Wywóz gruzu – Komorniki

Sprawny i bezpieczny wywóz gruzu w Komornikach

Nadszedł czas generalnych porządków? A może remontu lub prac budowlanych? W każdej z tych sytuacji chętnie Ci pomożemy, zajmując się odbiorem i utylizacją odpadów. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i zlecisz wywóz gruzu w Komornikach. My dostarczymy odpowiedni kontener na śmieci, a po określonym czasie odbierzemy go razem z odpadami, by następnie przekazać je do profesjonalnej utylizacji. Po nieporządku nie zostanie nawet ślad! Ty zaoszczędzisz dużo czasu i energii, które z powodzeniem wykorzystasz na dokończenie porządków, remontu lub budowy. To znacznie lepsze rozwiązanie niż „polowanie” na ogólnodostępne pojemniki, na przykład osiedlowe.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Komorniki – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Sytuacja każdego klienta jest inna. Twoja pewnie też! Wiemy o tym, dlatego ofertę naszej firmy oparliśmy na rozbudowanym i urozmaiconym katalogu kontenerów na gruz. W Komornikach też możesz zamówić nawet kilkanaście modeli pojemników o różnej pojemności. Każdy z nich sprawdzi się przy nieco innej ilości i innym rodzaju odpadów. Klienci indywidualni na potrzeby własne najczęściej wybierają kontenery o pojemności 3-7 m3. Taka pojemność wystarczy przy remoncie jednego pomieszczenia, rozbiórki niewielkiego budynku czy wyburzenia jednej ścianki działowej, a także porządkach. Jeśli planujesz opróżnić nieruchomość i pozbyć się między innymi odpadów wielkogabarytowych, postaw raczej na większy kontener na śmieci w Komornikach – o pojemności 10-12 m3. Z kolei największe pojemniki powinny pojawić się przede wszystkim na placach budowy.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Komorniki

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Jak prawidłowo przygotować się do wywozu gruzu – w Komornikach i nie tylko?

Przede wszystkim uzyskaj pozwolenie na zajęcie pasa ruchu. Niedozwolone jest bowiem samowolne zajęcie nawet skrawka ogólnodostępnego chodnika czy trawnika. Informacji, jak to zrobić, poszukaj w Internecie lub skontaktuj się bezpośrednio z nami; chętnie doradzimy! Znając konkretny dzień i godzinę dostarczenia kontenera, zadbaj, by miejsce, w którym ma stanąć pojemnik, nie zostało zajęte przez przypadkowy samochód. Ustal też sposób, w jaki będziesz umieszczać odpady w kontenerze na odpady w Komornikach. Nie może to być zrzucanie śmieci z dużej wysokości prosto do pojemnika; nawet jeśli wydaje się wygodne, może trwale uszkodzić kontener, dlatego na to nie pozwalamy. Przy niedużej ilości odpadów najlepiej sprawdzi się zwykła taczka.

Czy obsługujecie też małe zamówienia na wywóz gruzu?

Oczywiście! Chcemy bowiem oferować pomoc jak największej grupie klientów. W takiej sytuacji po prostu wybierz odpowiednio mały kontener na śmieci. Płacisz bowiem tę samą cenę niezależnie od stopnia, w jakim wypełnisz pojemnik, dlatego jego pojemność warto dobrać rozsądnie – aby nie była zbyt duża, ani zbyt mała. W większości sytuacji wywóz gruzu w Komornikach z naszą firmą okazuje się najbardziej opłacalnym – czasowo i finansowo – rozwiązaniem, również przy niewielkiej ilości odpadów do utylizacji. Może się jednak zdarzyć sytuacja, w której nawet najmniejszy z dostępnych u nas kontenerów na gruz okaże się zbyt duży na ilość zgromadzonych przez Ciebie śmieci. Dlatego serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami i konsultacji. Zawsze doradzamy szczerze, z dbałością o satysfakcję klienta!

O jakich opłatach dodatkowych warto wiedzieć przed wynajęciem kontenera na gruz w Komornikach?

Musisz wiedzieć o opłacie za tzw. pusty podjazd. Występuje ona wtedy, kiedy z jakiegoś powodu nasz kierowca nie może podstawić lub odebrać kontenera i nie jest to jego winą. To najczęściej sytuacja, w której kontener lub przewidziane dla niego miejsce zostaje zastawione innym samochodem. Pamiętaj też o tym, by kontener na gruz załadować maksymalnie do poziomu burty. Jeśli śmieci będą wystawać znacząco ponad pojemnik, może zostać naliczona dodatkowa opłata, której wysokość naliczy nasz kierowca na miejscu zdarzenia. Opłata dodatkowa wystąpi też wtedy, gdy umieścisz w kontenerze odpady inne niż zadeklarowane.

Jak rozpoznać, czy moje odpady zaliczają się do tzw. czystego gruzu?

Jednym z podstawowych rodzajów odpadów, jakie odbieramy w ramach wywozu gruzu w Komornikach jest właśnie czysty gruz. To odpady ceglane, betonowe, ceramiczne. Powstają głównie przy generalnych remontach i pracach budowlanych. Warto wiedzieć, że gips i materiały zawierające gips nie zaliczają się do tzw. czystego gruzu. Jeśli podejrzewasz, że i one pojawią się w zgromadzonych przez Ciebie odpadach, poinformuj nas o tym podczas składania zamówienia!