Wywóz gruzu – Puszczykowo

Wygodny i sprawny wywóz gruzu i śmieci w Puszczykowie

Przy remoncie, budowie lub generalnych porządkach powstało dużo różnych odpadów, z którymi nie wiesz co zrobić? Samodzielna ich utylizacja jest bardzo kłopotliwa. Wymaga odpowiednio dużego auta i znajomości zasad utylizacji w legalnych punktach. Znacznie szybszym i wygodniejszym rozwiązaniem jest wywóz śmieci realizowany przez specjalizującą się w tym firmę. Tym właśnie zajmujemy się w TopGruz!

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Puszczykowo – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Świadczymy profesjonalny i kompleksowy wywóz gruzu. Puszczykowo to jedna z kilkudziesięciu miejscowości, które obsługujemy. Zadzwoń i powiedz, jakich odpadów chcesz się pozbyć, w jakiej ilości i jakim terminie, a my doradzimy, który kontener sprawdzi się najlepiej i powiemy, kiedy oraz za ile możemy go podstawić. Później dostarczymy go, a po kilku dniach zabierzemy razem z odpadami. Brzmi dobrze? Nie zwlekaj!

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Puszczykowo

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Czy w ramach wywozu gruzu w Puszczykowie pomagacie w załadunku?

Jako firma TopGruz oferujemy wyłącznie wynajem kontenerów na gruz i ich wywóz razem ze zgromadzonymi w nich odpadami. Nie pomagamy w załadunku śmieci. Dlatego – jeśli odpadów jest dużo lub są one po prostu niemożliwe do samodzielnego przeniesienia – przed pojawieniem się naszego kierowcy z kontenerem warto zorganizować sobie pomoc. Z pomocą załadunek gruzu lub innych odpadów często przebiega bardzo sprawnie. Przypominamy więc, że w niektórych lokalizacjach oferujemy wynajem kontenerów na jeden dzień lub nawet 30 minut (to tzw. załadunek na poczekaniu). W takim przypadku to ciekawsze rozwiązanie niż wynajem kontenera na standardowe 4-7 dni.

Czy do wywozu ziemi i odpadów zielonych z ogrodu mogę zamówić jeden kontener?

Wywóz ziemi i wywóz odpadów zielonych to dwie osobne usługi. Odpady te wymagają bowiem innej utylizacji, dlatego nie mogą trafić do jednego kontenera. Ziemia jest też o wiele cięższa niż trawa, liście, gałęzie czy fragmenty roślin, które z kolei w nieuporządkowanej formie zajmują dużo miejsca, ale nie generują ciężaru. Dlatego jedynym możliwym rozwiązaniem jest wynajem osobnego kontenera dla każdego z tych typów odpadów. Ten sam kontener na gruz w Puszczykowie możesz jednak wykorzystać do załadunku ziemi, piachu, gleby i drobnych kamieni oraz osadów powstałych podczas przekopywania gruntu. Jeśli coś wymaga dodatkowego wyjaśnienia, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Ile kosztuje wynajem kontenera na gruz?

Puszczykowo to miasto zlokalizowane około 12 km od południowej granicy Poznania. To niedużo, dlatego sprawa dojazdu naszego kierowcy z kontenerem nie wpłynie znacząco na koszt wynajmu kontenera. Dojazd jest bowiem wliczony w cenę usługi. Podobnie, jak odbiór pojemnika już wypełnionego odpadami, a także ich utylizacja zgodna z obowiązującymi przepisami prawa. Ile dokładnie zapłacisz za użytkowanie kontenera na śmieci? To zależy, ile i jakie odpady zgromadziłeś. Im większy kontener, tym cena jest wyższa. Rośnie ona też wraz ze stopniem skomplikowania utylizacji określonych odpadów (np. czysty gruz jest bardzo łatwy w utylizacji, ale papa dachowa bardzo trudna). Wpływ na cenę ma też każda niestandardowość usługi, np. dłuższy okres wynajmu pojemnika. Przed zamówieniem usługi zapoznaj się też z zasadami wynajmu kontenera. Bo niestety każde poważne przewinienie wiąże się z obowiązkiem zapłacenia opłaty dodatkowej.

Ile trwa wywóz gruzu w Puszczykowie?

Od momentu podstawienia kontenera jest to standardowo 4-7 dni. Tyle czasu masz na zapełnienie kontenera odpadami. Po tym czasie zabieramy pojemnik wraz ze śmieciami. A jeśli interesuje Cię czas potrzebny na podstawienie kontenera od momentu zgłoszenia takiego zapotrzebowania i opłacenia zlecenia, cóż, jest on różny. W większości przypadków kontener jesteśmy w stanie dostarczyć nawet następnego dnia roboczego. Czasami jednak ten okres się wydłuża, np. w przypadku kontenerów o dużej popularności, okresach wzmożonego korzystania z usługi wywozu gruzu czy w miejscowościach znacząco oddalonych od głównych aglomeracji i logistycznego centrum naszej firmy.