Wywóz gruzu – Przeźmierowo

Wywóz gruzu i śmieci – Przeźmierowo | Kontenery na gruz na wynajem

W trosce o własny komfort, bezpieczeństwo, a także dobro środowiska naturalnego wybierz profesjonalny wywóz gruzu i śmieci zamiast „polowania” na ogólnodostępne pojemniki czy tym bardziej transportu odpadów do lasu lub rzeki! W ramach współpracy szybko podstawimy wybrany przez Ciebie kontener na śmieci we wskazaną lokalizację, a także odbierzemy go zgodnie z ustalonym harmonogramem. Oczywiście razem ze zgromadzonymi w kontenerze odpadami.

Następnie przekażemy je do sprawdzonego punktu odbioru, gdzie śmieci – w zależności od ich rodzaju – zostaną przekazane do utylizacji lub recyklingu. Pomagamy w pozbyciu się kilkunastu rodzajów odpadów, w tym gabarytów, odpadów zielonych i materiałów izolacyjnych.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Przeźmierowo – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu w Przeźmierowie i innych miejscowościach to usługa, którą realizujemy od lat. W tym czasie opracowaliśmy sprawny system zarządzania kontenerami oraz realizacją zamówień. Gwarantujemy więc, że szybko uzyskasz od nas potrzebny kontener, a zarówno podstawienie kontenera, jak i jego odbiór przebiegnie sprawnie i schludnie; z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Do Twojej dyspozycji oddajemy kontenery w kilkunastu wariantach rozmiarowych (ostateczna liczba może być inna w danej lokalizacji). Wynajmiesz u nas zarówno mały kontener na śmieci, jak i średni oraz duży kontener na gruz w Przeźmierowie. Umieścisz w nich od 2 m3 do nawet 15 m3 odpadów, sprawnie realizując prace porządkowe, remontowe czy budowlane.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Przeźmierowo

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Jak krok po kroku wygląda wynajem kontenera na gruz w Przeźmierowie?

To nieskomplikowany proces. Najpierw kontaktujesz się z nami w celu ustalenia szczegółów zlecenia (typu i ilości odpadów do wywiezienia, lokalizacji, terminu realizacji usługi). Na tym etapie poznajesz też cenę wynajmu kontenera na śmieci. Przeźmierowo jest miejscowością zlokalizowaną zaledwie około 10 km od Poznania, więc możesz spodziewać się możliwości szybkiego podstawienia kontenera.

Po akceptacji wyceny przychodzi czas na płatność. Zrobisz to online, bez wychodzenia z domu i w kilka minut. W ustalonym dniu i godzinie nasz kierowca dostarczy kontener we wskazane miejsce. Od tego momentu liczymy czas (też wcześniej ustalony), po upłynięciu którego odbierzemy kontener. To okres na załadowanie pojemnika odpadami. I tyle! Zdarza się, że dodatkowo po realizacji usługi dzwonimy, by dopytać o opinię na temat naszej współpracy. 🙂

Jak dobrze przygotować się do wywozu gruzu w Przeźmierowie?

Przede wszystkim zanim zadzwonisz do nas, ustal, jakich odpadów chcesz się pozbyć i jaka – mniej więcej – jest ich objętość. To usprawni proces ustalania szczegółów i tym samym realizacji usługi. Jeśli chcesz, by kontener na śmieci w Przeźmierowie stanął przy budynku lub na posesji, które nie są Twoją własnością, koniecznie uzyskaj tzw. pozwolenie na zajęcie pasa ruchu. Zrobisz to, kierując wniosek do urzędu miasta/gminy/spółdzielni mieszkaniowej. Masz do przeniesienia dużą ilość śmieci? W takiej sytuacji warto poprosić kogoś o pomoc w ich załadunku. Nasi kierowcy nie świadczą bowiem usługi wniesienia odpadów do kontenera. Poza tym polecamy sprawdzić zasady korzystania z kontenera na gruz.

Jaki kontener wybrać do wywozu starych mebli?

Meble to tzw. gabaryty, czyli wielkowymiarowe odpady. Jeśli nie planujesz rozbić ich na mniejsze części, to zamów większy kontener. Jeśli jednak możesz podzielić szafki czy komodę na mniejsze deski, wtedy pojemnik nie musi być tak duży. Pamiętaj, że im większy kontener na śmieci, tym większy koszt jego wynajęcia!

Najpopularniejszym modelem do wywozu mebli w Przeźmierowie jest KP7, czyli kontener o pojemności 7 m3. Do największych mebli warto jednak zamówić większy pojemnik umożliwiający załadowanie 10-12 m3 odpadów. Przy tym należy pamiętać, że śmieci nie mogą wystawać znacząco poza kontener. Zasada mówi o maksymalnie 10 cm ponad burtę boczną. Dlatego zawsze trzeba zamawiać nieco większy kontener niż miejsce, jakie mogą zająć odpady.

Czy realizujecie wywóz gruzu dla firm?

Oczywiście! Współpraca z firmami to jeden z filarów naszej codziennej działalności. Regularnie wspieramy wiele firm z branży budowlanej i budowlano-remontowej. Odbieramy też odpady od właścicieli sklepów, magazynów i hurtowni. Pomagamy również dużym inwestorom realizującym obszerne projekty nieruchomościowe. Powinieneś wiedzieć, że odbieramy nie tylko gruz, ale też gabaryty czy szkło, a także wiele niestandardowych śmieci. Jeśli nie masz pewności, czy odbierzemy określony rodzaj odpadów, skontaktuj się z nami i dopytaj.