Wywóz gruzu Pruszcz Gdański

Topgruz – wywóz gruzu i wywóz śmieci Pruszcz Gdański

Realizacja prac remontowych stwarza dla wykonawców i właścicieli nieruchomości wiele problemów związanych z zachowaniem porządku. Jedno z najciekawszych rozwiązań to po prostu podstawienie odpowiedniego kontenera na gruz w Pruszczu Gdańskim lub wytrzymałych worków z dobrze rozłożonymi uchwytami.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Pruszcz Gdański – cennik:

Kontener KP5 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 650 zł
Kontener KP5 odpady zmieszane z budowy/remontu 950 zł
Kontener KP7 odpady zmieszane z budowy/remontu 1150 zł
Kontener KP7 wełna mineralna/styropian 1500 zł
Kontener KP7 wielkogabaryty/odpady z opróżniania nieruchomości 1300 zł
Kontener KP9 odpady budowlane/ z remontu (lekkie -bez gruzu) 1300 zł
Kontener KP9 wełna mineralna/styropian 1500 zł
Kontener KP9 wielkogabaryty/odpady z opróżniania nieruchomości 1500 zł
Kontener KP20 odpady budowlane/z remontu (lekkie – bez gruzu) 2500 zł
Kontener KP20 wełna minerala/styropian 2500 zł

Ceny kontenerów w Gdańsku możesz sprawdzić na odpowiedniej podstronie, ceny innych lokalizacji możesz sprawdzić na tej podstronie.

W miejscowościach takich jak Rotmanka, Juszkowo czy Straszyn – ceny wywozu są takie same jak w Pruszczu Gdańskim. Do miejscowości takich jak Pszczółki, czy Trąbki Wielkie będzie doliczona niewielka dopłata 100-200 zł. Najlepiej do nas zadzwonić.

 • Dodatkowy postój kontenera: 150 zł/tydzien, 100 zł/dodatkowe 2-3 dni
 • Pusty podjazd: 200 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
 • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
 • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej pomocy przy porządkach domowych, remontach nasze rozwiązania sprawdzą się w praktycznie każdym przypadku. Co musisz wiedzieć o kontenerach przed nawiązaniem współpracy? Jakie modele proponujemy i oczywiście wyceny? Wszystko sprawdzisz w poniższym tekście i zdobędziesz niezbędną wiedzę przydatną przy utylizacji większości grup odpadów.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Pruszcz Gdański

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP9

9 m3

Wyceń usługę

Kontener KP20

20 m3

4,25 x 2,2 x 2,25 m - na śmieci (dł/sz/w)
6 x 2,4 x 1,4 m - na gruz (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontenery na gruz – Pruszcz Gdański – dlaczego to efektywne rozwiązanie?

W Pruszczu Gdańskim proponujemy pojemniki w klasie KP 5, KP 7, a także KP 9 oraz KP 20. Co to znaczy w praktyce? Kontenery na gruz w Pruszczu Gdańskim różnicujemy przede wszystkim pod kątem wielkości, a także terminów użytkowania. Nawet niewielki zbiornik na odpady przysłuży Ci się przy pracach porządkowych w ogrodzie, do odświeżenia nieruchomości. Kontenery to okazja do przeniesienia gabarytów lub ciężkich w standardowej utylizacji rzeczy.

Przy okazji nie musisz martwić się żadnymi formalnościami związanymi z utylizacją. Nasi pracownicy zajmują się dosłownie wszelkimi kwestiami. To realna perspektywa na ograniczeniu wydatków transportowych i związanych z zatrudnieniem dodatkowych ludzi do załadunku. Kontenery możemy ustawić niedaleko miejsca wykonywania prac porządkowych, co ułatwi ogólną organizację.

Gdzie najlepiej przechowywać odpady w przypadku planowania porządków?

Dysponujemy kilkoma propozycjami, jeżeli planujesz porządki i masz do czynienia z wieloma śmieciami. Odbieramy nawet mniejsze ilości odpadów, bez doliczania wysokich stawek. Wszystkie sprawy dotyczące wyceny rozpatrujemy po telefonie lub wysłaniu wiadomości e – mail.

Kontenery to nasza podstawowa specjalizacja. W zależności od zapotrzebowania możemy podstawić u Ciebie kontener mały na kilka dni lub duży tylko na jeden dzień roboczy, co pozwoli na wygenerowanie sporych oszczędności. Jeżeli jednak nie potrzebujesz kontenera rekomendujemy worki na śmieci w Pruszczu Gdańskim dostarczane naszym własnym transportem pod wskazany adres. Worki, czyli Big Bagi posiadają uchwyty, nie zajmują dużo miejsca w piwnicy lub innym schowku.

Co powinieneś wiedzieć o naszych dodatkowych usługach związanych z wynajmem kontenerów?

