Wywóz gruzu – Sierosław

Kontenery na gruz – Sierosław | Profesjonalny wywóz gruzu i innych odpadów

Wrzucanie dużych lub licznych odpadów do ogólnodostępnych pojemników nie jest dobrym pomysłem. Może nie tylko spowodować irytację sąsiadów, ale też narazić Cię na karę grzywny. Znacznie bezpieczniejszym i wygodniejszym rozwiązaniem jest wywóz gruzu realizowany przez wyspecjalizowaną w tym firmę. Jeśli chcesz wynająć kontener na śmieci w Sierosławiu, jesteś w dobrym miejscu! Działamy w tej branży od lat, a z usługą wynajmu kontenerów docieramy też do Sierosławia.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Sierosław – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Mały kontener typu mulda, a może największy kontener hakowy? W naszej ofercie znajdziesz te i kilkanaście innych typów kontenerów na gruz. Sierosław jest jedną z kilkudziesięciu miejscowości, które obsługujemy, będąc jedną z najbardziej cenionych firm w tej branży w Polsce! Skontaktuj się z nami i powiedz, jakich odpadów chcesz się pozbyć oraz w jakiej ilości, a my doradzimy, który z pojemników sprawdzi się najlepiej. Tak, żebyś nie przepłacał, a jednocześnie mógł komfortowo zrealizować załadunek. Odbierzemy od Ciebie m.in. czysty gruz, mieszane odpady budowlane/remontowe, gabaryty, odpady zielone. Kliknij i sprawdź dokładny wypis odbieranych odpadów. A jeśli już teraz chcesz skorzystać z naszej usługi, nie zwlekaj!

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Sierosław

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Na jak długo można wynająć kontener?

Standardowy czas postoju naszych kontenerów na śmieci w Sierosławiu i innych miejscowościach to 4-7 dni. Ale z myślą o klientach z niestandardowymi potrzebami opracowaliśmy trzy dodatkowe opcje: podstawienie kontenera na jeden dzień (parkujemy go rano, odbieramy popołudniu), załadunek na poczekaniu (masz około 30 minut na załadowanie odpadów do kontenera, po tym czasie od razu go zabieramy) i długoterminowy wynajem kontenera (na dwa tygodnie czy miesiąc – ustalimy to indywidualnie). Jesteśmy więc pewni, że jako firma TopGruz odpowiemy na Twoje potrzeby i zapewnimy taki wywóz odpadów, jakiego oczekujesz!

Jaki kontener zamówić na wywóz śmieci po remoncie?

W takiej sytuacji klienci najczęściej zamawiają kontener KP7 i KP10, czyli kolejno o pojemności 7 m3 i 10 m3. Mniejszy pojemnik sprawdzi się do zgromadzenia i transportu odpadów zmieszanych, a także gruzu i innych sypkich odpadów. Z kolei większy polecamy do wywozu gabarytów i lekkich, ale obszernych śmieci, jak styropian, folie czy deski. Dlaczego do dużego kontenera nie zalecamy ładować gruzu i innych sypkich odpadów? To proste! Wtedy pojemnik stałby się zbyt ciężki, by móc go bezpiecznie przetransportować do punktu odbioru. Jeśli interesuje Cię wywóz odpadów remontowych w Sierosławiu, zadzwoń do nas i upewnij się, że we wskazanym przez Ciebie terminie możemy podstawić jeden z tych kontenerów.

Jak bezpiecznie korzystać z kontenerów na gruz?

Sierosław czy każda inna miejscowość – zamawiając w nich usługę wynajmu kontenera, musisz znać kilka zasad. Przede wszystkim nie przeładowuj pojemnika – ani objętościowo, ani wagowo. Śmieci nie mogą wystawać ponad burtę boczną, a ich łączny ciężar nie może przekroczyć 4 ton. Umieszczaj w kontenerze tylko takie odpady, które zadeklarowałeś na początku. Nie można wrzucać do niego wszystkiego, co znajdzie się pod ręką. Znacząco utrudni to bowiem segregację i utylizację odpadów i w takiej sytuacji będziemy musieli naliczyć opłatę dodatkową, która pokryje te koszty. Ważne jest też, by nie wrzucać odpadów do kontenera z wysokości. To może go uszkodzić. Zabrania się również rozpalania ognia w kontenerze i gromadzenia w nim odpadów płynnych.

Czy kontener można zaparkować bezpośrednio przed budynkiem mieszkalnym?

Jeśli uzyskasz pozwolenie na zajęcie skrawka powierzchni sprzed budynku lub jeśli jesteś właścicielem posesji, to jak najbardziej! Zawsze staramy się zaparkować kontener najbliżej miejsca prac remontowych, porządkowych czy budowlanych. Tak, żebyś miał do pokonania jak najmniejszą odległość ze śmieciami do pojemnika. Oczywiście im większy kontener, tym parkowanie jest bardziej problematyczne; zwłaszcza, gdy mamy z nim wjechać przez wąską bramę wjazdową, obecną zwłaszcza w budownictwie miejskim. Miej to na uwadze. Czasami bowiem warto zamówić mniejszy kontener, który i tak zmieści zgromadzone przez Ciebie odpady, a który też będzie można ustawić bliżej śmieci.