Wywóz gruzu – Sochaczew

Sochaczew to malownicze miasto położone w województwie mazowieckim, które kryje w sobie wiele historii. Jego korzenie sięgają średniowiecza, co czyni go miejscem o bogatej przeszłości. Jedną z ciekawostek jest Muzeum Kolei Wąskotorowej, które przyciąga miłośników historii transportu. W okolicach Sochaczewa znajduje się również Bzura, rzeka znana z bitwy podczas kampanii wrześniowej w 1939 roku. Według danych z 2022 roku, Sochaczew liczył około 38 tysięcy mieszkańców. To miasto, które warto odwiedzić, by poczuć ducha historii i podziwiać piękno mazowieckiej przyrody.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Sochaczew – cennik:

Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 1574 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 1574 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 1666 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 1666 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 3518 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Sterta gruzu zaszpeca Ci podwórko? Wybierz TOPGRUZ!

Przy pracach rozbiórkowych, budowach czy też gruntownych remontach, często stajemy twarzą w twarz z górami gruzu. Te nieestetyczne hałdy zaśmiecają nasze podwórko, przeszkadzając w codziennej pracy i psując estetykę otoczenia. Znasz ten nieprzyjemny scenariusz? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi, jaką jest wywóz gruzu. Sochaczew to jedno z tylu urokliwych miast na Mazowszu, które z przyjemnością obsługujemy.

Nasi doświadczeni pracownicy przyjadą punktualnie o umówionej godzinie i podstawią odpowiednio dobranych rozmiarów kontenery na gruz w Sochaczewie. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać odpowiedni rozmiar pojemnika w trakcie krótkiej, ale efektywnej rozmowy telefonicznej. W naszej bogatej ofercie znajdziesz zarówno mniejsze pojemniki, doskonałe na drobne prace remontowe, jak i imponujące wielkością kontenery, stworzone z myślą o obszernej inwestycji budowlanej.

Obsługujemy budowy i remonty – wywóz odpadów budowlanych – Sochaczew

TOPGRUZ to renomowana firma, która z pasją i zaangażowaniem świadczy usługi dla szerokiego grona klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Naszym flagowym zadaniem, w którym specjalizujemy się od lat, jest wywóz gruzu w Sochaczewie. Jednak nasza oferta jest znacznie szersza. Oferujemy całą paletę usług, które staną się nieocenione w trakcie każdej budowy, remontu czy innych prac budowlanych. Wywóz odpadów budowlanych w Sochaczewie to propozycja skierowana do tych, którzy pragną w szybki i ekologiczny sposób pozbyć się wszelkich zbędnych resztek po pracach.

Wiemy doskonale, że podczas remontu czy budowy generowane są nie tylko tony gruzu, ale również mnóstwo innych odpadów. Stare drzwi, zużyte deski, resztki ocieplenia czy pozostałości po innych materiałach budowlanych – wszystko to wymaga odpowiedniego miejsca do składowania i późniejszej utylizacji. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz również solidne i pojemne kontenery na śmieci w Sochaczewie. Dzięki nim uporządkujesz teren budowy i zagwarantujesz sobie komfort pracy bez zbędnych przeszkód.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Sochaczew

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP15

15 m3

3,74 x 2,34 x 1,8 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Wywóz papy – Sochaczew i okolice

W świecie odpadów nie wszystko jest takie proste. Istnieją bowiem odpady, które ze względu na swój charakter czy skład, wymagają specjalnego traktowania. Nie wystarczy wrzucić je do pierwszego lepszego kontenera na śmieci w Sochaczewie. Odpady takie jak zużyte sprzęty elektroniczne, specyficzne materiały medyczne, przeterminowana żywność czy bitumiczne pokrycia dachowe, wymagają specjalistycznej utylizacji.

Dlatego właśnie TOPGRUZ wychodzi naprzeciw tym potrzebom, oferując wywóz papy w Sochaczewie. Jest to usługa dedykowana tym, którzy stoją przed wyzwaniem pozbycia się tego specyficznego odpadu. Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu, możesz być pewny, że każdy kawałek papy zostanie utylizowany w sposób odpowiedzialny, ekologiczny i co najważniejsze, zgodny z obowiązującymi przepisami prawa. Wybierając TOPGRUZ, stawiasz na profesjonalizm i troskę o środowisko.

Kontenery na generalne porządki – wywóz odpadów Sochaczew

Każdy, kto przystępował do gruntownych porządków, wie, że ilość śmieci, która się pojawia, potrafi zaskoczyć. Często okazuje się, że gromadziliśmy przez lata rzeczy, które w rzeczywistości nie mają dla nas żadnej wartości. Ta stara prawda o zaskakującej ilości odpadów sprawdza się niemal zawsze. Dlatego też nie jesteśmy zaskoczeni, gdy nasi klienci w pośpiechu dzwonią z prośbą o podstawienie kontenera na śmieci w Sochaczewie. Takie sytuacje są dla nas na porządku dziennym.

W TOPGRUZ oferujemy nie tylko kontenery, ale przede wszystkim kompleksowy wywóz odpadów. Sochaczew to jedno z tych miast, gdzie nasza obecność jest mocno zauważalna. Dzięki nam, możesz w końcu uwolnić się od zbędnych przedmiotów, które tylko zajmują miejsce i gromadzą kurz. Te stare zabawki, nieużywane narzędzia czy zapomniane pudełka – wszystko to może zniknąć w mgnieniu oka. Wybierz TOPGRUZ i zrób porządek raz na zawsze!

Pozbądź się starych mebli!

Zmiana wystroju wnętrza czy wymiana starych mebli na nowe to zawsze ekscytujące przedsięwzięcie. Jednak po zakupie nowych mebli pojawia się problem, co zrobić ze starymi. TOPGRUZ doskonale rozumie te wyzwania i oferuje idealne rozwiązanie – wywóz starych mebli w Sochaczewie. Wiemy, że stare, zniszczone meble zwykle nie nadają się do sprzedaży, a ich przechowywanie jest nie tylko uciążliwe, ale również nieekonomiczne.

Dlatego nasz zespół, wyposażony w specjalistyczne pojazdy, jest gotowy, by przyjechać i pomóc. Nie musisz martwić się o to, jak przetransportować ciężkie i nieporęczne meble. Nasza ekipa zrobi to za Ciebie, dbając o to, by cały proces przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Co więcej, nie musisz martwić się o ustawianie kontenera na śmieci. Sochaczew i jego mieszkańcy mogą liczyć na naszą pełną obsługę, od momentu zgłoszenia po finalne pozbycie się niechcianych mebli. Z TOPGRUZ, odświeżenie wnętrza staje się prostsze niż kiedykolwiek!