Wywóz gruzu – Swarzędz

Wynajem kontenerów na gruz i śmieci w Swarzędzu i okolicach

Planujesz spore porządki i potrzebujesz, by ktoś odebrał od Ciebie dużą ilość śmieci i/lub gruzu? Jesteś w dobrym miejscu! W Topgruz od lat świadczymy usługę wywozu gruzu – w Swarzędzu i okolicach. W tym celu wykorzystujemy profesjonalne kontenery o różnej pojemności i solidne pojazdy do transportu załadunku. Gwarantujemy również bezpieczną, uczciwą utylizację odpadów. Z nami wygodnie przeprowadzisz remont, wysprzątasz piwnicę lub garaż, usuniesz rzeczy zgromadzone przez poprzedniego właściciela nieruchomości. To zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż korzystanie z ogólnodostępnych pojemników na śmieci, których nadmierna eksploatacja może nie tylko zdenerwować sąsiadów, ale też sprowokować kontrolę spółdzielni mieszkaniowej.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Swarzędz – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Ofertę naszej firmy wyróżnia duża dostępność kontenerów na gruz w Swarzędzu, które mogą zostać wykorzystane również jako kontenery na śmieci. Uznanie Klientów zdobywamy także dzięki dopasowaniu oferty do ich potrzeb. Umożliwiamy bowiem odbiór załadunku w niestandardowych godzinach (w niektórych miejscowościach też w nocy!) i wynajem kontenerów w Swarzędzu na dłuższy czas: tydzień, dwa tygodnie lub nawet miesiąc. Klienci coraz chętniej decydują się na zlecenie nam wywozu gruzu lub śmieci, bo wiedzą, z jak niebezpiecznymi skutkami wiąże się ich samodzielne i tym bardziej nielegalne usunięcie. Z Topgruz możesz zrobić największe porządki i spać spokojnie, wiedząc, że śmieci i gruz zostały profesjonalnie zutylizowane!

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Swarzędz

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Kiedy warto zlecić wywóz gruzu w Swarzędzu?

Kontenery na gruz w Swarzędzu to dobry pomysł zawsze wtedy, gdy potrzebujesz pozbyć się większej ilości odpadów takich jak: cegła, beton, ceramika, a także meble czy szkło. Z naszych usług śmiało skorzystaj też przy porządkach w ogrodzie, bo chętnie odbierzemy od Ciebie tzw. zielone odpady i zajmiemy się ich utylizacją. Kliknij i sprawdź, jakie odpady odbieramy. Z kontenerów na śmieci skorzystasz podczas remontu, zwłaszcza generalnego, w trakcie prac budowlanych i porządków w pomieszczeniach gospodarczych (np. piwnicy lub garażu). Z naszych usług możesz skorzystać również wtedy, gdy nie masz sił lub ochoty samodzielnie załadowywać kontenera. W takich sytuacjach – za dodatkową opłatą – to nasi pracownicy zajmą się przeniesieniem gruzu i innych odpadów ze wskazanego miejsca do kontenera (ta usługa dostępna jest tylko w wyznaczonych lokalizacjach).

Zainteresowany/a? Skorzystaj z naszego formularza wyceny zlecenia!

Jak prawidłowo załadować kontener?

Zapewne chcesz, by wywóz śmieci w Swarzędzu kosztował Cię jak najmniej. W takim razie zanim zamówisz kontener na odpady, upewnij się, że wiesz, jak prawidłowo go wypełnić. Najważniejsza zasada: umieszczaj w pojemniku wyłącznie takie śmieci, o jakich wspomniałeś podczas składania zlecenia na wynajem kontenera. Dlaczego? Bo utylizacja poszczególnych rodzajów śmieci wiąże się z różnymi kwotami. Dodatkowo niektóre odpady nie mogą trafić do kontenera (to m.in. odpady niebezpieczne i elektroniczne). Druga istotna zasada: nie przeładowuj kontenera. Przypilnuj tego, by śmieci nie wystawały nad boczną burtę.

Jak dobrze wybrać kontener na gruz? Swarzędz i okolice

Jak pewnie się domyślasz, kontenery na gruz w Swarzędzu i okolicach występują w różnych wariantach pojemnościowych. Najlepiej, jeśli zamówisz pojemnik w sam raz – ani zbyt duży, ani zbyt mały. W tym celu musisz mniej więcej określić, ile śmieci chcesz zutylizować. Z doświadczenia wiemy, że najmniejsze kontenery (od 1,7 m3 do 8 m3) sprawdzają się bardzo dobrze podczas usuwania odpadów sypkich i zawsze wtedy, gdy nie masz przy swoim budynku zbyt wiele miejsca na podstawienie kontenera. Z kolei bardziej pojemne kontenery (np. KP9, KP10) z powodzeniem wykorzystasz do pozbycia się odpadów większego gabarytu. Największe kontenery służą dobrze przy ocieplaniu budynków i generalnie remontów oraz prac budowlanych.

Nie wiesz, jaki kontener zamówić? Skontaktuj się z nami; doradzimy!