Wywóz gruzu - Janki

Janki to niewielka wieś położona w województwie mazowieckim, w pobliżu Warszawy. Choć nie jest to duże miasto, przyciąga codziennie tysiące ludzi. Okolicznych mieszkańców kusi centrum handlowym, które jest jednym z większych w okolicy. Liczą niewiele ponad 1000 mieszkańców. Jest to również ważny węzeł drogowy na trasie S8. Mimo swojego małego rozmiaru, Janki są ważnym ośrodkiem gospodarczym dla regionu. Miejscowość ta jest popularna wśród osób szukających spokoju z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie blisko stolicy.

Wyceń usługę

Wywóz gruzu Janki – cennik:

Kontener KP2  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 508 zł
Kontener KP2  odpady zmieszane 508 zł
Kontener KP5  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 832 zł
Kontener KP5  odpady zmieszane 832 zł
Kontener KP7  czysty gruz (beton, cegła, caremika) 925 zł
Kontener KP7  odpady budowlane/zmieszane 925 zł
Kontener KP8  odpady budowlane/zmieszane 1017 zł
Kontener KP15  odpady zmieszane (bez gruzu) 1943 zł
papa od 1020 zł
  • Dodatkowy postój kontenera: 100 zł/tydzien, 50 zł/dodatkowe 2-3 dni
  • Pusty podjazd: 100 zł (w sytuacji gdy z winy zamawiającego dostawa lub odbiór kontenera jest niemożliwy, np. kontener jest zastawiony samochodem)
  • Przeładowanie kontenera: ustalane z kierowcą na miejscu.
  • Załadowanie innym odpadem niż zgłoszone: ustalane z kierowcą na miejscu.

Wszystkie podane ceny to ceny netto, należy do nich doliczyć podatek VAT: 8% – w przypadku wywozu odpadów, 23% w przypadku dzierżawy i transportu.

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wyceń usługę

Odbiór gruzu i innych odpadów budowlanych – TOPGRUZ

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wywozie odpadów. Janki to jedna z wielu lokalizacji w okolicach Warszawy, w których pracujemy. Naszą specjalnością są wszelkie usługi związane z obsługą inwestycji budowlano-remontowych. Wywóz gruzu w Jankach, który oferujemy, możemy dopasować do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dzięki temu jesteśmy jednym z liderów rynku! Bez względu na to, czy potrzebujesz wywozu odpadów budowlanych w Jankach, czy też innych usług, znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Doskonale wiemy, że inwestycje budowlane są często skomplikowane logistycznie. Do tego dochodzi jeszcze kwestia pozbycia się odpadów i innych śmieci. TOPGRUZ ma w ofercie kontenery na gruz w Jankach dostępne w różnych rozmiarach. Te małe doskonale sprawdzą się przy wywozie odpadów budowlanych w Jankach na niewielkiej budowie lub w trakcie remontu. Największe pozwolą pomieścić dużą ilość gruzu z rozbiórki budynku. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że pozbycie się śmieci z budowy, jeszcze nigdy nie było takie proste!

…a co jeśli nie mogę ustawić kontenera na gruz w Jankach?

Niektórzy nasi klienci mają problem z miejscem, w którym można ustawić kontenery na gruz. Janki to niewielka wieś, stąd może to stanowić nie lada wyzwanie. Przez lata współpracy z różnymi podmiotami wypracowaliśmy szereg rozwiązań, które sprawdzą się doskonale. Pierwszym są worki big bag w Jankach. Możesz je zapełnić gruzem, piachem lub innym sypkim odpadem budowlanym. Zajmują mało miejsca, stąd można je ustawić nawet na terenie budynku. Ich wywiezienie za pomocą wózka widłowego na zewnątrz nie powinno stanowić problemów. Stamtąd przejmiemy Twoje worki big bag w Jankach i zapewnimy odpowiednią utylizację.

TOPGRUZ świadczy również usługę wywozu odpadów w Jankach z bezpośrednim odbiorem od klienta. Wystarczy, że naszykujesz gruz lub inne śmieci w workach, a my przyjedziemy odpowiednim samochodem. Nie ma więc potrzeby ustawiania kontenerów na gruz w Jankach przy skorzystaniu z tego rozwiązania. To proste, szybkie i ekonomiczne rozwiązanie od TOPGRUZ!

Skontaktuj się z nami Zobacz inne lokalizacje

Rozmiary kontenerów

Janki

Kontener KP2

2 m3

Wyceń usługę

Kontener KP5

5 m3

3,4 x 1,68 x 0,7 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP7

7 m3

3,4 x 1,68 x 1,1 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Kontener KP8

8 m3

Wyceń usługę

Kontener KP15

15 m3

3,74 x 2,34 x 1,8 m (dł/sz/w)

Wyceń usługę

Gdzie zorganizować wywóz papy w Jankach?

To bardzo proste – zadzwoń do TOPGRUZ! Świadczymy kompleksowe usługi, nie tylko wywóz gruzu w Jankach i okolicach. Nam możesz powierzyć swoje śmieci, wiedząc, że trafią one do odpowiednich firm utylizacyjnych. Działamy w trosce o ekologię oraz oczywiście zgodnie z obowiązującymi przepisami. W ich myśl wywóz papy w Jankach powinien zapewniać jej odpowiednią utylizację. Nie możesz wyrzucić jej do zwykłych kontenerów na śmieci w Jankach, ponieważ jest materiałem wykonanym z ropopochodnego bitumu.

Doskonale wiemy, że remont dachu to duże wyzwanie. Dlatego chcemy Ci je ułatwić w największym możliwym stopniu. Wywóz odpadów w Jankach razem z TOPGRUZ to minimum formalności i zaangażowania z Twojej strony. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, a nasz doradca przeprowadzi Cię przez cały proces.

Stare meble – gdzie wyrzucić duże gabaryty?

Meble są odpadem gabarytowym. Oznacza to, że nie można ich wrzucać do standardowych kontenerów na śmieci w Jankach. W przypadku dużych wspólnot mieszkaniowych teoretycznie jest to jeszcze możliwe – posiadają one duże śmietniki. Jednak, gdy mieszkamy w domu, nie masz takiej praktycznej możliwości. Kupując nowe meble, nie wszyscy pamiętają o tym, że stare trzeba gdzieś wyrzucić. Wielu klientów liczy, że uda się sprzedać starą kanapę, szafę. Inni próbują oddać je za darmo. Co jednak w przypadku, gdy nikt nie chce kupić lub odebrać Twojej szafy?

Zadzwoń do TOPGRUZ! Zapewniamy odbiór śmieci gabarytowych, w tym wywóz starych mebli w Jankach. Z nami trafią one do utylizacji, dzięki czemu nie musisz się niczym martwić. To ekologiczne rozwiązanie! Z całą pewnością nie chciałbyś, aby Twoja komoda lub sofa stały pod wiatą śmietnikową przez wiele dni. Poza tym – groziłoby to wysokim mandatem. Jak przy tym spojrzałbyś w oczy sąsiadom? Wywóz starych mebli w Jankach od TOPGRUZ jest najlepszy z możliwych rozwiązań!