Wywóz gruzu – Tuczno

Terminowy i profesjonalny wywóz gruzu w Tucznie | Wynajem kontenerów na odpady

Tuczno jest pięknie położoną miejscowością, pośród lasów i jezior, zlokalizowaną około 20 km od Poznania. Należy do grona wsi obsługiwanych przez naszą firmę. Kontener na gruz w Tucznie? Wynajmiesz go u nas! W ramach tej usługi gwarantujemy terminowe podstawienie wysokiej klasy kontenera oraz odebranie go w ustalonym dniu i godzinie razem ze zgromadzonymi odpadami. Po to, by przekazać je do legalnego punktu utylizacji. Z naszą pomocą remont, budowa i generalne porządki trwają krócej i wymagają mniej energii. Bo nie musisz planować samodzielnego pozbycia się odpadów. Masz też pewność odpowiedzialnego usunięcia śmieci – przy współpracy z wyspecjalizowanymi w tym punktami odbioru. To znacznie lepsze rozwiązanie niż przepełnianie ogólnodostępnych pojemników nieprzeznaczonych do gromadzenia wielu typów odpadów, jakie powstają przy pracach domowych, a także biznesowych.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Tuczno – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Różne modele kontenerów o szerokim zakresie ładowności – to charakterystyczna cecha naszej działalności, która w połączeniu ze sprawną obsługą i otwartością na indywidualne potrzeby klienta czyni nas jednym z liderów w wywozie gruzu w Tucznie. Jesteśmy pewni, że w naszej ofercie znajdziesz kontener na odpady, jakiego potrzebujesz. Umożliwiający sprawny i łatwy załadunek oraz bezpieczny transport śmieci do utylizacji. Cieszymy się z powodu Twojej decyzji, by wywóz odpadów w Tucznie przekazać do realizacji wyspecjalizowanej w tym firmie. Bo niestety – na utylizacji też trzeba się znać. Konieczna jest wiedza na temat aktualnych przepisów i tego, jak poszczególne typy śmieci łączyć z odpowiednimi kontenerami, by ich składowanie i transport przebiegły bezpiecznie i z satysfakcją klienta. My mamy to w małym palcu! Bo wynajmem kontenerów na gruz w Tucznie i innych miejscowościach zajmujemy się od lat.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Tuczno

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Ile kosztuje wywóz gruzu w Tucznie?

Wywóz odpadów to usługa, którą cechuje dużo zmiennych. Elementy, które trzeba wziąć pod uwagę, przygotowując wycenę to m.in. typ odpadów, ich ilość, pojemność i model kontenera, odległość do pokonania przez naszego kierowcę, ewentualne usługi dodatkowe. Właśnie dlatego nie sposób jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie o koszt wywozu gruzu w Tucznie. Dlatego serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej w celu ustalenia ceny i warunków usługi. Obiecujemy, że w krótkim czasie – po poznaniu Twoich potrzeb – przedstawimy konkretną wycenę dobrze odwzorowującą stopień skomplikowania zlecenia.

Czy realizujecie wywóz odpadów z ocieplenia domu?

Jak najbardziej! To tzw. wywóz materiałów izolacyjnych, który realizujemy w takim samym schemacie, jak wywóz gruzu czy innych odpadów. Zatem najpierw kontaktujesz się z nami i ustalamy szczegóły zlecenia, a potem w wybranym terminie dostarczamy Ci kontener, do którego załadujesz zgromadzone odpady powstałe przy ociepleniu domu. Na końcu go odbierzemy i przekażemy, gdzie trzeba. 😉 A jeśli zastanawiasz się, jaki kontener na odpady w Tucznie warto wybrać w takiej sytuacji, już podpowiadamy! Jako że styropian i wełna zajmują dużo miejsca, a jednocześnie są lekkie, do ich gromadzenia i transportu polecamy kontenery KP10 (pojemność 10 m3), KP12 (pojemność 12 m3) i KP14 (pojemność 14 m3). Im większy budynek do ocieplenia, tym więcej odpadów i tym większy powinien być kontener do ich załadowania.

Jakie odpady mogę usunąć przy użyciu kontenera w Tucznie?

Znając dobrze potrzeby klientów i chcąc jak najlepiej na nie odpowiedzieć, oferujemy wywóz różnego rodzaju odpadów, zarówno popularnych, jak i rzadziej występujących. Usuwamy m.in. odpady remontowe, budowlane, ogrodowe i gabaryty. Na życzenie wywozimy np. gruz, żwir, piasek, gałęzie, liście, trawę i krzewy, zmieszane odpady powstałe przy opróżnianiu nieruchomości – po zasiedzeniu, remoncie lub generalnych porządkach, odpady po ociepleniu budynku i wymianie dachu. Dysponujesz rzeczami, których nie wymieniliśmy? Zadzwoń pod numer 736 288 288 lub 736 287 287 i dopytaj, czy zajmiemy się ich transportem i utylizacją. Przy obecnym stopniu rozbudowania i dopracowania naszej oferty realizacja niestandardowej usługi jest jak najbardziej możliwa. 🙂

Ile czasu potrzebujecie na podstawienie kontenera na gruz w Tucznie?

Niemal wszystkie zlecenia realizujemy w ciągu 48 godzin od ustalenia szczegółów. Zdarza się jednak, że klient dzwoni do nas i mówi, że potrzebuje kontenera na śmieci w Tucznie, ale z podstawieniem za kilka, a nawet kilkanaście dni. Taki harmonogram prac też jest jak najbardziej możliwy! Tuczno wymaga pokonania zaledwie około 20 km przy starcie z Poznania. Dysponując rozbudowanym parkiem maszynowym z dużą liczbą kontenerów i dopracowaną logistyką wewnątrz firmy, jesteśmy w stanie zagwarantować szybkie podstawienie kontenera i sprawną wywózkę odpadów.