Wywóz gruzu – Nekla

Wywóz gruzu i śmieci w Nekli | Wynajem kontenerów na gruz

Jesteśmy jedną z niewielu firm oferujących wywóz gruzu i wynajem kontenerów gruzowych dopasowanych do odbioru innych typów odpadów w tak prosty sposób, bo pozbawiony zbędnych formalności. Możemy pochwalić się tym, że nasze usługi obejmują kilkadziesiąt miejscowości w całej Polsce. Świadczymy pełne wsparcie w zakresie wywozu śmieci – w Nekli również. Pomagamy zarówno klientom prywatnym, jak i biznesowym, zabezpieczając gospodarkę odpadową w trakcie generalnych porządków, remontów i prac budowlanych. Z nami szybciej i wygodniej posprzątasz ogród, podwórko, garaż, piwnicę lub strych. Sprawnie przeprowadzisz też opróżnianie nieruchomości i w pełni skupisz się na remoncie lub budowie, wiedząc, że fachowcy wyręczą Cię w transporcie i utylizacji odpadów.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Nekla – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Zapoznając się z naszą ofertą dostępną na stronie internetowej, szybko zauważysz, że posiadamy rozbudowany i różnorodny katalog kontenerów na gruz. Nekla jest jedną z tych miejscowości, w której dostarczamy kontenery małe, średnie i duże – po to, by sprostać Twoim aktualnym potrzebom porządkowym. Z kontenerem KP2, KP5 i KP7 sprawnie pozbędziesz się niewielkiej ilości odpadów, na przykład ze sprzątania działki czy domu. Większe modele – od 8 do 15 m3, a także od 23 do 40 m3 też możesz u nas zamówić, ale miej na uwadze to, że są to naprawdę duże kontenery na śmieci, które zajmą sporo miejsca na podjeździe i mogą wymagać dodatkowego utwardzenia drogi. Po wypełnieniu ich waga może sięgnąć nawet kilkudziesięciu ton! Klienci często decydują się więc na wynajem kilku mniejszych kontenerów na śmieci. W Nekli również. Nie wiesz, jaki kontener wybrać? Zadzwoń, pomożemy!

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Nekla

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Jak szybko wyceniamy usługę wywozu gruzu w Nekli?

Wieloletnie doświadczenie w tej branży i kontakt z różnorodnymi potrzebami klientów nauczył nas błyskawicznej wyceny. Zadzwoń do naszego biura i powiedz, czego potrzebujesz, a bardzo możliwe, że informację o cenie usługi i czasie jej realizacji otrzymasz od nas od razu. Koszt profesjonalnego wywozu gruzu w Nekli zależy od modelu i pojemności kontenera, który wybierzesz, typu odpadów, jakich chcesz się pozbyć i okresu, na jaki zechcesz wynająć nasz pojemnik. Znaczenie ma też lokalizacja, bo musimy pokryć koszty dostarczenia kontenera do wskazanego przez Ciebie miejsca.

Co w sytuacji, gdy kontener na śmieci zostanie zapełniony i zostaną niespakowane odpady?

Takie sytuacje prawie nigdy nie występują. Bo kiedy kontaktujesz się z nami i przedstawiasz swoje potrzeby związane z wywozem odpadów w Nekli, wykwalifikowany pracownik umiejętnie określa pojemność kontenera, jaka najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku. Jeśli jednak rzeczywiście zdarzy się, że podstawiony kontener będzie za mały, nie martw się – po prostu do nas zadzwoń i ustalimy, co dalej. Najprawdopodobniej dostarczymy Ci nowy kontener, a ten już zapełniony zabierzemy ze sobą. W naszej codziennej pracy elastyczność jest bardzo ważna. I klienci to sobie cenią we współpracy z TopGruz – że aktywnie dopasowujemy nasze usługi do ich potrzeb.

Jakie odpady i w jaki sposób umieszczać w kontenerze na gruz w Nekli?

W ofercie mamy zarówno kontenery ładowane od góry, jak i od strony burty. Przystosowaliśmy je do odbioru różnych odpadów: czystego gruzu, odpadów budowlanych/remontowych, ziemi/piachu, szkła, a także odpadów wielkogabarytowych. Więcej o tym przeczytasz tutaj. Bardzo ważne jest, by w kontenerze nie wylądowały niezapowiedziane wcześniej śmieci, zwłaszcza z grupy niebezpiecznych, medycznych, elektrycznych/elektronicznych, zwierzęcych. Pamiętaj też, by w kontenerze nie umieszczać odpadów płynnych. Ważne jest, by śmieci nie były wrzucane z wysokości – to grozi uszkodzeniem kontenera. W prywatnym użyciu przy transporcie odpadów z posesji do kontenera najlepiej sprawdza się zwykła taczka.

Planuję remont. Kiedy najlepiej zamówić kontener na odpady remontowe w Nekli?

Masz dwie opcje – zamówić kontener na gruz w Nekli na początku prac remontowych albo dopiero pod koniec remontu. W pierwszym przypadku powstające odpady możesz kierować od razu do pojemnika, systematycznie go zapełniając. W drugim musisz w czasie remontu gdzieś magazynować śmieci, które dopiero na końcu przeniesiesz do kontenera. Jak się pewnie domyślasz, wynajem kontenera na krótszy czas jest po prostu tańszy. Jeśli więc masz taką możliwość, by tymczasowo zmagazynować gruz na swojej posesji, a później sprawnie przenieść go do kontenera, zlecenie usługi wywozu pod koniec remontu będzie lepszym pomysłem. Standardowy postój pojemnika wynosi 4-7 dni roboczych. Większość małych i średnich remontów można ukończyć w tym czasie.