Wywóz gruzu – Mosina

Wywóz gruzu w Mosinie | Różnorodne kontenery na śmieci do wynajęcia

Jeśli nie wiesz, jak poradzić sobie ze zgromadzonymi odpadami, to wyraźny sygnał, by skorzystać z pomocy profesjonalistów! W ramach współpracy z TopGruz możesz liczyć na kompleksowe wsparcie – fachowy wywóz gruzu w Mosinie, w ramach którego odbierzemy odpady i zajmiemy się ich utylizacją. Ty nie musisz robić nic więcej; tylko zamówić usługę, zapewnić miejsce do zaparkowania kontenera i wypełnić go śmieciami. Zarówno własne doświadczenie, jak i liczne opinie klientów pokazują, że to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż próba pozbycia się śmieci przy pomocy ogólnodostępnych pojemników czy nawet samodzielnego ich przetransportowania to punktu odbioru. Jest taniej, szybciej i łatwiej! A wybierając tak doświadczoną i renomowaną markę, jak TopGruz, masz pewność fachowej obsługi – dobrego kontaktu, terminowości i wsparcia radą, kiedy to potrzebne.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Mosina – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 555 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 555 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 787 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 787 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 880 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 880 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1805 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

W naszej ofercie znajdziesz więcej niż jeden kontener na gruz. Wynika to z tego, że chcąc odpowiedzieć na różnorodne potrzeby naszych klientów włączyliśmy do katalogu kilka/kilkanaście kontenerów, każdy o innej pojemności (liczba dostępnych kontenerów jest inna dla poszczególnych miejscowości). Dzięki temu z TopGruz możesz pozbyć się zarówno niewielkiej ilości śmieci, jak i bardzo dużych odpadów. W toku wieloletniej pracy udoskonaliliśmy naszą ofertę i teraz w ramach wywozu gruzu w Mosinie odbieramy od klientów kilka typów śmieci, w tym czysty gruz, materiały izolacyjne, szkło, odpady zielone i komunalne. Dopuszczamy też możliwość odbioru trudniejszych w utylizacji śmieci, jak papa. Ilość odpadów nie gra w zasadzie żadnej roli, bo w naszej ofercie znajdziesz małe, średnie i duże kontenery na gruz. Mosina to Twoja docelowa lokalizacja? Sprawdź poniżej, jakie kontenery oferujemy w tej miejscowości!

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Mosina

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP3

3 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Wywóz gruzu w Mosinie – jakie śmieci poza gruzem odbieramy?

Poza wywozem tzw. czystego gruzu świadczymy też kompleksową pomoc w odbiorze i utylizacji innych opadów remontowych i budowlanych (plastik, kartony, tapety, okna, drzwi, futryny), materiałów izolacyjnych (styropian, wełna mineralna), ziemi i piasku, odpadów zielonych, mebli i odpadów wielkogabarytowych. Odbieramy od klientów również szkło i wyroby szklane (np. szyby). Możesz przekazać nam też trudniejsze do utylizacji śmieci, jak papa. Pytanie o to, jakich odpadów chcesz się pozbyć, jest jednym z najważniejszych, które zadajemy podczas rozmowy. Im bardziej konkretną odpowiedź uzyskamy, tym wycena usługi będzie dokładniejsza, a sama usługa lepiej zrealizowana. Pamiętaj o tym!

Ile kosztuje wynajem kontenera na gruz w Mosinie?

To zależy, jaki model kontenera i jaką pojemność wybierzesz. Wynajem standardowego modelu o pojemności 7 m3 i wymiarach 3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w) to koszt minimum 600 zł. Miej jednak na uwadze to, że wycena musi też uwzględniać odległość, jaką kierowca ma do pokonania z punktu odbioru kontenera do wskazanego przez Ciebie miejsca zaparkowania kontenera na śmieci. Mosina jako miejscowość oddalona około 20-30 km od Poznania może wiązać się zatem z nieco większym kosztem. Mimo to jesteśmy niemal pewni, że przy większej ilości odpadów i wzięciu pod uwagę komfortu, jaki zapewnia bezpośredni wywóz gruzu, jest to usługa opłacalna i warta rozważenia. Udowadnia to duża popularność usługi wśród klientów, także prywatnych.

Czy mogę liczyć na dodatkową pomoc, na przykład przy załadunku śmieci?

Jesteśmy firmą znaną z otwartości na potrzeby klienta i partnerskiego, uczciwego podejścia. Między innymi dlatego, że w wielu lokalizacjach oferujemy wsparcie nie tylko przy odbiorze i utylizacji śmieci, ale też ich załadowaniu do kontenera. Nie jesteśmy w stanie podać Ci w tym miejscu konkretnej informacji, czy taka usługa dodatkowa obowiązuje też w Mosinie. Wywóz gruzu jest bowiem dość zmienną usługą, wymagającą dokonywania ciągłych aktualizacji w katalogu dostępnych kontenerów i prac pomocniczych. Jeśli interesuje Cię nasza ponadprogramowa pomoc, zadzwoń pod numer telefonu 736 288 288 lub 736 287 287 w standardowych godzinach pracy i dopytaj. To nie jedyna usługa dodatkowa, jaką włączyliśmy do naszej oferty. W niektórych miejscowościach dajemy też możliwość wynajmu kontenera na jeden dzień lub załadunku na poczekaniu. Szczegóły poznasz, kontaktując się bezpośrednio.

Czy do kontenerów na śmieci w Mosinie mogą trafiać odpady zmieszane?

Tak, jak najbardziej dajemy taką możliwość. Informujemy jednak, że praca ze zmieszanymi odpadami wymaga więcej czasu, dlatego też wynajem kontenera na odpady zmieszane jest droższy. Ale spokojnie, procentowo nie będzie to duża podwyżka względem wynajmu pojemnika na standardowe odmiany śmieci. Zwłaszcza przy wynajmie małych kontenerów budżet na to przedsięwzięcie nie musi być duży. Ceny zaczynają się już od 600 zł za pojemnik mieszczący 2 m3 odpadów, a wynajem coraz to większych kontenerów wiąże się z niedużo większymi wydatkami. Pamiętaj tylko, by rozsądnie dobrać pojemność – bo płacisz za wynajem jedną, podaną na początku kwotę, niezależnie od tego, czy zapełnisz kontener w połowie czy w całości.