Wywóz gruzu Bydgoszcz

Topgruz – wywóz gruzu i wywóz śmieci Bydgoszcz

Zapewniamy profesjonalne wsparcie w zakresie wywozu różnego rodzaju nieczystości z nieruchomości mieszkalnych lub komercyjnych na terenie Bydgoszczy i rekomendujemy przy tym wiele ciekawych usług. Nasza główna specjalizacja to wywóz odpadów budowlanych w Bydgoszczy.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Bydgoszcz – cennik:

Kontener KP2 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 650 zł
Kontener KP3 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 750 zł
Kontener KP5 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 1100 zł
Kontener KP7 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 1200 zł
Kontener KP2 odpady budowlane/ z remontu  700 zł
Kontener KP3 odpady budowlane/ z remontu 800 zł
Kontener KP5 odpady budowlane/ z remontu  1200 zł
Kontener KP7 odpady budowlane/ z remontu  1300 zł
Kontener KP8 odpady budowlane/ z remontu 1500 zł
Kontener KP10 odpady budowlane/ z remontu 2100 zł
materiały izolacyjne od 750 zł
papa od 2200 zł

Ceny kontenerów poza Bydgoszczą możesz sprawdzić w zakładce lokalizacje, wybierając stronę danej miejscowości. Jeśli nie ma tam akurat tej, do której chcesz kontener na odpady zamówić to nic straconego – śmiało zadzwoń do nas a udzielimy Ci informacji.

  • Dodatkowy postój kontenera: 150 zł/tydzien, 100 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 200 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Udostępniamy Ci kontenery na gruz lub wytrzymałe worki na śmieci umożliwiające dłuższe przechowywanie odpadów właściwie w dowolnym miejscu. Sprawdź, w czym pomoże Ci najbardziej wynajem kontenerów, w jaki sposób wygląda praktyka współpracy, o co powinieneś pytać przed nawiązaniem współpracy? Zajmujemy się tematem od wielu lat, dlatego poniżej znajdziesz kilka praktycznych wskazówek i omówienie naszej oferty od podstaw.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Bydgoszcz

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Kontener KP10

10 m3

3,8 x 1,8 x 1,55 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kiedy wywóz gruzu w Bydgoszczy opłaca się najbardziej?

Nie bardzo wiesz, w jaki sposób utylizować odpady budowlane, nietypowe gabaryty, papę, eternit, pozostałości ziemi oraz zieleni po pracach ogrodniczych? Nic nie szkodzi. Odpowiadamy za terminowy, całkowicie zgodny z przepisami wywóz odpadów budowlanych w Bydgoszczy powiązany z wypożyczeniem kontenerów na śmieci w Bydgoszczy w krótszym lub dłuższym terminie. Nasze usługi pokazują, że nie musisz przejmować się samodzielnym magazynowaniem odpadów, nawet najcięższego typu, ich transportem i kwestiami formalnymi. Wystarczy kontakt do ekspertów rozumiejących aktualne standardy gospodarki odpadami. Działamy przez cały rok i podstawiamy pojemne zbiorniki w trudniejszych warunkach. Planujesz odświeżenie nieruchomości? Masz niewiele śmieci do oddania? To tam nie robi żadnej różnicy. Wystarczy, że opiszesz w rozmowie telefonicznej lub na e-mailu własne potrzeby, a my zajmiemy się przygotowaniem odpowiednich usług i korzystną wyceną.

Jaki wywóz śmieci zlecisz w Bydgoszczy?

Odbieramy tak naprawdę wszystkie rodzaje śmieci spotykane w nieruchomościach mieszkalnych oraz komercyjnych lub na terenach zielonych. Zostały Ci gałęzie w ogrodzie? Nie wiesz, co zrobić z eternitem? Nasze usługi wywozu śmieci w Bydgoszczy sprawdzą się w takim przypadku doskonale. Podchodzimy do obsługi klientów indywidualnych oraz biznesowych kompleksowo, ale co to oznacza w praktyce? Nie zostawiamy Cię samego ze śmieciami, tylko realnie pomagamy w załadunku i skupiamy się na szybkiej realizacji zadań, co pozwala na wygenerowanie naprawdę sporych oszczędności. Dzięki nam oszczędzasz nie tylko na kwestiach formalnych związanych z utylizacją, ale na problemach z kosztami transportu.

