Wywóz gruzu – Skórzewo

Profesjonalny wywóz gruzu w Skórzewie | Kontenery na wynajem – różne pojemności

Nadmierne korzystanie z ogólnodostępnych pojemników wzbudza niezadowolenie sąsiadów i naraża Cię na kary finansowe. Wyrzucanie odpadów do lasu czy rzeki jest nielegalne. Owszem, możesz śmieci samodzielnie dostarczyć do oficjalnego punktu odbioru, ale jeśli nie masz wystarczająco dużego samochodu, będzie to nie lada problemem. Znacznie łatwiej jest zamówić profesjonalny wywóz gruzu. Skórzewo – tutaj potrzebujesz pomocy? Żaden problem!

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Skórzewo – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Jedną z największych zalet wskazanych przez klientów naszej firmy, TopGruz, jest duża dostępność i różnorodność kontenerów na gruz. Skórzewo to jedna z kilkudziesięciu miejscowości w całej Polsce, które obejmujemy naszą usługą. Udostępniamy zarówno małe kontenery – na odpady z niewielkich remontów i porządków, a także średnie i duże pojemniki, odpowiednie do większych prac remontowo-budowlanych i sprzątania po poważnych wyburzeniach. Dostarczamy kontenery na odpady budowlane w Skórzewie również na potrzeby firm. Każdy kontener dostępny w naszej ofercie to przykład najwyższej solidności, wytrzymałości i schludności. Dbamy, by wynajmowane przez nas pojemniki były czyste i gotowe do natychmiastowego użycia, odporne na niekorzystne działanie pogody i współgrające z każdym typem odpadów, jakie zabieramy. Zainteresowała Cię nasza usługa? Zadzwoń lub napisz i ustalmy szczegóły!

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Skórzewo

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Jakie odpady można wrzucać do kontenera na gruz – czy tylko gruz?

Podział kontenerów względem poszczególnych typów odpadów jest ważny w kontekście późniejszej segregacji i utylizacji, która musi przebiegać zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W kontenerach nie może dochodzić do mieszania się różnych rodzajów śmieci, bo to znacząco utrudnia utrzymanie porządku i podnosi koszty realizacji zleceń. Właśnie dlatego mówiąc o kontenerze na gruz, mamy na myśli pojemnik, do którego powinien trafiać wyłącznie gruz: materiały ceglane, betonowe i ceramiczne. To tzw. czysty gruz. Zmieszanie go z innymi produktami powstałymi przy remoncie czy budowie zwiększa koszt utylizacji i tym samym wywozu gruzu w Skórzewie.

Ile trzeba czekać na podstawienie kontenera na śmieci w Skórzewie?

Termin realizacji zlecenia ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Zdecydowaną większość spraw realizujemy jednak w 1-2 dni roboczych. To zasługa rozbudowanego parku maszynowego z dużą liczbą kontenerów oraz sprawnej obsługi logistycznej. Oczywiście jeśli potrzebujesz kontenera na gruz w Skórzewie później – za kilka dni czy tygodni – żaden problem! Dostosujemy się z pracą do Twoich potrzeb.

Chcę opróżnić zaniedbane mieszkanie z różnych śmieci. Ile to kosztuje?

Opróżnianie mieszkań zasiedzianych przez osoby niedbające o porządek to specyficzny rodzaj usługi. W takich sytuacjach klienci chcą pozbyć się dużej ilości bardzo różnych odpadów, od puszek i butelek, przez zniszczone meble, po fragmenty tynku czy deski ze uszkodzonych podłóg. Oczywiście możesz je wrzucić do naszego kontenera! Zadzwoń pod numer 736 288 288 lub 736 287 287 i przekaż jak najwięcej informacji, a wspólnie dobierzemy kontener na śmieci o odpowiedniej wielkości – tak, by jego wynajem kosztował Cię jak najmniej i pozwalał na efektywne usunięcie odpadów. Powiemy Ci też od razu, ile orientacyjnie będzie kosztować wypożyczenie pojemnika na określony czas niezbędny do zapełnienia go śmieciami.

Wywóz gruzu w Skórzewie. Ile mam czasu na załadowanie śmieci do kontenera?

Standardowy czas postoju naszego kontenera u klienta to 4-7 dni roboczych. Zapewniamy, że w zdecydowanej większości sytuacji to wystarcza, by nawet samodzielnie przenieść odpady do pojemnika. Jeśli jednak z jakiegoś powodu interesuje Cię krótszy lub dłuższy wynajem kontenerów na gruz, sprawdź nasze usługi dodatkowe: załadunek na poczekaniu (w 30 minut), wynajem jednodniowy (podstawiamy kontener rano, a zabieramy późnym popołudniem) i wynajem długoterminowy (nawet na kilka tygodni). Ważne! Usługi te nie są dostępne w każdej lokalizacji. Potrzebujesz wywozu gruzu w Skórzewie? Zadzwoń do nas i spytaj o dostępność usługi dodatkowej.