Wywóz gruzu – Kobylnica

TopGruz – zleć nam wywóz gruzu w Kobylnicy, łatwo i w dobrej cenie

Wszelkiego rodzaju porządki, remonty i prace budowlane skutkują gromadzeniem dużej ilości odpadów. Często zmieszanych, z którymi nie wiadomo co zrobić. W tym przypadku nie wystarczą ogólnodostępne pojemniki i kosze na śmieci. Jeśli chcesz legalnie pozbyć się odpadów, a czas i energię wykorzystać na porządki, remont lub prace budowlane, zleć to zadanie profesjonalistom. Jesteśmy firmą, która od lat oferuje wywóz gruzu w Kobylnicy. Dysponujemy dużym parkiem maszynowym i udoskonalonym systemem przyjmowania oraz realizacji zleceń. Dzięki temu szybko dostarczymy potrzeby Ci kontener na gruz. Kobylnica w końcu oddalona jest od Poznania zaledwie około 15 km!

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Kobylnica – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Nasza oferta wyróżnia się spośród konkurencji między innymi rozbudowanym i różnorodnym katalogiem kontenerów na gruz. Kobylnica to miejscowość, do której dostarczamy nawet kilkanaście pojemników o różnej pojemności, dopasowanej do różnych typów i ilości śmieci. Z naszą pomocą pozbędziesz się zarówno odpadów budowlanych, remontowych, jak i śmieci po generalnych porządkach, w tym także kompleksowym opróżnianiu nieruchomości. Każdy kontener, który oddajemy do dyspozycji klientów cechuje duża wytrzymałość i szczelność, odporność na zmieniające się warunki pogodowe i uniwersalny wygląd, niezaburzający zbyt mocno ogólnej estetyki miejsca, do jakiego trafia. Czytaj dalej i sprawdź, jakie kontenery na odpady w Kobylnicy możesz u nas zamówić! A jeśli nie wiesz, który wybrać, zadzwoń lub napisz; pomożemy.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Kobylnica

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Dlaczego wywóz gruzu w Kobylnicy właśnie z TopGruz?

Powodów jest kilka. Przede wszystkim zyskujesz gwarancję terminowego, schludnego i dyskretnego odbioru odpadów z dokładnie takiej lokalizacji, jaką nam wskażesz. W trakcie wieloletniej obecności na rynku dobrze poznaliśmy oczekiwania klientów i umiemy na nie dokładnie odpowiedzieć! Z pewnością docenisz też elastyczny cennik, uwzględniający rodzaj i rozmiar wynajętego kontenera na śmieci, odległość do pokonania przez naszego kierowcę i zakres świadczonych usług. Oferujemy konkurencyjne stawki, które w większości przypadków okazują się korzystniejsze niż samodzielny transport i utylizacja odpadów. Poza tym chętnie służymy radą – czy to w wyborze kontenerów na gruz w Kobylnicy, czy wyborze usług dodatkowych. Po to, by zapewnić Ci najbardziej satysfakcjonujące wsparcie!

Ile kosztuje wynajem kontenerów na śmieci w Kobylnicy?

Jak pewnie się domyślasz, stawka różni się w zależności od wybranego kontenera (rodzaju i pojemności), terminu podstawienia, okresu wynajmu i typu odpadów, które przekażesz nam do utylizacji. Ceny zaczynają się już od 550 zł. Indywidualną wycenę, skrojoną do Twoich potrzeb, otrzymasz po wypełnieniu formularza dostępnego na naszej stronie internetowej (tutaj) lub kontakcie telefonicznym. Dla najlepszego efektu postaraj się zawrzeć w wiadomości wszystkie najważniejsze informacje: kontener, jaki chcesz wynająć, dokładną lokalizację i termin realizacji usługi oraz rodzaj odpadów, których chcesz się pozbyć. Jeśli zależy Ci na usługach dodatkowych, też o tym wspomnij!

Jakich odpadów nie wrzucać do kontenera na gruz – w Kobylnicy i innych miejscowościach?

To bardzo dobre pytanie! W kontenerze nie może bowiem lądować wszystko to, co wpadnie Ci pod rękę. Przede wszystkim dlatego, że różne odpady wymagają różnego sposobu utylizacji i tym samym są tańsze lub droższe w przetworzeniu. A niektórych rodzajów śmieci po prostu nie możemy odebrać, bo nie mamy do tego uprawnień. Dlatego decydując się na wywóz gruzu z naszą firmą, pamiętaj, żeby do kontenera nie wrzucać odpadów niebezpiecznych (to np. oleje, farby, rozpuszczalniki), odpadów chemicznych i medycznych ani sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Niedozwolone jest też umieszczanie w kontenerze eternitu, azbestu i opon samochodowych. Z kolei papa (materiał budowlany) może pojawić się w kontenerze tylko po wcześniejszym ustaleniu.

Kiedy najszybciej możecie podstawić kontener na odpady w Kobylnicy?

W wielu przypadkach jesteśmy w stanie dostarczyć kontener następnego dnia roboczego po ustaleniu szczegółów współpracy. Miej jednak na uwadze to, że Kobylnica to mała miejscowość nieco oddalona od miasta, w którym stacjonuje większość naszych kontenerów. Możemy zatem potrzebować więcej czasu na dostarczenie pojemnika. Jeśli zależy Ci na ekspresowej realizacji usługi, zadzwoń do nas i dopytaj, czy jest ona możliwa w interesującej Cię lokalizacji.