Wywóz gruzu – Suchy Las

Zleć wywóz gruzu w Suchym Lesie profesjonalnej firmie!

Zdarzają się sytuacje pociągające za sobą konieczność usunięcia dużej ilości odpadów. Niezależnie od tego, czy są to odpady zielone, wyposażenie, którego chcesz się pozbyć, opróżniając nabytą nieruchomość czy śmieci po porządkach w piwnicy lub garażu, w Topgruz z łatwością zamówisz kontener na gruz w Suchym Lesie i okolicznych miejscowościach. Oferujemy sprawny, schludny i terminowy odbiór gruzu oraz śmieci i gwarantujemy ich bezpieczną utylizację. Wywóz gruzu – w Suchym Lesie i innych lokalizacjach – to najłatwiejsza alternatywa dla nadmiernego eksploatowania pojemników należących do spółdzielni mieszkaniowej i kontenerów, z których korzystają inni mieszkańcy. Stawiając na wsparcie naszej firmy, masz gwarancję legalnego pozbycia się odpadów, wygodnych porządków i pełnego skupienia na pracach remontowo-budowlanych.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Suchy Las – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

W ofercie mamy kontenery o różnej pojemności – umożliwiające załadunek niewielkiej, a także bardzo dużej ilości odpadów. Dokładny wypis dostępnych rozmiarów znajdziesz poniżej! Zapewniamy, że wszystkie pojemniki pochodzą od sprawdzonych dostawców. To szczelne i wytrzymałe produkty, które pozwalają na wygodny załadunek śmieci, w tym sypkich jak piach czy gleba. Zwracamy jednak uwagę, że nasze kontenery na śmieci w Suchym Lesie przeznaczone są wyłącznie do gromadzenia i transportu odpadów standardowych. Kliknij i sprawdź, jakie śmieci możemy od Ciebie odebrać. Nie należy umieszczać w nich tzw. odpadów niebezpiecznych ani odpadów innych niż zadeklarowane w trakcie składania zamówienia na wynajem kontenera.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Suchy Las

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Kiedy warto zlecić profesjonalistom wywóz gruzu w Suchym Lesie?

Z usług profesjonalnego odbioru i utylizacji odpadów w Suchym Lesie warto skorzystać zawsze wtedy, kiedy istnieje ryzyko wygenerowania dużej ilości śmieci, z którymi nie sposób poradzić sobie, dysponując wyłącznie osiedlowym czy przydomowym pojemnikiem. Klienci najczęściej zgłaszają się do nas, planując remont, porządki w ogrodzie, porządki w domu/piwnicy/garażu, a także częściowe lub całkowite opróżnienie nieruchomości – zarówno prywatnej (domu, mieszkania), jak i firmowej lub instytucjonalnej (biuro, budynek urzędowy). Wywóz gruzu przez doświadczonego pracownika daje pewność sprawnego i legalnego usunięcia odpadów. Jest gwarantem spokoju ducha i umożliwia skupienie się na docelowych pracach porządkowych lub remontowo-budowlanych.

Jaki kontener na gruz w Suchym Lesie wybrać?

To dobre pytanie! Prawidłowo dobrana pojemność kontenera daje szansę wygodne i opłacalne pozbycie się odpadów. W naszej firmie oferujemy pojemniki w kilku wariantach rozmiarowych. Najmniejsze kontenery (od 1,7 m3 do 8 m3) warto wybrać, kiedy planujesz przekazać nam odpady sypkie (np. piach lub ziemię z ogrodu) oraz wtedy, gdy w Twojej lokalizacji po prostu nie zmieści się większy kontener. To najpopularniejsze kontenery na śmieci w Suchym Lesie, jeśli chodzi o porządki domowe. Większe (KP9, KP10) i największe kontenery (KP15, KP20, KP40) wykorzystaj do usunięcia odpadów remontowo-budowlanych, w tym ocieplenia budynku czy nieużywanych mebli. Pamiętaj, żeby zawsze wybrać trochę większy pojemnik; w ten sposób unikniesz jego przepełnienia stwarzającego ryzyko kosztów dodatkowych.

Wywóz gruzu w Suchym Lesie – jak długo trzeba czekać na kontener?

Dzięki rozbudowanej sieci dostawców kontenerów zamówiony pojemnik na odpady i gruz w Suchym Lesie jesteśmy w stanie dostarczyć z dnia na dzień. Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w odbiorze i utylizacji odpadów? Zgłoś się do nas, a zaproponujemy Ci rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb, w tym interesującego Cię terminu podstawienia i odbioru kontenera.

O czym pamiętać, decydując się na wynajem kontenerów na odpady?

Przede wszystkim o prawidłowym użytkowaniu wynajętego pojemnika. Najważniejsze jest to, by nie przeładowywać kontenera. Dopuszczamy wystawanie odpadów maksymalnie do 10 cm ponad burtę boczną. Przekroczenie tej wartości wiąże się z opłatą dodatkową określaną każdorazowo przez naszego kierowcę. Co więcej, jeśli przekroczysz wysokość załadunku bardzo możliwe jest to, że przekroczona zostanie też waga (dozwolona to maksymalnie 4 tony niezależnie od rozmiaru pojemnika). Wtedy niestety konieczne będzie rozładowanie kontenera ze względu na brak możliwości umieszczenia go na przygotowanym przez nas pojeździe. Poza tym pamiętaj, by w kontenerze umieszczać wyłącznie zadeklarowany rodzaj odpadów. I koniecznie przed wynajęciem kontenera na gruz do Suchego Lasu uzyskaj oficjalne pozwolenie na zajęcie pasa ruchu, fragmentu chodnika lub terenu zielonego – miejsca, gdzie ustawimy pojemnik na odpady.

Poznaj pozostałe zasady wynajmu kontenerów