Wywóz gruzu – Jabłonna

Jabłonna to malownicza wieś położona w województwie mazowieckim, nieopodal Warszawy. Jej historia sięga średniowiecza, co czyni ją miejscem o bogatej przeszłości. Jednym z najbardziej znanych obiektów w Jabłonnie jest pałac z przepięknym parkiem krajobrazowym. W okolicach wsi można również podziwiać liczne zabytki sakralne. Według danych z 2022 roku, Jabłonna liczyła około 8,5 tysiąca mieszkańców. To idealne miejsce dla tych, którzy chcą poczuć atmosferę wiejskiego spokoju nieopodal wielkiego miasta.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Jabłonna – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 416 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 416 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 740 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 740 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 833 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 833 zł
Kontener KP8  odpady budowlane/zmieszane 925 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1851 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Śmieci z budowy – wybierz TOPGRUZ

Jesteśmy doświadczoną firmą, która z pasją i zaangażowaniem zajmuje się utylizacją różnorodnych odpadów. Wywóz gruzu w Jabłonnej to nasza specjalność, ale nasza działalność rozciąga się na wiele miejscowości w okolicach Warszawy. Z dumą podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń, niezależnie od ich skali. Zarówno duże przedsiębiorstwa budowlane, jak i indywidualni klienci mogą liczyć na naszą profesjonalną pomoc. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, dostarczamy w wyznaczone miejsce idealnie dobranych rozmiarów kontenery na gruz. Jabłonna to jedynie wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o nasz zasięg działania.

Zdajemy sobie sprawę, że wywóz odpadów budowlanych w Jabłonnej może być wyzwaniem. Odpady takie jak resztki materiałów, gruz czy stare elementy wykończenia, mogą stanowić problem logistyczny. Ale dla nas, z naszym doświadczeniem i specjalistycznym sprzętem, to żadna przeszkoda! Nasze kontenery na śmieci w Jabłonnej są przemyślanie zaprojektowane, by sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Dzięki nam, proces utylizacji staje się prosty i bezproblemowy.

Worki big bag – Jabłonna. Wywóz gruzu.

W dzisiejszych czasach, kiedy przestrzeń staje się coraz bardziej cennym zasobem, trzeba szukać alternatywnych rozwiązań dla tradycyjnych metod składowania odpadów. Worki big bag w Jabłonnej odpowiedź na potrzeby tych, którzy szukają kompaktowych i wytrzymałych rozwiązań. Dla mieszkańców to doskonała opcja, by pozbyć się gruzu bez konieczności rezygnowania z cennej przestrzeni.

Nie można jednak zapominać o wytrzymałości worków big bag. Jabłonna to spokojna i malownicza miejscowość, dynamicznie rozwijające się inwestycje budowlane stawiają przed mieszkańcami nowe wyzwania. W sytuacjach, gdy tradycyjne kontenery na gruz w Jabłonnej są po prostu zbyt duże, worki big bag wchodzą do gry. Ich niewątpliwą zaletą jest zdolność do przechowywania nawet do 1 tony materiału, co czyni je niezastąpionym narzędziem dla wielu inwestorów i indywidualnych klientów.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Jabłonna

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Kontener KP15

15 m3

3,74 x 2,34 x 1,8 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Pokrycia dachowe? Papa nam niestraszna!

Bitumiczne pokrycia dachowe, choć niezwykle praktyczne i często wybierane przez inwestorów, stawiają przed nami wyzwanie, jeśli chodzi o ich utylizację. Właśnie dlatego wywóz papy w Jabłonnej stał się tak ważnym elementem naszej oferty. Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaką niesie za sobą prawidłowa utylizacja tego materiału, dlatego dbamy o to, by każdy etap procesu był zgodny z obowiązującymi normami i standardami ekologicznymi.

Papa, jako produkt ropopochodny, wymaga specjalistycznego podejścia podczas jej usuwania. Nie jest to odpad, który można po prostu wrzucić do dowolnego kontenera na śmieci w Jabłonnej. Właśnie dlatego tak ważne jest, by powierzyć tę czynność firmie, która zna się na rzeczy. TOPGRUZ to gwarancja profesjonalizmu, doświadczenia i przede wszystkim odpowiedzialności ekologicznej. Nasza misja to dbanie o środowisko i zapewnienie klientom pewności, że ich odpady trafiają w odpowiednie ręce.

Pozbądź się wszelkich śmieci z Twojego domu!

Każdy z nas, niezależnie od tego, czy jesteśmy klientem biznesowym, czy indywidualnym, stoi przed wyzwaniami związanymi z utylizacją odpadów. TOPGRUZ doskonale rozumie te potrzeby, dlatego nasza oferta jest tak szeroka i elastyczna. Dla wielu z nas, sprzątanie piwnicy, garażu czy strychu kończy się zaskakującą ilością zbędnych rzeczy. Właśnie w takich momentach warto pomyśleć o kompleksowym wywozie odpadów w Jabłonnej.

Nie tylko gruz czy odpady budowlane stanowią naszą specjalność. Jeśli masz problem z pozbyciem się starych, niepotrzebnych już mebli, jesteśmy tu, by pomóc. Nasza oferta wywozu starych mebli w Jabłonnej jest odpowiedzią na potrzeby wielu mieszkańców. Zamiast martwić się, jak pozbyć się niechcianych przedmiotów, wystarczy skontaktować się z nami.