Wywóz gruzu Niemcz

Topgruz – wywóz gruzu Niemcz i okolice

Wywóz stery odpadów budowlanych często powoduje spore problemy logistyczne już na etapie planowania remontu nieruchomości. Jeżeli borykasz się z takimi dylematami zachęcamy Cię do sprawdzenia naszej oferty wynajmu kontenerów na gruz w Niemczu.

Czym charakteryzuje się usługa i o czym powinieneś wiedzieć przed dopasowaniem pojemnika na śmieci? Poniżej kilka kluczowych zagadnień przydatnych do optymalizacji współpracy.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Niemcz – cennik:

Kontener KP2 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 500 zł
Kontener KP3 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 600 zł
Kontener KP5 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 1000 zł
Kontener KP7 czysty gruz (beton, cegła, ceramika) 1100 zł
Kontener KP2 odpady budowlane/ z remontu  550 zł
Kontener KP3 odpady budowlane/ z remontu 700 zł
Kontener KP5 odpady budowlane/ z remontu  1100 zł
Kontener KP7 odpady budowlane/ z remontu  1200 zł
Kontener KP8 odpady budowlane/ z remontu 1400 zł
Kontener KP10 odpady budowlane/ z remontu 2000 zł
materiały izolacyjne od 550 zł
papa od 1000 zł

Ceny kontenerów poza Niemczem możesz sprawdzić w zakładce lokalizacje, wybierając stronę danej miejscowości. Jeśli nie ma tam akurat tej, do której chcesz kontener na odpady zamówić to nic straconego – śmiało zadzwoń do nas a udzielimy Ci informacji. A jak chcesz zamówić kontener na gruz do Bydgoszczy do też kliknij w link.

  • Dodatkowy postój kontenera: 150 zł/tydzien, 100 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 200 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Wynajem kontenerów na gruz Niemcz – dlaczego warto?

Jesteśmy w stanie dopasować kontenery na gruz w Niemczu pod Twoje konkretne potrzeby. W regionie proponujemy kontenery w klasach od KP 2 do KP 10, więc wystarczające nawet przy poważniejszych pracach wykończeniowych. Nawet mała pojemność sprawdza się przy pracach porządkowych wewnątrz lub na zewnątrz nieruchomości. Przed ostateczną decyzją o wypożyczeniu zbiornika możesz spokojnie porozmawiać z naszym ekspertem. Udzielamy praktycznych wskazówek, w jaki sposób elastycznie podejść do wyboru i wyceny. Możesz nawet wziąć kilka kontenerów jednocześnie, chociaż to rzadko wymagane.

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Niemcz

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Kontener KP10

10 m3

3,8 x 1,8 x 1,55 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

W jaki sposób kontenery na śmieci ułatwiają utylizację odpadów nie tylko budowlanych?

Dzięki kontenerowi składujesz odpady w jednym miejscu, blisko miejsca prac, bez robienia problemów w sąsiedztwie. Kontenery to bardzo popularny widok na polskich osiedlach. Przywozimy i odbieramy kontenery na śmieci w Niemczu i wspieramy Cię przy załadunku gabarytów oraz wielu niestandardowych nieczystości. Specjalizujemy się w trudniejszej utylizacji i przy wywozie papy w Niemczu, eternitu. To stawia nas w czołówce podobnych przedsiębiorstw w branży.

Co powinieneś wiedzieć o prawidłowej utylizacji odpadów w kontenerach na gruz i śmieci?

Na pewno, dzięki kontenerom ograniczysz koszty transportu. Nasza ekipa rozumie potrzeby klientów indywidualnych oraz biznesowych. Do kontenera zmieści się właściwie wszystko, nawet przedmioty ciężkie. Podstawiamy kontenery w taki sposób, aby nie zniszczyły trawnika lub innych przestrzeni publicznych. Na pewno naszymi usługami nie narazisz się sąsiadom i nieprzyjemnym komentarzom. Odpowiadamy też na pytania, do jakiego kontenera powinieneś wrzucać gruz, a do którego inne rodzaje śmieci ze względu na wyrównanie wagi pod odbiór.

Wywóz odpadów budowlanych Niemcz – jakie dodatkowe usługi świadczymy?

Poza kontenerami dysponujemy Big Bagami w Niemczu. Akurat worki to bardzo ciekawe, elastyczne rozwiązanie dla osób, które potrzebują tylko drobnego wsparcia z odpadami, a z utylizacją poradzą sobie samodzielnie. Worki możesz przechować w magazynie, biurze lub innym miejscu, żeby odpady nie zajmowały niepotrzebnie przestrzeni.