W pracach budowlanych od wykonawców oczekuje się właściwego zarządzania odpadami. Większości z nich nie można wrzucić do zwykłego kontenera spółdzielni mieszkaniowej. Część tak, ale na pewno nie całość. Podstawiony przez nas kontener to po prostu większy komfort, bezpieczeństwo, mniej wojen z nieprzyjemnymi sąsiadami. Wywozem śmieci w Bydgoszczy zajmujemy się od lat i możemy zaplanować pracę zgodnie z Twoim harmonogramem remontowym. Potrzebujesz kontenera na kilka dni? U nas to możliwe. Posiadamy na stanie wiele rodzajów pojemników, a na życzenie udostępniamy także komfortowe w przenoszeniu Big Bagi w Bydgoszczy.

Jakie możliwości utylizacji odpadów proponujemy w Bydgoszczy?

Nasza oferta skupia się na kontenerach na gruz w Bydgoszczy oraz na workach, w których przechowasz odpady przeznaczone do późniejszej utylizacji. W Bydgoszczy możesz wynająć kontenery w kategoriach KP 2, KP 3, KP 5, a także KP 7 oraz KP 10. to dość standardowe modele przydatne w mniejszych i większych pracach porządkowych, remontowych, związanych z zarządzaniem terenami zielonymi. Nasi tragarze są w każdej chwili do Twojej dyspozycji. Organizujemy prawidłowy załadunek śmieci do kontenera, a następnie odjeżdżamy pozostawiając cały teren w całkowitym porządku. Możesz w pierwszej kolejności przetestować Big Bagi, worki na śmieci z solidnymi uchwytami do łatwego przenoszenia, a dopiero później kontenery. Wszystko zależy od Twoich konkretnych potrzeb.

W jaki sposób ocenić dobrze rozmiar kontenera, którego potrzebujesz na śmieci?

Mały kontener sprawdza się nieźle w mniejszych pracach porządkowych, przy odświeżaniu nieruchomości, kiedy nie wiesz, co zrobić z odpadami budowlanymi. Zamiast małego kontenera możesz wybrać kilka worków na śmieci. Nasi eksperci podpowiedzą Ci wyjście z każdej sytuacji, do tego zawsze przemyślane. Jak już załadujesz odpady lub zlecisz to nam zadbamy o transport i to w taki sposób, aby nie pozostawić po sobie żadnych śladów.

Co wchodzi w skład naszych usług dodatkowych związanych z utylizacją odpadów?

Kiedy nie masz wystarczających rąk do pracy przy wynoszeniu odpadów nasze usługi przydadzą się jeszcze bardziej. Podejmujemy się załadunku na poczekaniu, a kontenery na śmieci w Bydgoszczy przekazujemy nawet w nocy i reagujemy na pilne potrzeby. Wielu klientów uważa noc za najlepszy moment na poradzenie sobie z różnymi rodzajami śmieci, żeby uniknąć sąsiedztwa lub nietypowych pytań. Wszystko zatem zależy od okoliczności. Jesteśmy pod telefonem praktycznie cały czas, więc nie krępuj się, tylko porozmawiaj z fachowcami.

W jaki sposób odpowiadamy na zgłoszenia związane z wynajmem kontenerów na śmieci w Bydgoszczy?

Wyceń usługę

Najlepiej zadzwoń do nas i dopytaj o dostępność kontenerów, ale najczęściej nie ma z tym większego problemu. Co do zasady większe pojemniki udostępniamy na krócej, a mniejsze na dłużej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić pełne zapotrzebowanie klientów. Wywóz papy w Bydgoszczy to usługa dodatkowa. Dobrze, jeżeli przy zamawianiu wskażesz, czego konkretnie potrzebujesz. Wtedy dopasujemy cennik i szybko się zorganizujemy. Czasami wywozimy tylko same meble, bez potrzeby podstawiania kontenera. W takim scenariuszu jeszcze bardziej zaoszczędzisz. Załadunek przejmujemy na siebie. Mniejsze ilości odpadów jesteśmy w stanie odebrać za około 150 złotych. Cennik zmienia się w zależności od skali zamówienia, ale nigdy na Twoją niekorzyść.