Wynajem kontenerów na gruz w Pruszczu Gdańskim łączymy z załadunkiem. Nasi tragarze, bardzo doświadczeni ludzie pomogą Ci ze wszelkimi gabarytami lub rzeczami trudniejszymi w utylizacji, chociażby papą, eternitem. Rozumiemy normy prawne dotyczące prawidłowego gospodarowania odpadami, więc nie narażamy Cię na żadne problemy formalne.

Radzimy sobie z bardzo ciężkimi śmieciami. Posiadamy rozbudowaną flotę pojazdów i potwierdzone realizacje. Wspieramy klientów w czasie remontów, w ramach sezonowego odświeżania, oczyszczania ogrodów. Jesteś na etapie przygotowywania pod utylizację odpadów, ale nie bardzo wiesz, jakie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej? Skontaktuj się z naszymi ekspertami. Udzielamy regularnie bezpłatnych wskazówek technicznych.

Kontenery na śmieci w Pruszczu Gdańskim – charakterystyka najważniejszych zalet

Wywóz gruzu w Pruszczu Gdańskim związany z podstawieniem kontenera to jedna z najszybszych metod utylizacji nieczystości wykluczająca problemy ze spółdzielniami mieszkaniowymi, sąsiadami nieprzychylnie patrzącymi na zapełnianie zwykłych zbiorników pozostałościami remontowymi. Kontener postawiamy tam, gdzie tego potrzebujesz i samodzielnie odbierzemy. Płacisz za kontener dopiero po jego transporcie w miejsce docelowe.

To wyklucza nieporozumienia. Współpracujemy najczęściej z osobami fizycznymi, ale też klientami biznesowymi zainteresowanymi przeprowadzeniem porządków w lokalu komercyjnym, biurze. Kontenery ustawiamy w taki sposób, aby nie zniszczyły powierzchni. Dojeżdżamy bezpiecznie na różne osiedla i dbamy o to, żeby pozostawić po sobie porządek.

Jaki cennik proponujemy na wywóz śmieci w Pruszczu Gdańskim?

W kwestiach wyceny wywozu gruzu w Pruszczu Gdańskim wiele zależy od specyfiki odpadów, od objętości, rozliczonych dni roboczych. Większe kontenery podstawiamy na krótko. Jeden, góra dwa dni robocze wystarczą, żeby poradzić sobie z przeniesieniem odpadów do utylizacji. Mniejsze nieczystości możesz składować w piwnicy lub innym miejscu.

Kontener dostarczymy wtedy, kiedy będziesz tego najbardziej potrzebować. Wynajem kontenerów na gruz w Pruszczu Gdańskim to usługa ułatwiająca życie wielu przedsiębiorstwom z branży budowlanej. Im mniej odpadów oddajesz, tym naturalnie mniej płacisz, ale to nie wszystko. Promujemy lojalnych klientów znacznie lepszymi warunkami współpracy.

Czy spełniamy indywidualne prośby klientów dotyczące wynajmu kontenerów lub worków na śmieci?

Masz indywidualne życzenia związane z utylizacją odpadów? Nie masz nikogo do pomocy, a musisz pilnie załadować nieczystości? Porozmawiaj z nami, a na pewno pomożemy. Nasze usługi wywozu odpadów budowlanych w Pruszczu Gdańskim obejmują większość regionów na Pomorzu. W każdej lokalizacji masz do czynienia z odpowiednio dopasowaną ofertą. Procedura zamawiania kontenera sprowadza się do kontaktu, szybkiej wyceny i akceptacji warunków. My zajmujemy się resztą.

Jak wygląda wywóz odpadów budowlanych w Pruszczu Gdańskim w kategorii nietypowej?

Wywóz papy w Pruszczu Gdańskim to usługa uzupełniająca to transportu gruzu i wynajmu kontenerów lub worków na śmieci. Zapewniamy kompleksowe wsparcie, a terminy odbioru kontenerów ustalamy w elastyczny sposób. Pracujemy z reguły od poniedziałku do soboty, często do późnych godzin. Odbieramy pilne zgłoszenia nocne, kiedy potrzebujesz kontenera, bo jakiś inny wykonawca się nie wywiązał z podstawowych obowiązków. W naszej pracy zdarzają się różne historie i staramy się reagować z korzyścią dla Ciebie.

  W ofercie również:

  Jak się z nami skontaktować i o co powinieneś pytać przed nawiązaniem współpracy?

  Wyceń usługę

  Przede wszystkim zadzwoń do nas w celu rozpoznania dostępności konkretnych kontenerów. Dysponujemy wieloma zbiornikami, więc z płynnością świadczenia usług nie ma większych problemów, ale na wszelki wypadek o to dopytaj. Postaramy się o odpowiednią organizację i przystosujemy się do wymaganego przez Ciebie terminu. Od lat utrzymujemy atrakcyjny cennik, o czym przekonuje się wielu klientów w Pruszczu Gdańskim i generalnie na Pomorzu. Zapraszamy serdecznie do współpracy i przetestowania Big Bagów w Pruszczu Gdańskim lub właśnie kontenerów.

  Zgłoś się do nas

  Strona kontaktowa