jest nieunikniony wywóz gruzu. Zalesie Górne, malowniczo położone wśród mazowieckich krajobrazów, staje się coraz bardziej pożądanym miejscem do osiedlania się. Wiele osób pragnie cieszyć się urokami wiejskiego życia, jednocześnie mając w zasięgu ręki udogodnienia metropolii. Cisza, śpiew ptaków, własny kawałek ziemi i serdeczni sąsiedzi to niewątpliwe atuty życia poza miastem.

Dla tych, którzy decydują się na budowę czy remont w tej idyllicznej okolicy, oferujemy wsparcie w postaci kontenerów na gruz w Zalesiu Górnym. Nasz zespół doradzi, jakie rozwiązanie będzie najbardziej optymalne, aby proces był jak najmniej uciążliwy i ekonomiczny. Dzięki naszej wieloletniej obecności na rynku i rosnącej sieci działania, teraz również wywóz gruzu. Zalesie Górne stało się częścią naszej oferty. Z nami proces pozbywania się odpadów budowlanych staje się prosty, szybki i bezproblemowy.

Odpady budowlane to nie tylko gruz! Poznaj szczegóły naszej oferty

Budowa czy remont to nie tylko realizacja marzeń o własnym kącie, ale również konieczność uporania się z różnego rodzaju odpadami. Specjalizujemy się w wywozie gruzu w Zalesiu Górnym, ale to tylko wierzchołek góry lodowej naszych usług. Każdy, kto miał do czynienia z budową, wie, jak wiele różnorodnych materiałów gromadzi się na placu budowy. Od pozostałości po szalunkach, przez resztki zbrojeń, aż po niewykorzystane zaprawy.

Dla nas ważne jest, aby każdy rodzaj odpadu został potraktowany indywidualnie. Dlatego oferujemy wywóz odpadów budowlanych w Zalesiu Górnym. Nasze kontenery na gruz w Zalesiu Górnym są uniwersalne i mogą pomieścić różne materiały, ale kluczowe jest to, jak zostaną one później przetworzone. Dbamy o to, by każdy rodzaj odpadu trafił tam, gdzie powinien. Jeśli w trakcie prac pojawi się konieczność pozbycia się bitumicznych pokryć dachowych, oferujemy również wywóz papy w Zalesiu Górnym. Zdajemy sobie sprawę, że każdy klient ma indywidualne potrzeby, dlatego nasi doradcy są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i dostosować ofertę do Twoich oczekiwań. Naszym celem jest, abyś mógł skupić się na budowie, a my zajęliśmy się resztą.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Zalesie Górne

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Pozostałe śmieci, które powstają w domu – rupiecie i inne

Każdy z nas, niezależnie od miejsca zamieszkania, codziennie produkuje odpady. W większości przypadków wystarczają nam standardowe kontenery na śmieci w Zalesiu Górnym, które regularnie opróżniane są dzięki organizacji gminy. Ale co, gdy nagle stajemy przed wyzwaniem pozbycia się większej ilości odpadów? Takie sytuacje zdarzają się, gdy decydujemy się na gruntowne porządki w miejscach, które przez lata stały się magazynem zapomnianych rzeczy, jak garaż czy strych.

Dzięki firmie TOPGRUZ, nie musisz martwić się o to, jak uporać się z nagromadzonymi odpadami. Dostarczymy Ci kontenery na śmieci. Zalesie Górne to jedno z wielu miejsc, gdzie nasza firma działa wszechstronnie. Oferujemy nie tylko usługi związane z odpadami budowlanymi, ale również z innymi rodzajami śmieci. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług na naszej stronie internetowej. Z nami każde sprzątanie stanie się prostsze i bardziej ekologiczne!

Pozbądź się zbędnych mebli z TOPGRUZ!

Każdy z nas ma w domu meble, które służyły nam przez lata, ale nadszedł czas, by je wymienić. Często, zamiast natychmiast się ich pozbyć, przenosimy je w inne miejsce, myśląc, że kiedyś jeszcze się przydadzą. Niestety, z biegiem czasu te “doczasowe” meble stają się tylko zbędnym balastem, który zabiera cenną przestrzeń w garażu, piwnicy czy na podwórku.

Nie musisz jednak martwić się tym, jak się ich pozbyć. TOPGRUZ przychodzi z pomocą! Specjalizujemy się w wywozie starych mebli w Zalesiu Górnym. Nasz zespół jest wyposażony w odpowiednie pojazdy, które pozwolą na szybkie i sprawnie przeprowadzenie całego procesu. Wystarczy jeden telefon, a my zajmiemy się resztą. Dzięki nam, Twoje podwórko czy piwnica odzyskają swój dawny porządek, a Ty będziesz mógł cieszyć się nową przestrzenią.